Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Büyük gün yarın göğüslerimde şişlik var diğer aylardan farklı olarak. Beyaz renkte akıntım var bu da belirti mi bilmiyorum arada hafif kaşık ağrım olup geçiyor bakalım ne olacak
Yarın güzel habelerini bekliyorum. Dünden beri benimde beyaz akıntım baya çoğaldı. İnşallah belirtidir

Bende iyiyim canım bende de var pcos arada gecikme olsada kısmen düzenli adetlerim. Bakalım yinede regl olmadıkça ümit kesilmez

Canım benim çok teşekkür ederim inşallah hayırlı olur herkes için. Sen de çok acılar çektin çok zorlandın ama kavuştun evladına inşallah bana da nasip olur

Yaaa o meme ucu ağrısı bende de var dün farkettim. Tabi sütyen giyemiycek kadar değil ama var yani. Benim ilk gebeliğimde de olmuştu ay inşallah bu da öyledir

Yarın regl günüm bel ağrısından ve mide bulantısından duramıyorum aranızdan elenicek miyim elenmicek miyim bilmiyorum
Elenmek yok eğer gebelik varsa nazar boncuklu gebelik rozetini alıyorsun. Eğer yoksa da bizimle yoluna tam gaz devam ediyorsun. İnşallah gebeliktir ne zaman test yapmayı düşünüyorsun

Elenmek yok eğer gebelik varsa nazar boncuklu gebelik rozetini alıyorsun. Eğer yoksa da bizimle yoluna tam gaz devam ediyorsun. İnşallah gebeliktir ne zaman test yapmayı düşünüyorsun
Benim gebeliklerim idrar ile çıkmıyor 10 yaşında bir oğlum var 2. Bebeği düşünüyoruz oğlumda idrar testinde çıkmamıştı o yüzden biraz geçmesini bekleyip kan vermek istiyorum. Reglm hep çok düzenlidir hiç şaşmaz çünkü

Aaa idrar testinde hiç çıkmıyor mu dah önce duymuştum ama pek inanmamıştım gerçekmiş demek. Direk kan vermek en iyisi aslında kafada hiç soru işareti bırakmıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…