Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Eğer mahsuru yoksa hangi günleri değerlendiriniz yumurtlamanıza göre söylemek isterseniz

21 Haziran sat günüm 9 gün regl sürüyor. Kalan 12 günde toplam 4 defa ilişkiye girdik. 3 gün arayla. 2. sinden sonra benim akıntılar sarıya döndü enfeksiyon sandim ve işte kemik eklem bel diz ağrıları başladı o ara. İnşallah bebiş vardır sende de yaa

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Eğer mahsuru yoksa hangi günleri değerlendiriniz yumurtlamanıza göre söylemek isterseniz
Çok teşekkür ederim inşallah. Güzel haberler alalım sizden de.
İlk fotoda 30 Haziran yumurtlama günümdü galiba jel bir akıntı geldi ilişkiden sonra. Diğer ilişkiler de sonraki fotoda kırmızı kalpler iliskiler

Eklentiler

• IMG_20240714_232927.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20240714_232911.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
Vayy be ben cok zorladm epey ilişki oldu tam verımlı haftada 6gunde 4 ilişki. İnşallah biz de senın gb olurzz hamişş. Demek 3 günde 1 ılskı bile tutuyormuş

Çok teşekkür ederim detaylı paylaşım için

Vayy be ben cok zorladm epey ilişki oldu tam verımlı haftada 6gunde 4 ilişki. İnşallah biz de senın gb olurzz hamişş. Demek 3 günde 1 ılskı bile tutuyormuş
Nasip oldu mu oluyo ya akışına bırak gitsin inşallah olacak biz spermlerin iyice depolanması beklemis olduk, düğünler sebebiyle vakit bulamıyorduk her ilişki sonrası ilk 20 saniye içinde belimin altına hızlıca yastık koyduk en az 20-40 dk yattım her seferinde, aralıklarla ayaklarımı kaldırdım, dizlerimi karnıma çektim. Kalkmaya yakın da kediler gibi sağa sola yuvarlandim yatak icinde kediler de ilişkiden sonra sevinir gibi öyle yapiyolar

Senin yumurtlama gecesi olan ilişkiden bıkac gun sonra tekrar ilişki olmus yumurta ömrü malum 1 gun o da tutmus dedıgın gb resmen tek ilişki. Saglkkla kucagına al canm benım 5.5 yaşında kızım var 2. İçin ugrasıyoruz mayıstan beri bi kimyasal var. Kızım da yumurtlama olmadan hemen oncekı gece oldu gecen ay boş gectı lekem varken yumurtlamadm bu aydan umutluyn

Merhaba sat 19.06. Bat 19.07
Pcoluyum ve 2 ay klomen ve femara kullanmama rağmen yumurta gelişmedi bende adete kadar incir havuç kürü yapiyrm adetin 27.gunu bugun ve ovulasyon testinde çift çizgi gordum nasip bakalim

Kızlar ben Aralık'ta düşük yaptım ve regl olmadım kaç ay düşükten sonra ilk reglm duphaston ile 17 Mayıs leke gördüm 18 de söküldü ve 24 Mayıs'ta bitti o ay duphaston kullandım 8 gün gebelik olunca tutunmayı sağlıyo diye okumuştum ama bende olmadı ve 22 gün arayla regl oldum yani 14 Haziran da regl oldum sadece sulu ve az az geldi 19 Haziran'da da bitti , şimdi ise uygulama da 31 gün oldu regl olmayalı ve 2 gün geçmiş görünüyor uygulama 13 hazirana göre hesaplıyor şimdi benim sorum ben adetimi 13 diye mi hesaplıyayım ki öyle olursa 2 gün geçmiş oluyor yoksa 18 i hesaplayıp bekleyeyim mi nasıl yapayım bilmiyorum bu adetim gelirse düşükten sonra 3. Regl görüşüm olcak ki inşallah gelmezde gebelik oluşur , ben napayım şimdi bekliyim mi yoksa ne zaman gebelik testi yapayım bide yanlış değilsem ayın 11 de yapmıştım negatifti ki sanki vardı varla yok arası ama yoktu da sanırım öyle görmek istediğim için görüyodum çünkü eşim baktı yok demişti şimdi ben napayım ne zaman yapayım bana bşey söyleyin

Hımm aslında son regli baz alman gerek bence, ama sabredebiliyorsan bikaç gün daha bekle istersen

Ya son regle bakarsak öyle duruyor. Ama şimdi döngünüzü de en iyi siz bilirsiniz
Normalde ben 28,29 da bir regl olurum ama dediğim gibi düşükten sonra bi kaç ay regl olmadım ben sonra duphaston ile regl oldum ilk ay geçen ayda dediğim gibi oldu bu ayda daha olmadım 13 ten hesaplarsam 2 gün geçiyor 18 ten hesaplarsam 3,4 gün kalmış oluyor işte sabırsızlanıyorum da ve çıkmazsa yoksa diye de üzülüyorum bilmiyorum çok karmaşığım

O yüzden garantiye al 2-3 gün sonra yap test

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…