Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ayyy çok heyecanlı ya kan verirsen haberdar et lütfen 🥰 çok sevindim 💜 o kadar da tedirgin olmuştun çok sevdiğiniz abiniz yerine başka bi can verdi sana rabbim
Evet dogru mudur kuzum acaba gecen aykınde pencere de hıc olmadıgı ıcım anında gördüm ve şokk oldum kurudukca zor gorunuyot ama önemli olan ılk dklar degl mı dha da cok var olmasa ckmazdı dmı🥺🥺🥺 çok garibim

Evet dogru mudur kuzum acaba gecen aykınde pencere de hıc olmadıgı ıcım anında gördüm ve şokk oldum kurudukca zor gorunuyot ama önemli olan ılk dklar degl mı dha da cok var olmasa ckmazdı dmı🥺🥺🥺 çok garibim
Daha yeni geçiyor idrara belli erken gebelik testi yok mu elinde onunla da denesen o daha belirgin çıkar buna göre. Şimdi kan versen stresi de çok beter yükseldi mi yükselecek mi sağlıklı artış olacak mı geriyo insanı 🙄

Daha yeni geçiyor idrara belli erken gebelik testi yok mu elinde onunla da denesen o daha belirgin çıkar buna göre. Şimdi kan versen stresi de çok beter yükseldi mi yükselecek mi sağlıklı artış olacak mı geriyo insanı 🙄
Yok yok vermem kan kızımda da bıkac kez testte gördüm bıde ilk idrar değildi sbaah namaz kıldım wc gttim 5de bu 2.idrardı🤗

Erken yumurtlamışta olabilirsiniz. Kimyasal geçirmedim ama geçen ay adetimin son günü yumurtlamıştım. Belki sizinde öyle olabilir veya dediğiniz gibi geç yumurtlamada olabilir
Ben de erken yumurtlamış olmamdan korkuyorum. Herhangi bir belirti yaşamadım ama yumurtlamaya dair. Genelde adetin 14.gününden sonra olur yumurtlamam ama kimyasaldan dolayı bilemedim. 🤷

Ver kuzum ver hadi bakalım güzel haberlerle inşallah🥰

Bende yaptım test. Böyle oldu sizde görüyor musunuz kızlar? Ben görüyorum ama hiiiççç inanmıyorum testlere inancım kalmadı valla. Şimdilik hiç ümitlenmedim bakalım koyulaşacak mı. Daha beş gün var bu 7 dakikadaki hali durdukçada belirginleşiyor🤷‍♀️
Freshmommy Freshmommy
Benimde böyle çıktı tam 9 gün kala 7 dakika da. Bende inanamıyorum seni anlıyorum en güzeli kan vermek valla

X