Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eklentiler

• 1000087134.jpg
    1000087134.jpg
    48,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 1000087141.jpg
    1000087141.jpg
    39,8 KB · Görüntüleme: 42
  • 1000087145.jpg
    1000087145.jpg
    62,6 KB · Görüntüleme: 40
Bata kaç gün var senin? Benim 2 gün var bugünde bitince 1 gün kalıyor sağ kasığımda bir ağrı var şuan tek taraflı dizime doğru inen belirti olabilir mi acaba
Benim bat persembe gunu. Olabilirde olmayabilirde bazen kasik agrisi adet belirtisi de olabiliyor. Iki gun kalmis test yaparsaniz varsa eger cikma ihtimali yuksek😍

Selam kızlar, bakar mısınız? Ben şuan yumurtlama dönemimdeyim, yani yeni oluşan ve büyüyen yumurtaları gözümle gördüm bugün ama bu test neden böyle kalbim kadar temiz çıkıyor?? 🙄🙄
Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek oylamabaslay oylamabaslay B Beyond the sky ParlayanGece ParlayanGece
Kuzum daha önce hiç ovulasyon testi kullanmadım ama burda gördüklerime dayanarak söylüyorum. Lh testlerine güvenmiyorum çünkü testi pik çıkıp doktora gittiğinde yumurta daha büyümemiş ya da tam tersi yumurtlaması olup Lh testinde hiç koyulaşmayanları çoooookkk gördüm. Sen doktorla ilerliyorsun zaten ne gerek var boşuna stres yapmaya

Kuzum daha önce hiç ovulasyon testi kullanmadım ama burda gördüklerime dayanarak söylüyorum. Lh testlerine güvenmiyorum çünkü testi pik çıkıp doktora gittiğinde yumurta daha büyümemiş ya da tam tersi yumurtlaması olup Lh testinde hiç koyulaşmayanları çoooookkk gördüm. Sen doktorla ilerliyorsun zaten ne gerek var boşuna stres yapmaya
Elimde kalan testler varken bi bakayım dedim, inat ettim 2-3 saattir de bişiy yiyip içmedim ama yok yani gölge bile yok sözde iyi bi markaymış

Bilemiyorum, buradan bir arkadaş aldığım markanın iyi bir marka olduğunu söylemişti ama çok enteresan
Canim yaniltici olabiliyor bu testler doktoruna guven onunla ilerle hic bunlara takilip morelini bozma senin suan stresten uzak yuksek morelli olman lazim bence bir sure bu testlere bakma olumlu dusun olumlu olsun🌸

Elimde kalan testler varken bi bakayım dedim, inat ettim 2-3 saattir de bişiy yiyip içmedim ama yok yani gölge bile yok sözde iyi bi markaymış
Benimde elimde vardi yapayim dedim uygulamasi da olan bir marka. Uygulama hic alakasi olmayan bir gunde yumurtlama gosterdi o gun ovu testi yaptim hic bir sey cikmadi bana pek guvenilir gelmiyor bu testler artik🧐

Selam kızlar, bakar mısınız? Ben şuan yumurtlama dönemimdeyim, yani yeni oluşan ve büyüyen yumurtaları gözümle gördüm bugün ama bu test neden böyle kalbim kadar temiz çıkıyor?? 🙄🙄
Ayrıca bugünkü değerlerim de bu şekilde, var mı bi yorumunuz 🤔🙄
Candy7777 Candy7777 ArasaNillGerek ArasaNillGerek oylamabaslay oylamabaslay B Beyond the sky ParlayanGece ParlayanGece
Kuzum testlerin bozuk olma ihtimalini hep yaşadık burda gördük yani. Bence kan değerlerini dikkate al hepsi de müko🧿🧿🧿 maşallah

X