Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlar benimde adetim 15 temmuz ve kasık ağrılarım bel ağrım başladı.isin can alıcı kısmı ben dün dayanamadim ve test yaptım tertemiz negatif o yüzden şuan adet olmaya odaklandım şuan.olsa çıkardı zaten ve bugün gittik tatil için tarih aldık.orada sıfırdan başlarız herhalde

Keşke olsa da çıksa açıkçası hiç bir belirtim de yok sadece arada bel ve kasık ağrım oluyor o kadar yaparsam yarın erken mi olur yoksa biraz daha geçmesini bekleyeyim mi acaba

Ben bu ay yumurtlama zamanı ovü testi regl olana kadar ısı ölçücem yani ölçebilirsem bakalım

Selamlarr kızlarrr, ben yeni kimyasal geçirdim. Sat ve bat için ne yazıcam bilemiyorum ama ben de yeniden aranızdayım. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah.

Ay evet benimde öyle kasıklarımda doluluk ve mesela sert bi şekilde koltuğa oturduğumda acıyor yada mesela yere sert bassam bile bi acıma hissi geliyor

Sad 8 temmuz Bat 6 Ağustos

İnşallah

Benim 16 temmuz

biz açıkçası öyle ovü takip etme falan yapmıyoruz. Yani görev gibi değil de kafamıza göre ilişki yaşıyoruz. O yüzden çok sanmıyorum tuttuğunu
İnşallah tutmuştur canım bizde takip etmedik testle sadece gün aşırı oldu ve uygulamadaki günleri değerlendirdik bizde bakalım nasıl olacak nasip neymiş artık

Çatlamamın 4.günü aşırı kötu rahim içim agrıyor batmalardan sonra bıde bu çıktı suan sanki bütüm rahim damarlarım kesiliyor sol belime de ağrı giriyor yerlesme agrısı mı acaba dıye düşünmüyor değilim

Candy7777 merhaba beni de ekler misin Freshmommy diğer konudan yonlendirdi çok sevindim sat 12 temmuz bat 10 Ağustos. Hayırlısı olsun çok çok isteyenlerin bu ay Rabbim güzel haber almayı nasip etsin. Benim gibi oluruna bırakanlar da umarım hayırlı zamanda bebiş haberleri alırız. Biraz ben gitgelliyim bu aralar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…