Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bende bugün farklı bir doktora gittim. İnstagramda bilindik bir doktor. Çok güzel ilgilendi baktı. Bildiğim şeyleri söyledi zaten. Tek farkı hemen aşılama ve tüp bebeğe yönlendirmedi. Ben 3 kere ilaç ve çatlatma iğnesi denedim. O doktorum 3 ten sonra aşılamaya geçeceğiz demişti. O yüzden onu bırakmıştım. Ama bu doktor siz hazır hissetmediğiniz sürece ilaçla deneriz hiç problem olmaz dedi rahatlattı beni. Eşim daha ayrıntılı sonuçlarını istedi. İlk defa böyle bir istemde bulunan doktor oldu. Ona yarına bir tüp bebek merkezinden randevu aldık test vereceğiz Candy7777 Candy7777

Kızlar hatırlarsanız gecikme olmadan test yapmıycam demiştim. Sizce sözümde durmuş muyumdur? Bence de hayır🤭 bata 6 gün var can sıkıntısından yaptım bunu. Test bağımlısı oldum resmen negatif olacağını bilsemde idrara test batırmadan rahat edemiyorum😅
Batdaşlarım size de duyurulur A ayb00 @beray1 @kisgunesim1101 ve diğer kızlar @ParlayanGece
gözlerim doğru mu görüyor cift çizgi mi ooo 🥰

Amin inşallah çok sağol 🙏 bütün belirtiler var pkodan şüphelenip gitmiştim ona kesin bişey demedi değerler anımsatıyor ama ultrason temiz dedi ama hipofiz bezleri için endkronolojiye kesin görün dedi mr falan çekilmek gerekiyormuş
çok geçmiş olsun inşaallah tertemiz çıksın sonuçların canım

Amin inşallah 🙏 dostinex başladım bugün doktor şuan gerek yok dedi ama ben içeyim dedim acaba hamileliğe etkisi olurmu bilemedim
hiç bilgim yok canım ama önce kendini düşün sağlıklı olduktan sonra bebekte gelir inşallah iyi düşünüp iyi şeyler gelsin başımıza

Kızlar yumurtlama öncesi-günü ve sonrası üst üste 3 gün değerlendiren var mı? Ya da nasıl yapıyorsunuz diyim pik gördüğünüz gün yapıyor musunuz? Ertesi gün çatlıyor o gün daha önemli diyen de var, sperm azalıyor diyen de var napıcağımı şaşırdım pik günü ve daha silik olan öncesi yapıyim diyorum 3 gün yaşıyor diye 😂
ben bu ay 1 dolu 1 bos 1 dolu yaptım şanslı günlerde bakalım ne olacak 🤣

rabbim yardımcın olsun canım sabredip bize güzel haberlerle gel inşallah 🥰
Amin inşallah zaten doktor prolaktin başlı başına engel dedi ama bilemedim 21. Gün progesteron bakacak
ama 2 3 sene önce benimde hormonlarima baktılar gebelik olmaz dediler ben hamile kaldım döngümde düzenli idi ama düşük yaptım 9 ay önce sebepsizce

X