Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Tabii anlatayım:KK200:15 temmuz bat günüm. 1 hafta önce başlayan yoğun eklem kemik ağrıları yaşadım. Hayatımda hiç yaşamadığım kadar çoktu. Vücudumdaki tüm kemiklerimin içi sizliyordu. Bu hala devam ediyor.
5 gün önce aynaya baktığımda tüm kirpiklerinin birbirine karıştığını gördüm. Tam kirpiklerimi düzeltirken dedim ki yoksa hamile miyim?:anneadayı:öylesine bir söylenti sanıyordum ama kirpiklerim birbirine öyle bir dolanmis rimel sürsem de düzelmiyordu. Bu bana ilk farkettiren belirti oldu çünkü kemik bel diz ağrılarımı sürekli oturup ders calismama yoruyordum (kpss önlisans 🥺).

Her yerden pis koku geliyordu, uyumak da uyanmak da zordu, suyun tadı bile çok kötü geldi. Bunlar da devam ediyor.

Böylelikle dün sabah kendi kendime ben hamileyim ya evet dedim ve bir anda test yaptim, kaset test yaptım silik çizgi çıktı hatta buraya da attım hayal mi görüyorum diye.

Bu sabah da mide bulantısı ve ağır ishal ile uyandim. Kusmadim tuttum kendimi. Acile gittim beta HCG 169 çıktı. Regl günüm yarın. Regl olcakmisim gibi ağrılarım devam ediyor, bazen solda bazen sağda kramplar var. Göğüslerim hiç ağrımadı. Normalde ucuna bile dokunamam. Yoğun akıntı var sarımsı beyazımsi renkte. Hapşururken bile rahmim kasılıyor. Bu şekilde hepsi.
Hayatımda böyle bir şey yaşayacağım aklımın ucundan bile geçmezdi. 23. gün yazıyo ya şaka gibi bebek haşhaş tanesiymiş :)
Tekrar söylüyorum Rabbim burada isteyen kim var ise hepinize en güzelini nasip eylesin 💖
Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Eğer mahsuru yoksa hangi günleri değerlendiriniz yumurtlamanıza göre söylemek isterseniz 🧿☺️

Hayırlı olsun canım peki ılskıden sonra yerlesırken belirtilerin oldu mu benm yumurtlama 5.gün dünden berı rahim içim ağrıyor bel ve sırt ağrım beyaz akıntıya döndü ani yururken egılırken batmalarım var. Meme ucu hassasiyetim gececegnu arttıı sütyen takaamıyorum🤣
21 Haziran sat günüm 9 gün regl sürüyor. Kalan 12 günde toplam 4 defa ilişkiye girdik. 3 gün arayla. 2. sinden sonra benim akıntılar sarıya döndü enfeksiyon sandim ve işte kemik eklem bel diz ağrıları başladı o ara. İnşallah bebiş vardır sende de yaa🥰

Öncelikle hayırlı olsun Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin. Eğer mahsuru yoksa hangi günleri değerlendiriniz yumurtlamanıza göre söylemek isterseniz 🧿☺️
Çok teşekkür ederim inşallah. Güzel haberler alalım sizden de.
İlk fotoda 30 Haziran yumurtlama günümdü galiba jel bir akıntı geldi ilişkiden sonra. Diğer ilişkiler de sonraki fotoda kırmızı kalpler iliskiler:KK200:

Eklentiler

• IMG_20240714_232927.jpg
    IMG_20240714_232927.jpg
    78,6 KB · Görüntüleme: 66
  • IMG_20240714_232911.jpg
    IMG_20240714_232911.jpg
    89,2 KB · Görüntüleme: 61
Son düzenleme:
21 Haziran sat günüm 9 gün regl sürüyor. Kalan 12 günde toplam 4 defa ilişkiye girdik. 3 gün arayla. 2. sinden sonra benim akıntılar sarıya döndü enfeksiyon sandim ve işte kemik eklem bel diz ağrıları başladı o ara. İnşallah bebiş vardır sende de yaa🥰
Vayy be ben cok zorladm epey ilişki oldu tam verımlı haftada 6gunde 4 ilişki. İnşallah biz de senın gb olurzz hamişş. Demek 3 günde 1 ılskı bile tutuyormuş 😍😍

