Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Merhaba Candy7777
sat:29 haziran bat:3 ağustos
35 gün adet döngüm

Senin için bu çok düşüş değil bence çizgi canım 36.00da senin genel ısın düşük baya. Benm bak artmaması na anlam bulamıyorum. İlk 36.5 cıktı sonra ard arda 36.4 ilkni yazdım gecen ay ble yumurtlama sonrası 37ydi nerdeyse. Yerleşiyor mu acaba diye düşünüyorum termometrem de bozuk değildir bence ya gerçi benm de 36.1le yumurtlama gelmiş ona nazaran çıkmış yarım derece ama her ay farklıyız resmen nasıl bir biyolojik yapımız var

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-14-09-08-46-538_com.bm.android.thermometer.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 22
İçimde garip his var kızlarrr gece rahim içi agrım kasık ağrım sımdı de bel ağrım ama asla ortopedik bir agrı degıl sol belıme baglardan giren agrılar içten ay bebiştir ve yerleşiyordur inşallah 8 30dan beri uyuyamıyorum kızım da hala uyurken uyksuz kaldım

Valla aynı şeyleri yaşıyorum garip bir his kasık ağrıları, bugün biraz yürüyüş yapayım dedim daha 10 dk olmadan belim ağarmaya başladı yürüyemedim. Ve dün gece rüyamda doğum yaptığımı ve erkek olduğunu gördüm sonra benden alıyorlar yanlışlık oldu deyip daha doğurmamışım

Hahahahhah sorma kuzu ya Neyse erken geç olsun da zamanı önemli değil
Sen ne durumdasın daha var bata belki ilkimiz sen olursun
Kuzum bende eleniyorum galiba.test yaptım negatif çıktı olsa cikardi silikte olsa.adet sancılarım başladı vücut ısım düştü bende diğer aya kaldım malesef canım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…