Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

sat22 haziran bat22 temmuz benide listeye eklermisiniz son adetten sonra korunmayi birakicam oglumu ocak ayinda 8 aylikken kaybettim korunmayi birakicam 22 temmuz adet bitimden sonra agustos yada eylulde hayirli haberi alirim Rabbimin izniyle
Başınız sağolsun Rabbim bir daha göstermesin acısını. Doğumdan sonra 8 ay mı yoksa 8 aylık hamileyken mi kaybettin özel değilse

Bu arada hemen ekliyorum

Benim deee Ben ovülasyon testi yapmayacağım bu ay, salı günü randevum var bakalım ne diyecek
Ayy bu ay beraber yaşayacağız heyecanı o zaman güzel şeyler söyleyecek inşallah canım. Ben yine yapıcam ama geçen ay ki gibi en başından başlamadım bu ay öğrendim artık.

20 Temmuz gibi başlarım 0vü testine gün aşırı ilişki zaten oluyor son 3 gün kala her gün deneyeceğiz bakalım bu ay ne olacak.

Canım ben geçen haziran ayında soğan kürü yapmıştım reglden bir gün önce o zaman benim de ısım 2. Günü düşmüştü.

Bu ay bir gün önce ısım düştü 2. Gün regl olmuştum. Tabi ben o zaman yumurtlama zamanımı bilmediğim için reglimin geciktiğini düşünüp soğan kürü yapmıştım.

Bulaşma bence de ben de düzenli oldugum halde yaptım ama cok erken yumurtlama oldugu ıcın bırakamdım anca bu ay duzeldı normal zmana geldı ovulasyon zamanını anlıyor musun yaklastıgımı
Yani dediğim gibi bir gün de takip etmiyoruz. Canımız ne zaman isterse o zaman ilişki oluyor
Perşembe günü toplu test yapalım diyenler el kaldırsın
Ben perşembe yaparsam demek ki hamileyimdir salı regl günüm ve hiç gecikmem

Evet canım benım de buay 2. Gün düştü 2 gün erken lekelenme oldu aslında tam adet olmam gereken gün düştü ısım zaten burda amaç kişi birkaç ay bakıyor ve nezaman düştüğüne kanaat ediyor önce ortalama bakmak lazm az önce de dikkat edersen 14. Veya 15.gün sonra duser yazdm benm hıc düşmems olursa erken lekelenme olmayıp hamıleym demektır yanı benm tablom bole O zaman sen de iki gün beklersin Bir dahakine test yapmazsan mesela

Eğer önümüzdeki ayı takip edersen bir bak senin 2.gün düşüyor olabilir veya yoğun kanama başladığında. Kendine ikinci gün referans alırsın kuzum ben bu ay o kadar çok değerlendirdim ki tabloya bak eğer bu ay olmamış ise önümüzdeki ay asla ısı falan bakmayacağım Bu arada aslında 10u benim yumurtam çatladı Son ilişkiler onuna denk geliyor fakat programı sacmalamos 9u dyor ısrarla

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-14-09-08-46-538_com.bm.android.thermometer.jpg
    38,3 KB · Görüntüleme: 18
Yani dediğim gibi bir gün de takip etmiyoruz. Canımız ne zaman isterse o zaman ilişki oluyor

Ben perşembe yaparsam demek ki hamileyimdir salı regl günüm ve hiç gecikmem
Hamileliğe başlayınca yumurtlama günü ister istemez sekteye ugrayabilir. Yumurtlama anlıyor musun kac günde bir regln

Hangi kürü yapmıştın canım? Senin adetin baya geçiyor bence test yapman lazım artık. Belki pozitifdir neden kendini olumsuza yönlendiriyorsun? Hem negatifse de dünyanın sonu değil tam gaz devam ederiz yolumuza. Korkularını anlıyorum ama böyle nereye kadar değil mi

Sultaaaanımm sende durumlar nasıl kaç günün var

Sultaaaanımm sende durumlar nasıl kaç günün var
Yaaa "ben Hürrem sultan! Dünyaya hükmedicem!!!!"

Bat 22si ama hiiiççç yumurtlama belirtisi yaşamadım şimdiye kadar. Ya olmadı yumurtlama ya da belirtisiz oldu. Acaba tekrar doktora kontrole gitsem mi diye düşündüm ama öylede çok stres oluyorum oyüzden vazgeçtim. Oyle kafama göre takılıyorum

Aa bide kaynanam hacdan Meryem ana otunu getirdi onu suyun içine koyup birkaç kezde ondan içtim. Bakalım faydası olacak mı

Tahmin ettiğim gibi oldu kızlar. Sanırım kürden dolayı adetim 2 gün gecikti. Az önce başladı regl. Baya umutlanmıştım ama nasip değilmiş. Sat 14 temmuz Bat 9 ağustos artık.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…