Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kizlarr nasilsinizz ?🤍 Benim persembe gunu randevum var hastanede yumurtaliklara bakicaklar sonra asilama gununu soyleyecekler .🤲 Biraz heycanliyim bu son sansim asilama icin hayirlisi 🤲 Allahim insallah bu sefer yuzumuzu guldurur 🤲🤲🤍 Benim icin dua edin lutfen 🤲🤲
Ettim canım allah sağlkla sıhhatle nasip etsin inşallah 🫶🏻

Ben de bidaha aşılama değil tüp bebek olsun istiyorum böyle cok yoruluyorum
Ben devlete gidiyorum ve asla ganol-f ile büyümüyor yumurtam
İlacla büyür yine kesin
Günaydınn, yine sabahın bu saati ful enerji ile uuandım, hayırlısı...
Devlette de gonal-f veriyorlar canım, aslında tüp bebek ve aşılama mantığı aynı ya, ilaçları da aynı sadece tüp bebekte döllenme olduktan sonra koyuyorlar işte

Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

goldBride goldBride ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 Kahhve Kahhve mutlutablo mutlutablo O_sevincli_ki O_sevincli_ki kisgunesim1101 kisgunesim1101

Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

goldBride goldBride ArasaNillGerek ArasaNillGerek A ayb00 Kahhve Kahhve mutlutablo mutlutablo O_sevincli_ki O_sevincli_ki kisgunesim1101 kisgunesim1101

Ah kuzum ya keşke bir an önce gelse önüne baksan sende

Hadi hayırlısı olsun canım, doktor da öyle dediyse bekleyeceksin 😔🙂 ya ben normalde inanmam böyle tavsiyeler vermeyi de sevmem ama maydanoz kürü fln yapıyorlar ya bi denesen mi acaba maydanozun söktürücü özelliği de varmış ya, gebelik olmadığına emin olduğumuza göre zararı da olmaz sanırım

X