Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlar benimde adetim 15 temmuz ve kasık ağrılarım bel ağrım başladı.isin can alıcı kısmı ben dün dayanamadim ve test yaptım tertemiz negatif 🤔🤔 o yüzden şuan adet olmaya odaklandım şuan.olsa çıkardı zaten ve bugün gittik tatil için tarih aldık.orada sıfırdan başlarız herhalde😂

Keşke olsa da çıksa açıkçası hiç bir belirtim de yok sadece arada bel ve kasık ağrım oluyor o kadar yaparsam yarın erken mi olur yoksa biraz daha geçmesini bekleyeyim mi acaba

Ben bu ay yumurtlama zamanı ovü testi regl olana kadar ısı ölçücem yani ölçebilirsem bakalım 🤔😂

Selamlarr kızlarrr, ben yeni kimyasal geçirdim. Sat ve bat için ne yazıcam bilemiyorum ama ben de yeniden aranızdayım. Sağlıkla gelsin bebişlerimiz inşallah. 🙏🤗

Güzellikler ovulasyonla takip etmiyorum vücut sıcaklıgımla takip ediyorum yumurtlamamı. Şu an adetin 16.günündeyim. Dün 36.1 di ateşim. Gece çok fena kasıklarda batma hissettim, değerlendirdik. Bu sabah 36.4 çıktı vücut ısım. Uyandığımdan beri alt karın bölgemde inanılmaz bir şişlik ve doluluk var. Hareket ettiğimde gülerken bile acıyor. Daha önce böyle bir durum yaşayan var mı?
Ay evet benimde öyle kasıklarımda doluluk ve mesela sert bi şekilde koltuğa oturduğumda acıyor yada mesela yere sert bassam bile bi acıma hissi geliyor

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd90971 haziran10 temmuz
@bademlicikolata16 haziran12 temmuz
@Lorelailai11 temmuz6 ağustos
@cookiep13 temmuz8 ağustos
starkarya starkarya 13 haziran13 temmuz
@morciveert15 haziran15 temmuz
sifa1986 sifa1986 15 haziran15 temmuz
@ParlayanGece25 haziran15 temmuz
@vanilya8516 haziran15 temmuz
@beyzaanim21 haziran15 temmuz
@mayaada16 haziran16 temmuz
@Bahar esinti20 haziran17 temmuz
@sonsuzlugunyanks22 haziran20 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@beray123 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@Sarisu28 haziran24 temmuz
@espressoc29 haziran24 temmuz
Freshmommy Freshmommy 27 haziran24 temmuz
@Dileekkg26 haziran27 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@bluecam29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@Waww4 temmuz31 temmuz
O ogretmennnhaniiimm1 19 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
halolita halolita 5 temmuz8 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@Sosyallanne12 temmuz-
@Marryyj15 haziran-
@sed212 temmuz25 ağustos
Sad 8 temmuz Bat 6 Ağustos

İnşallah 🥲❤️

Benim 16 temmuz

🙏 biz açıkçası öyle ovü takip etme falan yapmıyoruz. Yani görev gibi değil de kafamıza göre ilişki yaşıyoruz. O yüzden çok sanmıyorum tuttuğunu 😅
İnşallah tutmuştur canım 🙏 bizde takip etmedik testle sadece gün aşırı oldu ve uygulamadaki günleri değerlendirdik bizde bakalım nasıl olacak nasip neymiş artık

Çatlamamın 4.günü aşırı kötu rahim içim agrıyor batmalardan sonra bıde bu çıktı suan sanki bütüm rahim damarlarım kesiliyor 🥺 sol belime de ağrı giriyor yerlesme agrısı mı acaba dıye düşünmüyor değilim 🙄

Candy7777 Candy7777 merhaba beni de ekler misin Freshmommy Freshmommy diğer konudan yonlendirdi çok sevindim sat 12 temmuz bat 10 Ağustos. Hayırlısı olsun çok çok isteyenlerin bu ay Rabbim güzel haber almayı nasip etsin. Benim gibi oluruna bırakanlar da umarım hayırlı zamanda bebiş haberleri alırız. Biraz ben gitgelliyim bu aralar.😁

X