Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bugün vermeye gidicem aksilik olmazsa
Ver kuzum ver hadi bakalım güzel haberlerle inşallah🥰

Bende yaptım test. Böyle oldu sizde görüyor musunuz kızlar? Ben görüyorum ama hiiiççç inanmıyorum testlere inancım kalmadı valla. Şimdilik hiç ümitlenmedim bakalım koyulaşacak mı. Daha beş gün var bu 7 dakikadaki hali durdukçada belirginleşiyor🤷‍♀️
Freshmommy Freshmommy

Eklentiler

• IMG_5638.jpeg
    IMG_5638.jpeg
    39,3 KB · Görüntüleme: 92

Bende yaptım test. Böyle oldu sizde görüyor musunuz kızlar? Ben görüyorum ama hiiiççç inanmıyorum testlere inancım kalmadı valla. Şimdilik hiç ümitlenmedim bakalım koyulaşacak mı. Daha beş gün var bu 7 dakikadaki hali durdukçada belirginleşiyor🤷‍♀️
Kaset mi bu erken gebelik testi mi? Bende görüyorum

Freshmommy Freshmommy
Böyle bak

Eklentiler

• IMG_20240717_071924.jpg
    IMG_20240717_071924.jpg
    118,5 KB · Görüntüleme: 88
Daha çok erken canım adet ağrısı için
yok kuzum ya erken değil. benim 10 gün önceden belirtileri başlıyor.sancim var. memede hassasiyet oluşmaya başladı birde sivilce çıktı 😭 nedense bu ay da tutmayacakmis hissi olustu 7 gün var diyor uygulama ama geçen ay 5 gün kala geldi. bakalım bu ay ne olacak. gebelik belirtisi ne dair hiç bir şey yok olsa hissederdim. 🌹

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata14 temmuz8 ağustos
@Lorelailai11 temmuz6 ağustos
@cookiep13 temmuz8 ağustos
@starkarya13 haziran13 temmuz
@morciveert15 haziran15 temmuz
@sifa198615 temmuz14 ağustos
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran15 temmuz
@vanilya8515 temmuz15 ağustos
beyzaanim beyzaanim 21 haziran🧿🤰❤️
@mayaada16 haziran16 temmuz
@Bahar esinti20 haziran17 temmuz
@iremhm16 haziran19 temmuz
sonsuzlugunyanks sonsuzlugunyanks 22 haziran20 temmuz
@stresli5018 haziran20 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
A ayb00 22 haziran22 temmuz
@kisgunesim110122 haziran22 temmuz
@beray123 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
E Endrosa 28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@efnan21321 haziran27 temmuz
@Dileekkg26 haziran27 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@UzayKeki1 temmuz28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@bluecam29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@Waww4 temmuz31 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@hayatbeninedenyoruyosun29 haziran3 ağustos
@Momyteam7 temmuz4 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Denizz418 temmuz6 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@ertyul6 temmuz7 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@Gfz899312 temmuz10 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@Sosyallanne12 temmuz-
@Marryyj15 haziran-
@sed212 temmuz25 ağustos
@meltemgul814 haziran
Beni de ekler misin sat 27 haz 28 tem @caddy7777

Benimde regli günüm dündü akşama doğru kasıklarım çok ağrıdı sıcak bişi geldi dedim aha oldum ama beyaz akıntı geldi tık yok 😂 eşim regl oldum biliyo bakalım bugünde olmazsam yarın kan vericem

yok kuzum ya erken değil. benim 10 gün önceden belirtileri başlıyor.sancim var. memede hassasiyet oluşmaya başladı birde sivilce çıktı 😭 nedense bu ay da tutmayacakmis hissi olustu 7 gün var diyor uygulama ama geçen ay 5 gün kala geldi. bakalım bu ay ne olacak. gebelik belirtisi ne dair hiç bir şey yok olsa hissederdim. 🌹
Anladım. İnşallah regl gelmez kuzum pozitifi görürsün😊🙏

Freshmommy Freshmommy
Aa bende görüyorum. Erken gebelik testinde daha da belirgin çıkar o zaman 🫣

Freshmommy Freshmommy
Geçen aykı marka yanlış vermişti dimi kuzum o değildir bu inşallah görüyorum dun gece de gördüm ben 🥲😍😍😍

Tıbbi olarak öyle burada daha once uzun uzun yazıldı pik olan gün yumurtlama olarak adlandırılmaz yanı yumurtlama gunu ılskı olmadı dediğin için yanlış anlasılablr bu yüzden düzelttim 🤗 yani ilk okuyunca en onemlı gun kacmıs gb duruyor. Ya yumurtlama ya catlama deriz buyüzden o güne. Yumurtlama oncesı gün önemli buarada tabiki ama öyle deyince catladıgı gün sanılablr
Kaçırmışım orayı demek ki ben hatırlayamadım. Yani senin dediğin gibi de bakarsak yumurtlama öncesini kaçırmış oluyorum zaten. Ben yine de pik öncesi ve pik gününü kaçırdığımı anlatmıştım. Yanlış anlaşılmasın tabi sadece çatlama günü ve sonrası değerlendirildi, ben olmayacak diye düşünürken pozitif sonuçlandı.

X