Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ama ne zaman yumurtladığınıbilmemiz gerek

Ama ne zaman yumurtladığınıbilmemiz gerek
Canım uygulamaya göre 27,28 haziran diyordu ama 2 günde bir 3 günde bir ilişki oldu bu ay bu düzende ve ovu testi kullanmadım bide 27,28 den bi kaç gün sonra aşırı kasık ve bel ağrım oldu belki yumurtlamadır diye o günü de değerlendirmiştik gene ve genel olarak 2,3 günde bir oldu ilişki ve 27,28 de gösteriyordu uygulama umarım anlata bildim

Son 3 ayını bana atarmsn cnm ekran görüntüsü. Takvımı

Çok şaşırdım ve çok sevindim umarım sağlıkla kucağına alırsın amin

Sat 14 Haziran bat yok henüz

Kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Batı yaklaşanlar belirti var mı ne alemdesiniz
İyi çok şükür sen nasılsın bende polikistik over var bakalım ilaçlarla adet görüyorum egerr ki adet gormezsem test yaparım bu ay pek fazla çalışma yapamadık çünkü annemlerdeyim yeni geldim eve ama farklı bı ağrım var tabi belirti olarak demeyelim de böyle alttan sanki biri elini koyup çekiyormus gibi hissediyorum

Candy7777 hayırlı olsun canim arkadaşım. Gerçekten tüm kalbimle istiyorum bu ay olmasını. Benimde oglumda sat ım 22 haziran di 21 temmuzda test yapmıştım. İnsallah oglumun 1 yaş gününde senden de müjdeli haberi alırım

Diş eti sorunu ben de yaşamıştım sonra hamile olduğumu öğrendim. Kucağımıza almak nasip olmadı ama sizinki de inşallah hamilelik belirtisidir ve sağlıcakla kucağınıza alırsınız

Kızlar nasılsınız? Neler yapıyorsunuz? Batı yaklaşanlar belirti var mı ne alemdesiniz
benim meme ucum çok kötü candy tırnagm bile degemıyorum normalde meme ucu hassasiyeti olmaz adetde ble olmaz benım. 5,6 gün oldu yumurtlamadan snra kaybolur gb olup tekrar başladı sütyen takınca aglıcak gb oluyorum3gundur dehset bısey bıraz mor gb ve ucu büyümüş malum dün de yazdım kasık ıcı oyulur gb bel sırt agrım vardı dün de. Gece solumda bsy pıtpıt atar gb oldu bembeyaz akıntım var şeffaf btnce bu başladı belirti aramıyorum hiç ama bunlar var bariz varlar

Geçen ay yaşadım ama hamile olmadım canım ben de umutlanmıstm ama bnm yumurtlama da ılskı bile olmamıs meger. Denk gelmiş olabilir başka belirtin var mı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…