Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Arkadaşlar days doctor gebelik testi yaptım adetime 3 gün var sizce test güvenilir mi kaset testse çıkmadı ?

Eklentiler

• D48F3066-E507-4215-A719-D4E6383725C6.jpeg
    D48F3066-E507-4215-A719-D4E6383725C6.jpeg
    49,5 KB · Görüntüleme: 63
Gerçekten yönlendirilmeye ihtiyacım var 🙏🏻❗
Ben 10-15-16 sında pik gördüm
Tahminen de bu hesapla 30-31 agustosta regl olacağımı düşündüm.
2 gün önce 25inde akşam pembe bi lekelenme geldi pıhtısız yerleşme olabileceğini düşündüm hatta size de sordum.
Fajat devam ediyor ped kullanmıyorum ama
Lekelenme halinde.
Sanırım regl olacağım
1- ozaman pik zamanım mı yanlıştı?
2- yeniden doktor randevusu almak istiyorum
Gebelik planlaması öncesinde gitmiştim hiç hormon testi yaptırmadım
Adetliyken mi gitmeliyim? Yoksa bitince mi?
Hangi güne randevu almam doğru olur

LÜTFEN YARDIM RİCA EDİYORUM 🧡
Bu ay Luteal dönemin kısa sürmüs olabilir. Buda bi ihtimal. Adetin 2-3 günü hormon testleri vermeni tavsiye ederim

Gerçekten yönlendirilmeye ihtiyacım var 🙏🏻❗
Ben 10-15-16 sında pik gördüm
Tahminen de bu hesapla 30-31 agustosta regl olacağımı düşündüm.
2 gün önce 25inde akşam pembe bi lekelenme geldi pıhtısız yerleşme olabileceğini düşündüm hatta size de sordum.
Fajat devam ediyor ped kullanmıyorum ama
Lekelenme halinde.
Sanırım regl olacağım
1- ozaman pik zamanım mı yanlıştı?
2- yeniden doktor randevusu almak istiyorum
Gebelik planlaması öncesinde gitmiştim hiç hormon testi yaptırmadım
Adetliyken mi gitmeliyim? Yoksa bitince mi?
Hangi güne randevu almam doğru olur

LÜTFEN YARDIM RİCA EDİYORUM 🧡
Büyük ihtimalle ayın 10undaki doğruydu. 15-16da ki test yanlış olabilir veya pcos varsa böyle tuhaf şeyler yaşanabiliyor.

Doktora da adetinin 2 veya 3. günü gidebilirsin canım :)

Bakalım bu ay da yumurtlama dönemini değerlendirdik yumurtlama günü kasık ağrılarım oldu oradan anladım ertesi gün ağrım yoktu daha sonra sağ kasık ağrım başladı ve oturup kalkarken veya birşey kaldırırken hep batma oluyor döllenme hissedilebilir mi belirti olamaz biliyorum ama daha önce böyle birşey yaşayan var mı

Bakalım bu ay da yumurtlama dönemini değerlendirdik yumurtlama günü kasık ağrılarım oldu oradan anladım ertesi gün ağrım yoktu daha sonra sağ kasık ağrım başladı ve oturup kalkarken veya birşey kaldırırken hep batma oluyor döllenme hissedilebilir mi belirti olamaz biliyorum ama daha önce böyle birşey yaşayan var mı
Seninle aynı durumdayız şuan canım ya çatlamadan sonra 4 gündeyim şuan kalkmıyorum yerimden belim de tutulmuş gibi ağrıyor kasık ve göbek altım ağrıyor ayrıca vajinamın üstünde de ağrı var zonklama gibi bunlar sende de var mı inşallah bebektir 🌺

Ayy inşallah akşama halim kalırsa değerlendiririm 😂😂😂 olmazsa da yapacak bişey yok. Birde şey sorucam bugün iğne günü hariç 3. Günüm. Lavaboda peçete kahverengi bir akıntı geldi. Ama tek sefer geldi. Diğer süreçlerimde yaşamamıştım bu durumu. Yaşayan var mı aranızda normal mi acaba
Yumurtlama kanaması yaşıyorsunnnnn. Mutlaka değerlendir ne yap et değerlendir

Evet kuzum ben oğlan havale geçirdikten sonra alternatif tıbba yöneldim biraz araştırmalarım sayesinde öğrendim. Oğlan hapını yutamadığı için lugol yani sıvı iyot bulunduruyoruz evde haftada bir suya damlatıp içiyoruz aile boyu
Hmm anladım ben sıvı iyot sadece yaraya sürülüyor sanıyordum

X