Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Eklentiler

• IMG_3475.jpeg
    IMG_3475.jpeg
    14,3 KB · Görüntüleme: 62
Yarın ilaçlara başlıyorum, iğne ıvır zıvır fln delik deşik olucam yine, sabah akşam Duphaston+iğneler...
Pazartesi günü tekrar kontrol. Normalde iğnelere başlayınca 2 günde 1 kan+ultrason olarak kontrole gidiyorduk bu sefer haftaya pazartesi dedi, süreç uzayacak gibi hissediyorum, bilmiyorum hayırlısı. Çok bi umutla başlamıştım ama sanırım süreç uzayacak... O yüzden moralim çok bozuldu:KK43:
Sağlıkla hayırlısıyla sonuca var uzun olmuş kısa olmuş önemli değil annelik en çok da sabretmektir🤎🤎

Hakkinizda hayirlisi olsun dusundukce her sey belirti gibi geliyor en iyisi bekleme surecinde farkli mesguliyetler bulmak. Kasik agrisi, goguslerde hassasiyet, dolgunluk hissi,bel agrisi bunlar kesin belirtiler degil kisiye gore degisen durumlar hatta yerlesme kanamasi bazilarinda oluyor bazilarinda hic olmuyor en iyisi adeti beklemek. Testler de negatif gormek sizi strese sokmuyorsa erkenden testlere baslayabilirsiniz ama etkilenirim derseniz adet gununuzu hatta gecmesini beklemelisiniz🌸
O aşamaları bile yaptım inanır mısınız pek sabırlı değilimdir, yapı olarak garanticiyimdir 😔 Erken gebelik testini fazlasıyla erken yaptım tabii sonuç negatif 😂

Yarın ilaçlara başlıyorum, iğne ıvır zıvır fln delik deşik olucam yine, sabah akşam Duphaston+iğneler...
Pazartesi günü tekrar kontrol. Normalde iğnelere başlayınca 2 günde 1 kan+ultrason olarak kontrole gidiyorduk bu sefer haftaya pazartesi dedi, süreç uzayacak gibi hissediyorum, bilmiyorum hayırlısı. Çok bi umutla başlamıştım ama sanırım süreç uzayacak... O yüzden moralim çok bozuldu:KK43:
Bozma moralini olumlu hayırlı olsun gerekirse biraz uzun olsun 🥰 dualarım seninle

Arkadaslar merhabalar bu platformda yeniyim yanlış bir yere tıklayıp yorum alıntı vs yaptıysam düzeltmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Önceki adet tarihim 25-29 Temmuzdu , BAT ise 24-29 Agustos . Bebek karari verdigimiz icin doktora gittim bir problem vs olup olmadigini ogrenmek icin. Ayın 4ü icin yumurtlama var dedi , değerlendirdik. 6sında sol kasikta regl olacakmışım gibi inanılmaz bir ağrı ve gaz oluştu (normalde reglim hiç sancılı geçmez ve tamamen düzenlidir, kasikla ilgili hic problem yasamadim bugune kadar).
Dün prodoctor test yaptım silik cizgi çıktı. Dayanamadım gece kan verdim bhcg 2 çıktı. Fakat göğüslerimde biraz ağrı ve siskinlik var. Aranızda regl dönemi gelmeden öğrenen var mı ya da değerleri bu şekilde çıkıp daha sonra yükselen var mi?
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın lütfen...

Arkadaslar merhabalar bu platformda yeniyim yanlış bir yere tıklayıp yorum alıntı vs yaptıysam düzeltmeme yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.
Önceki adet tarihim 25-29 Temmuzdu , BAT ise 24-29 Agustos . Bebek karari verdigimiz icin doktora gittim bir problem vs olup olmadigini ogrenmek icin. Ayın 4ü icin yumurtlama var dedi , değerlendirdik. 6sında sol kasikta regl olacakmışım gibi inanılmaz bir ağrı ve gaz oluştu (normalde reglim hiç sancılı geçmez ve tamamen düzenlidir, kasikla ilgili hic problem yasamadim bugune kadar).
Dün prodoctor test yaptım silik cizgi çıktı. Dayanamadım gece kan verdim bhcg 2 çıktı. Fakat göğüslerimde biraz ağrı ve siskinlik var. Aranızda regl dönemi gelmeden öğrenen var mı ya da değerleri bu şekilde çıkıp daha sonra yükselen var mi?
Biraz uzun yazdım kusura bakmayın lütfen...
Henuz cok erken adetinizi beklerseniz daha dogru sonuc alirsiniz. Adetinize yakin tekrar idrar testleri yapabilirsiniz.Ben adete 4 gun kala pozitifi gormustum.

Merhaba, ben soğan kürü uyguladım ayrıca yumurtlama arttırıcı prowomen önerdi doktorum onu kulanıyorum 3 aydır. 8 ağustosta adet olmam gerekiyordu olmadım, test yaptım negatif çıktı. Yarın doktora randevum var bakalım kanda ne çıkacak. Bu arada ovulasyon testleri yaptım bu ay ve hiç pik görmedim, doktorum o testlere çok güvenmiyoruz dedi :/
İnşallah sonucunuz olumlu olur, bu ay ben de ovülasyon testi deniyorum, hangi marka testi kullanmıştınız acaba?

Ben sanırım regl oluyorum birkaç damla koyu kahve akıntım oldu peçeteye silince başka da bi şey yok, kasık ağrım da var. Sabaha söker heralde😭

Kızlar yardım edin ben bu testlerden anlamadım şuan pikmi sizce ? En üstteki dün akşam 2. Öğlen 3. Bu akşam sonuncuyu yarım saat önce yaptım

Eklentiler

• IMG20240814012040.jpg
    IMG20240814012040.jpg
    43,3 KB · Görüntüleme: 47
Merhaba birşey sormak istiyorum, benimde prolaktinim yüksek 30 civarı falan incir kürü kullanılmaması gerek ama havuçta aynı şekilde yükseltiyor diye biliyordum herhangi bir bilginiz varmı ? Bu arada hayırlı olsun Rabbim sağlıkla kucağınıza da almayı nasip etsin inşallah
Maalesef bu konuda bir bilgim yok 😐 teşekkür ederim,Amin🤲🏻🙏🏻

X