Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Valla buralar da yanıyor kendimi temizliğe verdim ne zmanadır yapmıyorum yembelliğine hangi deliğe girsem ordan 1 saat çıkamıyorum
Bizim süpürge fişi takılı yaşıyoruz resmen hep bi kırıntı bi bişey oluyo dayanamıyorum bende ona geçen gece 12 bucıktu salonu süpürüyodum deli gibi

Klimasız yaşanır mı kız niye almıyorsun
Bacım arkadaşın evde var cocukları yarı cıplak geziyo ben ayağıma çorap giycek oluyorum alışmamışım çocukluktan olmayınca. Hemen sırtım boynum tutuluyo benim. Şimdi annemler aldı 1 ay falan oluyo gitmeden arıyorum buzhanenizi biraz ısıtın geliyorum diye🤣🤣🤣🤣

Klimasız yaşanır mı kız niye almıyorsun
Bide benim şuanki oturduğum evin her yeri fayans. Ananem ayaklarından üşütüyon ondan olmuyo cocuğun diyodu ondan bu yazı da es geçtik klima almayarak. Korkuyom daha kötü olurum diye yaşlılık zor bacım. Kışın şubat gibi termal e gidecem zaten eğer bebek olmazsa

Bacım arkadaşın evde var cocukları yarı cıplak geziyo ben ayağıma çorap giycek oluyorum alışmamışım çocukluktan olmayınca. Hemen sırtım boynum tutuluyo benim. Şimdi annemler aldı 1 ay falan oluyo gitmeden arıyorum buzhanenizi biraz ısıtın geliyorum diye🤣🤣🤣🤣
Ahalskdjdjkd buzhanenizi ısıtın mı 🤣🤣🤣🤣 ben klimanın altında yatmazsam asıl heryerim tutuluyor

Bide benim şuanki oturduğum evin her yeri fayans. Ananem ayaklarından üşütüyon ondan olmuyo cocuğun diyodu ondan bu yazı da es geçtik klima almayarak. Korkuyom daha kötü olurum diye yaşlılık zor bacım. Kışın şubat gibi termal e gidecem zaten eğer bebek olmazsa
Bak işte o kötü ayaklardan üşütmek kadar kötü bir şey yok. Bana da eskiden bekarken falan hep derdi babaannem falan soğuk yere oturma soğuk yere basma ama çocuğun olmaz diye bende amaaann ne olacak diyordum belkide bir bildikleri varrdır

Bak işte o kötü ayaklardan üşütmek kadar kötü bir şey yok. Bana da eskiden bekarken falan hep derdi babaannem falan soğuk yere oturma soğuk yere basma ama çocuğun olmaz diye bende amaaann ne olacak diyordum belkide bir bildikleri varrdır
Kız bunlara inanmayın ya evet oturmayın ama bu bebekle alakası yok sadece idrar yolu enfeksiyonu oluyo o durumda yaşadım yani olmasa benim olmazdı bak biri 18 diğeri 16 yaşında

Bakır rengi lekelenmişim. Adet geliyor heralde. Yerleşme olsaydı erken gebelik testinde de çıkardı muhtemelen. Ben elendim 🥲

Biliyorlar kesin. Eşime sperm testi yaptırdığımızda ananem sorun onda değil sende adamın iki cocuğu var. Erkekte sorun varsa kadının şakır şakır adet de görse gebe kalamaz derdi yani şakır şakır dediği güzel adet de görse gibi. Sen taşa basıyon kanalların tıkalı dedi sağ tüpüm tıkalı cıktı filmde. Sıcak sulara gitcen diyodu ee yaz geldi işte bak dediği gibi olcak herhalde gene.

X