Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Durumlar nasıl ? Regli olmuşsun 🤦🏻‍♀️ Yazmasam da pek herşeyi okuyorum arada bir girip 😂 Girdiğim zaman evet çok güzel dertleşiyoruz işte birbirimize destek oluyoruz ama bu defa aşırı kafaya takmaya başladım rüyalarımda bile görüyorum uyku düzenim darma duman olmuştu.
İyiyim canım bugün kan verdim hormonlar için randevum var hiç yumurta takibi yaptırmadım bu ay doktorla ilerleyeyim diyorum.
Psikolojik olarak da henüz mod düşüklüğü yaşamıyorum ama süreç uzadıkça ona buna dikkat et, sürekli düşün gerçekten sıkıyor insanı. Düşünmeyeceğim diye kendimi zorladıkça daha beter aklımda oluyor gibi hissediyorum😂🤦🏻‍♀️
O yüzden akışa bıraktım. Bu ay yumurta takibi yaptıracağım diğer ay da tatilde olacağım zaten olmazsa hiçbişey takip etmeyi planlamıyorum eylüle kadar.

ya şu mesajı bir cevaplayamadim. 😁kesin hamilesin kesin. başla hemen nikâh hazırlıklarına. erkek arkadaşınin ilk ilişkisi ise hemen gelir zevk suyu. sana söylemez bile ayrıca vajinanın içine girdi ise vajina zaten nemli kaygan bi yapıya sahip geçmiş olsun zeynoo 😊saka bı yana korkma hamilelik yoktur. 🥰kız neden evlenmeden olmaz demedin aşk olsun saka bı yana üzüldüm de sen neden değerini düşürdün be güzelim evleneceğin kişiyse başına kalkar durur. 😢 Z zeynepzzzzz
abla başta beni o kadar korkuttun ki.yok ilk ilişjisi değil zaten ve bende eminim kuru olduguna erkek arkadaşım aynı zamanda nişanlım

İyiyim canım bugün kan verdim hormonlar için randevum var hiç yumurta takibi yaptırmadım bu ay doktorla ilerleyeyim diyorum.
Psikolojik olarak da henüz mod düşüklüğü yaşamıyorum ama süreç uzadıkça ona buna dikkat et, sürekli düşün gerçekten sıkıyor insanı. Düşünmeyeceğim diye kendimi zorladıkça daha beter aklımda oluyor gibi hissediyorum😂🤦🏻‍♀️
O yüzden akışa bıraktım. Bu ay yumurta takibi yaptıracağım diğer ay da tatilde olacağım zaten olmazsa hiçbişey takip etmeyi planlamıyorum eylüle kadar.
Aslında takipli gitmek daha güzel bence, doktorum geçen ay yumurta kalitesi için takviye vs. başlamıştı. O kadar net konuştu ki regli olunca gel işi gücü bırak diye hatta baya moralimi bozdum burada net konuştu diye. Çatlamayı gördüm herşey yolunda derken, cidden reglide oldum yani. Sonra testler yapıldı herşey temiz çıktı. Klomen, çatlatma iğnesi yapıldı yumurta takibi oldu. Güzel bir boyutada gelince çatlatıldı. 17 mm oldu en ideal boyutmuş bu arada ve kaliteli kılmak için takviyelerimde var. Bu ay ümitli konuştu, ne zaman kontrole geleyim dedim normalde şu gün gel der ama güldü hamile kalınca geleceksin zaten diye. O yüzden saldım bu ay, bencede kontrollü git, en azından kafamız rahat oluyor.

ay canım benim korkma 🥰 içini ferah tut streste geciktirir. ama için rahat etsin eczaneden gebelik testi al mümkünse nişanlın alsın riske atma kendini tanıdık vs. seni böyle korkuttugu için nişanlın alsın. sabah ilk idrarla yap. Z zeynepzzzzz

Son düzenleme:
ay canım benim korkma 🥰 içini ferah tut streste geciktirir. ama için rahat etsin eczaneden gebelik testi al mümkünse nişanlın alsın riske atma kendini tanıdık vs. seni böyle korkuttugu için nişanlın alsın. sabah ilk idrarla yap. Z zeynepzzzzz
ya ben şimdi yapıcsm ilk idrarla olması zorunlu mu arkadaşım normal yaptığında çıkıyorud

Doktordan geldim moralim çok bozuk prolaktin yüksekti başka bir ile test verdik oda yüksek endokrinoloji ye görün hipofiz bezi tümörü olabilir dedi 🥺

Yok ben kendim anlayabiliyordum. Ama şimdi dengem şaştı. Bende anlamadım. Belirtilerim yumurtladım diyor. Ama daha erken 1 hafta oldu. Bende şaşkınım. 🤷🏻‍♀️
Zaten kürtaj olmadım ben ilaç verdiler normal doğum yaptırdılar bana ıkına ıkına doğurdum. Kontrol için ultrasona girdiğimde gelmişti bebek. Doktor sadece kalan parçaları aldı 10 dk filan sürdü o kısım. Etkisi var mıdır bilmiyorum.

Zaten kürtaj olmadım ben ilaç verdiler normal doğum yaptırdılar bana ıkına ıkına doğurdum. Kontrol için ultrasona girdiğimde gelmişti bebek. Doktor sadece kalan parçaları aldı 10 dk filan sürdü o kısım. Etkisi var mıdır bilmiyorum.
Öncelikle başınız sağolsun.😔 erken yumurtlama olabilir neden olmasın

X