Çok teşekkür ederim inşallah. Güzel haberler alalım sizden de.
İlk fotoda 30 Haziran yumurtlama günümdü galiba jel bir akıntı geldi ilişkiden sonra. Diğer ilişkiler de sonraki fotoda kırmızı kalpler iliskiler:KK200:
Çok teşekkür ederim detaylı paylaşım için 💕

Vayy be ben cok zorladm epey ilişki oldu tam verımlı haftada 6gunde 4 ilişki. İnşallah biz de senın gb olurzz hamişş. Demek 3 günde 1 ılskı bile tutuyormuş 😍😍
Nasip oldu mu oluyo ya akışına bırak gitsin inşallah olacak💖 biz spermlerin iyice depolanması beklemis olduk, düğünler sebebiyle vakit bulamıyorduk 🥰 her ilişki sonrası ilk 20 saniye içinde belimin altına hızlıca yastık koyduk en az 20-40 dk yattım her seferinde, aralıklarla ayaklarımı kaldırdım, dizlerimi karnıma çektim. Kalkmaya yakın da kediler gibi sağa sola yuvarlandim yatak icinde😂 kediler de ilişkiden sonra sevinir gibi öyle yapiyolar😂

Nasip oldu mu oluyo ya akışına bırak gitsin inşallah olacak💖 biz spermlerin iyice depolanması beklemis olduk, düğünler sebebiyle vakit bulamıyorduk 🥰 her ilişki sonrası ilk 20 saniye içinde belimin altına hızlıca yastık koyduk en az 20-40 dk yattım her seferinde, aralıklarla ayaklarımı kaldırdım, dizlerimi karnıma çektim. Kalkmaya yakın da kediler gibi sağa sola yuvarlandim yatak icinde😂 kediler de ilişkiden sonra sevinir gibi öyle yapiyolar😂
Senin yumurtlama gecesi olan ilişkiden bıkac gun sonra tekrar ilişki olmus yumurta ömrü malum 1 gun o da tutmus dedıgın gb resmen tek ilişki. Saglkkla kucagına al canm benım 5.5 yaşında kızım var 2. İçin ugrasıyoruz mayıstan beri bi kimyasal var. Kızım da yumurtlama olmadan hemen oncekı gece oldu 😍 gecen ay boş gectı lekem varken yumurtlamadm bu aydan umutluyn

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata14 temmuz8 ağustos
@Lorelailai11 temmuz6 ağustos
@cookiep13 temmuz8 ağustos
starkarya starkarya 13 haziran13 temmuz
@morciveert15 haziran15 temmuz
@sifa198615 haziran15 temmuz
@ParlayanGece25 haziran15 temmuz
@vanilya8516 haziran15 temmuz
beyzaanim beyzaanim 21 haziran🧿🤰❤️
@mayaada16 haziran16 temmuz
@Bahar esinti20 haziran17 temmuz
@sonsuzlugunyanks22 haziran20 temmuz
@stresli5018 haziran20 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@kisgunesim110122 haziran22 temmuz
beray1 beray1 23 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@Dileekkg26 haziran27 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
Coocoo Coocoo 29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@Waww4 temmuz31 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@hayatbeninedenyoruyosun29 haziran3 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Denizz418 temmuz6 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
halolita halolita 5 temmuz8 ağustos
@Gfz899312 temmuz10 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@Sosyallanne12 temmuz-
@Marryyj15 haziran-
@sed212 temmuz25 ağustos
Merhaba sat 19.06. Bat 19.07
Pcoluyum ve 2 ay klomen ve femara kullanmama rağmen yumurta gelişmedi bende adete kadar incir havuç kürü yapiyrm adetin 27.gunu bugun ve ovulasyon testinde çift çizgi gordum nasip bakalim

