Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sen nasılsın? Kalp atışlarını ne zaman duyucaz yeğenlerimin🥰
Kuzucum bilmiyorum hiç doktor çağırdı perşembe ama gel kalp atışlarını dinleyelim demedi o yüzden bekliyorum her kontrole gittiğimde heyecanla. İnşallah Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı bebişler,hamilelikler versin. ❤️🙏🏻

Kuzucum bilmiyorum hiç doktor çağırdı perşembe ama gel kalp atışlarını dinleyelim demedi o yüzden bekliyorum her kontrole gittiğimde heyecanla. İnşallah Rabbim hepimize sağlıklı sıhhatli hayırlı bebişler,hamilelikler versin. ❤️🙏🏻
Geçen kanaman olduğu gün yolk saç göründü demiştin. Yolk saç göründükten sonra çok bekletmiyor bebiş hemen görünüyor zaten 5-6 güne falan. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişlerini kuzum. Haberdar et bizi de🥰

Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

@goldBride @ArasaNillGerek A ayb00 Kahhve Kahhve mutlutablo mutlutablo O_sevincli_ki O_sevincli_ki @kisgunesim1101

Hiç üzülme en azından bişeyler daha net artık.
Beklentiye girip girip üzülüyordun.
Gelsin de yine beraber devam edelim yola 🙏

Geçen kanaman olduğu gün yolk saç göründü demiştin. Yolk saç göründükten sonra çok bekletmiyor bebiş hemen görünüyor zaten 5-6 güne falan. İnşallah sağlıcakla kucağına alırsın bebişlerini kuzum. Haberdar et bizi de🥰
Canım evet bebişlerimden birini geçen cuma gördük.Doktor diğerinde de yolksaç oluşmuş bir iki güne o da görünür demişti. Bu Perşembe tekrar gidicez ❤️ Kanama alanım varmış. İğne yaptı tekrar. Fitil kullanıyorum

Ben de doktora
Ben o kürü adetten sonra gebelik için yapıldığını biliyorum sökmesi içinde kullanılır mı ki? Ben soğan kürü yapmayı düşünmüştüm daha önce iyi gelmişti bana rahmi temizlemesi açısından
Ben ikisini de rahimi temizliyor diye biliyorum,
Ama şu var ben yumurtlama takip kitine başladığımda aldığım yerdeki bayan demişti ki yumurtlama sonrası maydanoz bile yeme eğer tutulacağı varsa bile sökülebilir fln demişti...
Ya da hiçbir şey yapma boşver ya riske atmaya gerek yok bence kuzum

Ben de doktora

Ben ikisini de rahimi temizliyor diye biliyorum,
Ama şu var ben yumurtlama takip kitine başladığımda aldığım yerdeki bayan demişti ki yumurtlama sonrası maydanoz bile yeme eğer tutulacağı varsa bile sökülebilir fln demişti...
Ya da hiçbir şey yapma boşver ya riske atmaya gerek yok bence kuzum
Bence de şimdilik bir şeye gerek yok akışa bırakalım

İnşallah kuzum 🙏🏻❤️
mrb canım umarım gebeliğin sağlıkla ilerler kuşum sende catlatma iğnesi olmuştun galiba sen kacıncı gün pozitifi görmüştün ben 10. gün test yaptım negatifti 8. günde yapmıştım oda negatifti pozitife dönme olasiliği varmı sence bıde ben normal test kullanmıştın erken gebelik degil o yüzden mi 8. günde bile silik göremedim aklımda deli sorular beni aydınlatabilir misin

Duphaston benim bildiğim kullanınca sökülmesini sağlar. Yani çoktan söktürmesi gerekmez miydi ben mi yanlış biliyorum ki
Merhaba ,umarım iyisinizdir herşey sizin için yolundadır.Ben bugün dayanamayıp test yaptım BAT a 5 gün varken ve bugün hayalet çizgi gördüm.Ben de sizin gibi kimyasal gebelik geçirdim ve onu geç farketmiştimtim PCOS olduğum için.Bu sefer önlem almak istiyorum.Siz duphostonu adet gününüzün ne kadar öncesinden kullanmaya başlamıştınız ? Hayırlı günler dilerim 🌸

Merhaba ,umarım iyisinizdir herşey sizin için yolundadır.Ben bugün dayanamayıp test yaptım BAT a 5 gün varken ve bugün hayalet çizgi gördüm.Ben de sizin gibi kimyasal gebelik geçirdim ve onu geç farketmiştimtim PCOS olduğum için.Bu sefer önlem almak istiyorum.Siz duphostonu adet gününüzün ne kadar öncesinden kullanmaya başlamıştınız ? Hayırlı günler dilerim 🌸
Merhaba,iyiyim çok teşekkür ederim.❤️🙏🏻Adetten 6 gün önce başladım adet günümden 2 gün sonra bıraktım. Eğer sökülme olursa etkilememesi için. ❤️🙏🏻

mrb canım umarım gebeliğin sağlıkla ilerler kuşum sende catlatma iğnesi olmuştun galiba sen kacıncı gün pozitifi görmüştün ben 10. gün test yaptım negatifti 8. günde yapmıştım oda negatifti pozitife dönme olasiliği varmı sence bıde ben normal test kullanmıştın erken gebelik degil o yüzden mi 8. günde bile silik göremedim aklımda deli sorular beni aydınlatabilir misin
Canım merhaba. ❤️ 12. Gün kan vermiştim 30 çıkmıştı. 14. Gün kanda 141 çıkmıştı. O yüzden 14. Günden sonra beta düzenli artmaya başladı kuzucum. Erken gebelik testinde 12. Gün silik görmüştüm. Bence beklemelisin🙏🏻

X