Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlar ovulasyon testim böyle doktor 13 üne ilişki olsun demişti bugün yumurta çatlamış dedi bu testler sizce 14-15 i pozitif olabilir mi.persembe yumurta vardı 13mm idi şimdi yumurta yok
Canm pik anı kacmıs olablr Dr sana alenen demiş catlamıs diye ovulasyon a mı guveneceksın dra mı

Merhaba arkadaşlar hepimize bol pozitifli bir ay diliyorum Rica etsem beni de ekler misiniz 29 yaşındayım sat 16 temmuz bat 5 ağustos 2. Çocugum için çalışıyorum ben de. İlk çocuğumda da uzun süre beklemiştim ve buralardan güç almıştım çok iyi gelmişti yine takipte kalmak istiyorum Hepinize kolaylıklar diliyorum

Kızlar yumurtlama öncesi-günü ve sonrası üst üste 3 gün değerlendiren var mı? Ya da nasıl yapıyorsunuz diyim pik gördüğünüz gün yapıyor musunuz? Ertesi gün çatlıyor o gün daha önemli diyen de var, sperm azalıyor diyen de var napıcağımı şaşırdım pik günü ve daha silik olan öncesi yapıyim diyorum 3 gün yaşıyor diye

Ben dediği tarihe göre ilaç bittikten sonra 5. gün gitmiş olacağım, reglimin 13. gününe denk geliyor, ilaç acaba daha erken büyütür mü geç olur mu ilk kontrol için diye kafam karıştı da
Doktor ayarlıyor canım ona göre yeterli büyüklüğe ulaştıysa iğneyi alıp kullanmanı söyler, büyümemişse de tekrar kontrole çağıracaktır.

Candy7777 bugün eşimle konuştum şimdi adet olmayı bekliyorum ama adet bittikten sonra her gün yapmaya çalışcaz bakalım ikna ettim sonunda biraz gözlerim doldu konuşurken ama bende istiyorum dedim bakalım dua edin de artık yüreğime biraz su serpilsin ya hayırlısıyla

Çok geçmiş olsun, Allah ım sağlıkla kucağımızda göstersin inşallah en kısa sürede Düşükten sonra kısa sürede tekrar hamile kalındığını söyleyen çok var. Allah ım bekletmeden hayırlısıyla versin herkese

Yumurtlama günü yani pik günü en önemlisi garanti olması için öncesi sonrasında iyi olur kuzum

Benim belime vuran bir agri başladı bugün daha çok erken ama anlamadim

Canım geçen ay yumurtlama ve önceki günü değerlendiremedik sadece çatlama gününü ve sonrasındaki 2 günü değerlendirebilmiştik pozitifi gördüm. Maalesef tutunamadı ama en azından böyle de olabildiğini gördüm

Dayanamayanlarda bugün sen ay benimde canım yapmak istemiyor değil ama ben bugün doktora gittim rahmin çok iyi dedi başka bişey demedi

Şurada bısey mı var testinle az oynadm

Eklentiler

• IMG_20240717_000324.jpg
    42,8 KB · Görüntüleme: 56
Neden beklemiyorsun sabahı Candy7777 ben zor duruyorum ama cok karpuz yedm cay ıctım. Ay ben bugun aksam ustu uyumusum salonda koltukta asla aylardır blmem gunduz uuuyudugumu ustelık 11de kalkmıştım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…