Kızlar ben Aralık'ta düşük yaptım ve regl olmadım kaç ay düşükten sonra ilk reglm duphaston ile 17 Mayıs leke gördüm 18 de söküldü ve 24 Mayıs'ta bitti o ay duphaston kullandım 8 gün gebelik olunca tutunmayı sağlıyo diye okumuştum ama bende olmadı ve 22 gün arayla regl oldum yani 14 Haziran da regl oldum sadece sulu ve az az geldi 19 Haziran'da da bitti , şimdi ise uygulama da 31 gün oldu regl olmayalı ve 2 gün geçmiş görünüyor uygulama 13 hazirana göre hesaplıyor şimdi benim sorum ben adetimi 13 diye mi hesaplıyayım ki öyle olursa 2 gün geçmiş oluyor yoksa 18 i hesaplayıp bekleyeyim mi nasıl yapayım bilmiyorum bu adetim gelirse düşükten sonra 3. Regl görüşüm olcak ki inşallah gelmezde gebelik oluşur , ben napayım şimdi bekliyim mi yoksa ne zaman gebelik testi yapayım bide yanlış değilsem ayın 11 de yapmıştım negatifti ki sanki vardı varla yok arası ama yoktu da sanırım öyle görmek istediğim için görüyodum çünkü eşim baktı yok demişti şimdi ben napayım ne zaman yapayım bana bşey söyleyin

Kızlar ben Aralık'ta düşük yaptım ve regl olmadım kaç ay düşükten sonra ilk reglm duphaston ile 17 Mayıs leke gördüm 18 de söküldü ve 24 Mayıs'ta bitti o ay duphaston kullandım 8 gün gebelik olunca tutunmayı sağlıyo diye okumuştum ama bende olmadı ve 22 gün arayla regl oldum yani 14 Haziran da regl oldum sadece sulu ve az az geldi 19 Haziran'da da bitti , şimdi ise uygulama da 31 gün oldu regl olmayalı ve 2 gün geçmiş görünüyor uygulama 13 hazirana göre hesaplıyor şimdi benim sorum ben adetimi 13 diye mi hesaplıyayım ki öyle olursa 2 gün geçmiş oluyor yoksa 18 i hesaplayıp bekleyeyim mi nasıl yapayım bilmiyorum bu adetim gelirse düşükten sonra 3. Regl görüşüm olcak ki inşallah gelmezde gebelik oluşur , ben napayım şimdi bekliyim mi yoksa ne zaman gebelik testi yapayım bide yanlış değilsem ayın 11 de yapmıştım negatifti ki sanki vardı varla yok arası ama yoktu da sanırım öyle görmek istediğim için görüyodum çünkü eşim baktı yok demişti şimdi ben napayım ne zaman yapayım bana bşey söyleyin
Hımm aslında son regli baz alman gerek bence, ama sabredebiliyorsan bikaç gün daha bekle istersen

Ya son regle bakarsak öyle duruyor. Ama şimdi döngünüzü de en iyi siz bilirsiniz
Normalde ben 28,29 da bir regl olurum ama dediğim gibi düşükten sonra bi kaç ay regl olmadım ben sonra duphaston ile regl oldum ilk ay geçen ayda dediğim gibi oldu bu ayda daha olmadım 13 ten hesaplarsam 2 gün geçiyor 18 ten hesaplarsam 3,4 gün kalmış oluyor işte sabırsızlanıyorum da ve çıkmazsa yoksa diye de üzülüyorum bilmiyorum çok karmaşığım

Normalde ben 28,29 da bir regl olurum ama dediğim gibi düşükten sonra bi kaç ay regl olmadım ben sonra duphaston ile regl oldum ilk ay geçen ayda dediğim gibi oldu bu ayda daha olmadım 13 ten hesaplarsam 2 gün geçiyor 18 ten hesaplarsam 3,4 gün kalmış oluyor işte sabırsızlanıyorum da ve çıkmazsa yoksa diye de üzülüyorum bilmiyorum çok karmaşığım
O yüzden garantiye al 2-3 gün sonra yap test

X