Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eklentiler

• IMG_9119.jpeg
    IMG_9119.jpeg
    66,1 KB · Görüntüleme: 60
Kızlar günaydın Ben 4 gün sonra yeniden geldim adetime bir gün var bu süre zarfında arada test yaptım yine Çok silik çıkan ve net silik çıkan da oldu vücut ısın bugün 36.9 düşeceğine çıktı 12gündür göğsümde belirti yok hatta buraya yazmıştım ama dün sabahtan beri göğüslerim özellikle sabah cok acıyor büyümeye başladı batma arada bel ağrısı ve en önemlisi 12gündür deli gibi gaz yaşıyorum. Göğüslerim adetten once gecerdı ılkkez adete 2kala agrıyor mesela. Striptest canımı sıkmıştı zaten dişçiye Perşembe gitmek için de yarın sabah bakacaktım Ama bu sabah hafif bulantı ile uyandım ve vücudum cok sıcaksabah namazında ılk ıdrar yaptım. Bu 2 idrar ama çok su içmediğim için yaptım bakar mısınız o kadar net ki var mı yok mu şimdi araftayım tam yerinde ve çok net canlıda da. Kaynımın düğünü için hazırlanan elbiselerden bir tanesi aşırı dar dun denedm Ben zaten 42 kilogramı belim 60 santim ve bana bile kapanmadı fermuar. Dun elbiseleri teslim aldım. Fakat yarın açtırmaya götürecektim şimdi hamileysem ne olacak bilmiyorum şu anda düşündüğüm tek şey o sanırım 😂😂
Bu tur golgeler yaniltici olabiliyor. Gebelik dusuncesinde olunca vucudumuz da olan degiklikler de bize belirti gibi gelebiliyor.En iyisi adetiniz gecince kan testi vermeniz en net o sekilde ogrenirsiniz.Hayirlisiyla guzel haberlerinizi alalim insaallah🌸

Topic arkadaşlarım 22 ağustosta annemi kaybettim içim darlanıyor sosyal medya insani değilim ama çevremede dertlesemiyorum aglayamıyorum sizlere yazayım dedim insan bu haliyle dusunur mu bebek diyorum zaten bir evladım var çok sukur ama sığamıyorum hiçbir yere Rabbime sığınıyorum hepimizin vakti var ne mutlu yaşadıgımiz guzel anlara 🥹
Sizlerde uzmeyin kendinizi Rabbim hayırlisiyla zamani geldiginde hersey olur kucaklarınız bos kalmaz dualarınızı bekliyorum hepinizin seneye evleriniz bebek ağlamalarıyla dolsun sağlıcakla kalın inşallah
Basiniz sagolsun Allah annenize rahmet eylesin size ve ailenize sabirlar versin. Suan duygulariniz karisik olabilir biraz kendinize zaman taniyin.Rabbim gonlunuze ferahlik versin🌸

Yumurtlama kanaması yaşıyorsunnnnn. Mutlaka değerlendir ne yap et değerlendir
Ama iğneden 3 gün sonra olması normal mi? İğneden 36 sonra çatlamıyormu bu yumurta? Cumartesi 13.00 de vuruldum iğneyi. Pazar gece çatlasa 24 saatte bekliyor desek dün gece bitmiş olması gerekmiyor mu sürecin 😂😂😂 ay ne ince hesaplar ya kafayı yedim ahhahahah

Ama iğneden 3 gün sonra olması normal mi? İğneden 36 sonra çatlamıyormu bu yumurta? Cumartesi 13.00 de vuruldum iğneyi. Pazar gece çatlasa 24 saatte bekliyor desek dün gece bitmiş olması gerekmiyor mu sürecin 😂😂😂 ay ne ince hesaplar ya kafayı yedim ahhahahah
Ya bunun belli bir saati süresi yok herkesin vücudu farklı. Öyle saat hesaplama doktorlar zaten iğneden sonra bir hafta ilişkiye devam edilmesini tavsiye ediyorlar

Topic arkadaşlarım 22 ağustosta annemi kaybettim içim darlanıyor sosyal medya insani değilim ama çevremede dertlesemiyorum aglayamıyorum sizlere yazayım dedim insan bu haliyle dusunur mu bebek diyorum zaten bir evladım var çok sukur ama sığamıyorum hiçbir yere Rabbime sığınıyorum hepimizin vakti var ne mutlu yaşadıgımiz guzel anlara 🥹
Sizlerde uzmeyin kendinizi Rabbim hayırlisiyla zamani geldiginde hersey olur kucaklarınız bos kalmaz dualarınızı bekliyorum hepinizin seneye evleriniz bebek ağlamalarıyla dolsun sağlıcakla kalın inşallah
Başın sağolsun kuzum🙏 insana insan yeter çoğunlukla. Bazen yanıbaşına çevrene bakarsın da seni anlayan dinleyen hiç görmediğin bilmediğin insanlardır. Sabah yazmışsın şimdi gördüm kendimce cevap vermeden geçemedim. Ne zaman dertleşmek konuşmak istersen ben de buradayım. Rabbim geride kalana en çok sana sabır versin dilerim🙏🙏🤎🤎

Ya bunun belli bir saati süresi yok herkesin vücudu farklı. Öyle saat hesaplama doktorlar zaten iğneden sonra bir hafta ilişkiye devam edilmesini tavsiye ediyorlar
Bizede pazar pazartesi ilişki olsun dedi zaten. Ama Salı dedi mi hatırlayamadım. Sonrası da bir gün dolu bir gün boş devam edin dedi. Bakalım maçtan sonra kocayı kandırayım bari 🤭🤭😂😂😂😂

X