Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

@goldBride @ArasaNillGerek A ayb00 @Kahhve mutlutablo mutlutablo @Osev @kisgunesim1101
Muayne etti dmi. Rahimde kalınlaşma varmı

Hadi hayırlısı olsun canım, doktor da öyle dediyse bekleyeceksin 😔🙂 ya ben normalde inanmam böyle tavsiyeler vermeyi de sevmem ama maydanoz kürü fln yapıyorlar ya bi denesen mi acaba maydanozun söktürücü özelliği de varmış ya, gebelik olmadığına emin olduğumuza göre zararı da olmaz sanırım
Ben o kürü adetten sonra gebelik için yapıldığını biliyorum sökmesi içinde kullanılır mı ki? Ben soğan kürü yapmayı düşünmüştüm daha önce iyi gelmişti bana rahmi temizlemesi açısından

Son düzenleme:
Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

@goldBride @ArasaNillGerek A ayb00 @Kahhve mutlutablo mutlutablo @Osev @kisgunesim1101
Hayırlısı olsun canim benim inşallah 🥰
Hepimiz birbirimizin umuduyuz sakin umudunu kaybetme ❤️

Günaydınn, yine sabahın bu saati ful enerji ile uuandım, hayırlısı...
Devlette de gonal-f veriyorlar canım, aslında tüp bebek ve aşılama mantığı aynı ya, ilaçları da aynı sadece tüp bebekte döllenme olduktan sonra koyuyorlar işte
Yok bana ganol-f olmuyor canim asla yumurtami uyarip buyutmedi pko hastasiyim tek uyarip buyuten femara
Yoksa devlette de ganol-f verildigini biliyorum
Ama tüp bebek daha mantikli geliyor döllenen olduğunu bilip tutunmasini beklemek ne bileyim,😅

Kan almadı dmi canım benimde basıma bu tarz bişey gelmişti rahim duvarım kalınlaşmıştı kan aldı negatifti sonra 3-4 gün snra pozitif olmustu geç döllenmeydi. Maydonoz vs kür yapcaksan diye diyorum yapma regl gelene kadar bekle genede ne olur ne olmaz
Bencede belli olmaz kür için bence bekle kuzum Candy7777 Candy7777

Kan almadı dmi canım benimde basıma bu tarz bişey gelmişti rahim duvarım kalınlaşmıştı kan aldı negatifti sonra 3-4 gün snra pozitif olmustu geç döllenmeydi. Maydonoz vs kür yapcaksan diye diyorum yapma regl gelene kadar bekle genede ne olur ne olmaz
Kan almadı canım. Bence gebelik kesin yok geç yumurtlama olmuş olsa bile arada 10 gün kadar eşim yoktu. Oyüzden hiç ihtimal vermiyorum. Zaten çok az kahverengi lekelenmem var yarına falan sökülür büyük ihtimal

Hep aynı şeyler 🤦🏻‍♀️ çıldırmalık gerçekten

X