Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bi dene bakalım 10 dk bekle çünkü kuruma çizgisi benim bildiğim 20 dk sonra falan çıkıyor ilk 10 dakika önemli ne kaybedersin ki. Ben çıkmasaydı daha 9 gün var belli olmaz diyip bekleyecektim hala kesin bişey yok ama kafanı takmaktansa yap.
Yok canım bunda hıc çıkmıyor gecen ay 2 tane yaptım asla cıkmadı atmadm blerek 10gun boyunca baktım pencere dahi yokkktu dha oncekı testlerden cok dha ıyı bebetime strip🥰

Belirtin ne buarada benmkılerı okumussumdur belki okdr somut belırtım var mı ozellkle meme ucu acılarım bugün hep evdeydim sütyen takmadım şükür
Göğüslerim çok fena günden güne ama zaten adet öncesi de fena oluyordu sadece kasıklaeım ağrıyor beni etkileyen ara ara yokluyor gidiyor. Ama ben bilmiyorum yani bazıları da innotiva markası için yanlış çıkarıyor diyor ben emin değildim şimdi o yorumları görünce iyice hevesim kaçtı inşallah vardır çok isterim ama bilmiyorum işte

Göğüslerim çok fena günden güne ama zaten adet öncesi de fena oluyordu sadece kasıklaeım ağrıyor beni etkileyen ara ara yokluyor gidiyor. Ama ben bilmiyorum yani bazıları da innotiva markası için yanlış çıkarıyor diyor ben emin değildim şimdi o yorumları görünce iyice hevesim kaçtı inşallah vardır çok isterim ama bilmiyorum işte
Tekrar bakarsn cnm bıkacgun sonra dert etme bekle sukunetle

Kizlar ovulasyon testim böyle doktor 13 üne ilişki olsun demişti bugün yumurta çatlamış dedi bu testler sizce 14-15 i pozitif olabilir mi.persembe yumurta vardı 13mm idi şimdi yumurta yok

Eklentiler

• Polish_20240716_210132646.jpg
    Polish_20240716_210132646.jpg
    117,2 KB · Görüntüleme: 22
Ay onu bende yapıyordum. Ama şuan stres olmuyorum rahatım eylencesine yapıyorum eskiden erken yaptığımı bile bile negatif çıkınca üzülürdüm
Benim bugün diğer regli öncelerimden farklı olarak karnım ağırmaya başladı. Karnım kasıklarım Ağrı ve gaz sancısı birde

X