Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Benimde elimde vardi yapayim dedim uygulamasi da olan bir marka. Uygulama hic alakasi olmayan bir gunde yumurtlama gosterdi o gun ovu testi yaptim hic bir sey cikmadi bana pek guvenilir gelmiyor bu testler artik🧐
Al bir de burdan yak Kahhve Kahhve gördün mü testleri bence ciddiye almamanın zamanı geldi. Hepsi boşuna maddi külfet ve stres

Kızlar kaç aydır deniyoruz 6. Ayımız ilk iki ay yumurtlamadan önce ilişki diye direttim.teorilere göre sonra saldık yumurtlama zamanı oldu hep geçen ay reglken tahlilimde prolaktin 55 çıktı sonra progesteron bakılırken 0.98 çıktı gene olmadı hiçbir ay ümidim yoktu 🤭 ama sanki bu ay olmuş gibi hissediyorum nedense bat 27-28 Ağustos dua edin hepimiz pozitif görelim 🙏

Kızlar kaç aydır deniyoruz 6. Ayımız ilk iki ay yumurtlamadan önce ilişki diye direttim.teorilere göre sonra saldık yumurtlama zamanı oldu hep geçen ay reglken tahlilimde prolaktin 55 çıktı sonra progesteron bakılırken 0.98 çıktı gene olmadı hiçbir ay ümidim yoktu 🤭 ama sanki bu ay olmuş gibi hissediyorum nedense bat 27-28 Ağustos dua edin hepimiz pozitif görelim 🙏
Amiiiin inşallah ya inşallah hastalığı olana şifa bebesi olmayan bizlere bebe nasip etsin sağlıklı sıhhatli 💖🥲🥲

Bu ovülasyon testleri birileri para kazansın diye bunu biliyorum buna rağmen bu ay yapacağım yine çünkü kafayı salamıyorum bi
Bugün ilk bebeği tüp ikincisi kendiliğinden olan yengem çocuklara sizin böyle olacağınızı bilsem hiç stres yapmazdım dedi şahidim hepimiz böyle mi olcaz ya

Evet ben takmiyordum ilk aylar ama iki aydır takmaya başladım 🥺
Malesef bende bunaldım diye doktorada ara verdim bir kaç aydır gitmiyorum muhtemelen bir kaç ay daha gitmeyecegim sonra bakicam duruma iki sene oldu dolu dolu yorgunluk var biraz sende biraz kendini dinlemeye çalış sohbet muhabbet oyalancak şeyler işe yarıyor tavsiyemdir kuzum🥲

Canim yaniltici olabiliyor bu testler doktoruna guven onunla ilerle hic bunlara takilip morelini bozma senin suan stresten uzak yuksek morelli olman lazim bence bir sure bu testlere bakma olumlu dusun olumlu olsun🌸
Yok valla saldım artık testi stres yapmıyorum ama hazır yumurtalar büyüyor ve az da olsa çoğalıyorken belki doğal yollardan da değerlendirilebilir diye düşünmüştüm o yüzden bi deneyeyim dedim 😅

Kuzum ovulasyon testiyle doktorum benim hep tutar neden öyle oldu acaba şey olabilir mi test bozuk falan
Hiç bilmiyorum 🤷 ben ilk kez geçen ay denemeye başladım ovu testlerini, aldığım marka da Laboquick ama laboquick kalmadığından firma aynı üretim olan başka marka göndermişti Certain diye, hangisi iyi hangisi kötü onu da bilmiyorum

Al bir de burdan yak Kahhve Kahhve gördün mü testleri bence ciddiye almamanın zamanı geldi. Hepsi boşuna maddi külfet ve stres
B Beyond the sky

Gerçekten ya ben bi de son kez geçen ay Doğal yollardan deneyeceğim sonra TP bebek başlıcam diye gaza gelip elimde fazla bulunsun diye de 30'lu almıştım 😂 500 küsür lira verdim 😅 sanki 30'lu benim neyimeyse sanki yumurtalar yaldır yaldır akıyordu 😂 😂 😂 😂

Canımsın 🩷 ben şimdi iyi bir yorum döşemez miyim aldığım yere 😂
Eee yanii müstahak onlara ayıplı mal satan kusurludur
B Beyond the sky

Gerçekten ya ben bi de son kez geçen ay Doğal yollardan deneyeceğim sonra TP bebek başlıcam diye gaza gelip elimde fazla bulunsun diye de 30'lu almıştım 😂 500 küsür lira verdim 😅 sanki 30'lu benim neyimeyse sanki yumurtalar yaldır yaldır akıyordu 😂 😂 😂 😂
HahahhHH az alaydın yaldır yaldır akardı bacım 🙈😅 hep böyle işler tersine zaten bizim. Sen baya da almışsın iade et valla yazık günah

Ay vallahi bilmiyorum. Şimdi tüm tuşlara basıyorum yumurtlama masajı incir vs çarşambaya kadar yağabileceğim ne varsa yapıcam o yumurta BÜYÜYECEK ahahahhahahhahahahah😂😂😂😂
Hahahah yumurtlama masajı mı var bide 🙈 Google a yazayım bakayım bi merak ettim ha. İncir ye evet prl sorunun yoksa eğer. Olmazsa da öbür aya nasip kısmet 🍀 senin bat ne zaman görünüyor şimdi

X