Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ay hiç bilmiyordum ki valla bilsem bi kaç tanede bozuk çıktı geçen ayda böyle silikti yaptım nerdeyse bitcek zaten ama bir daha almam burdan

Ya kürtajdan sonra sanki ben daha yeni eski halime döndüm gibi hissediyorum artık hayırlısı bakalım
Canım ben ilk iki ay yumurtlama gördüm ilk gebelikte ama hamilelik olmadı sonra stres yaptı bu testler bende sorun aradım hep maalesef ama takip yapmadığım ay düzenli ilişki oluyordu zaten o ay oldu işte stres free olmak lazım ben bu sefer kendimi rahatlatmak için yaptım her şey eskiye döndü sıkıntı yok diye kendimi inandırdım şu an hani rahmimiz yenilendi artık diye düşünüyorum

3 den aşağı derken 3 gün araylamı

Her zaman hepimiz için güzel şeyler diliyorummm. Sizlerle bi süredir yazışıyoruz ve hepinizi tanıyor gibiyim aynı topicte hamilelik sürecini de paylaşmayı o kadar istiyorum ki
Ahhh inşallah canım benim ben bugün ilk defa çaresiz hissettim kendimi birde hiç ama hiç çocuk istemeyen bir arkadaşım hamile kaldı kazayla yani korunurken hemde kıskanmak vs değil sadece bende kolay olsun istiyorum haketmiyormuyum diye düşündüm bir an.o oldu diye ağladı ben olmadı diye oturduk ağladık birlikte şaka gibi

Ya ben nasılsa hemen olmaz diye ilk gebelikte foliğe bile başlamamıştım sen düşün
Tamamen spontane oldu oda
Olması kadar sağlıkla devam etmesininde ne kadar önemli olduğunu gördük

Ay hiç bilmiyordum ki valla bilsem bi kaç tanede bozuk çıktı geçen ayda böyle silikti yaptım nerdeyse bitcek zaten ama bir daha almam burdan
Haklarını yiyemem çok kullandım o testten ilk defa çıktı böyle.soyleyincede hemen yenisini gönderdiler

Ah o ağlama krizleri bende dahil çoğu kadında oluyordur. Hamileysen ne ala ama değilsen ne güzel tatile çıkıyormuşsun dinlen bol bol eşinle sadece arzuladığın, istediğin için birlikte ol bak o zaman nasıl da süpriz yapıyor miniğin

Aynen kuzum bugün ağlayarak içimdeki bütün öfkeyi zehiri attım.insallah bidahaki ay rabbim hepimize nasip eder.Gecen senede tatilde hamile kalmıştımgerçekten ne test ne başka birşey kullanmıştım ilişki oldu ne belirti ne birşey unutmuştum bile leke geldi adet sanıyordum megersem.yerlesmeymis adet günüm geldi hala niye adetim sokulmedi diyordum.sonu kötü oldu ama gerçekten bıraktığında sana geliyor

İyi yapmışsın bir ağlama krizi herşyi çözer. İnşallah tarih tekerrür eder mutlu sonlu tabii

Kız sana yazdım niye cevap vermiyon beğen atmışsın. Konuş benimle
Ay görmedimm canımm sapancaya geçtik eşimn kuzeni yeni evlenmişti balayında döndüler bungalovları var mangala geldik cok fazla kasıgımda batma var yuruyemedım eşi hemşire hastaneye gıdelım noldu fln soleyemedım de bebek düşünüyoruz dıye anca kendime geldım burda bile uzandım

Takılıyorum canım. Senden de güzel haber alıcaz inşallah kuzum

Ayy yoldaydım hatırladım o an Bence olmuatur dıyecektım okudum meme ucu hassasiyetim başlamışşl gözunaydun genelde yumurtlama gunu baslar hassaıyt ya da bi gün sonrası

Bu süreç böyle canım malesef bazen yorgun, bazen heyecanlı, bazen umutlu, bazen umutsuz. Hepimiz aynı duyguları yaşıyoruz, yalnız değilsin. Kendi sürecindeki olumlu şeylere odaklanmaya çalış. Güzel haberi aldığında bu zorlukların hepsini unutacaksın

Hayırlı olsun canım peki ılskıden sonra yerlesırken belirtilerin oldu mu benm yumurtlama 5.gün dünden berı rahim içim ağrıyor bel ve sırt ağrım beyaz akıntıya döndü ani yururken egılırken batmalarım var. Meme ucu hassasiyetim gececegnu arttıı sütyen takaamıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…