Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Kızlar dün testim silik çıkmıştı bugün betam 140 çıktı. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin💐 hiç beklemiyordum 5 gündür adet sancım vardı. Sancısı olanlar ve belirtisi olmayanlar ümitsizliğe kapılmasın hiç 🤲🏻
Canım testini atmış mıydın? Yoksa ben mi kaçırdım? Sağlıcakla kucağına alırsın inşallah🥰 hemen nazar boncuğunu koyuyorum🧿

Hanımlar bu gün gecikmenin 3. Günü ne gelen var ne giden.bat günü test yapmıştım negatif çıkmıştı. Geçen ay çatlatma iğnesi sonrası bat 4 gün erken gelmişti. Bu ay da normaline göre gecikti. Acaba iğne mi bozdu döngümü bilmiyorum 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️Diş tedavisi görmem gerekiyor arada kaldım böyle.😢

Kızlar dün testim silik çıkmıştı bugün betam 140 çıktı. Allahım isteyen herkese en kısa zamanda hayırlısıyla nasip etsin💐 hiç beklemiyordum 5 gündür adet sancım vardı. Sancısı olanlar ve belirtisi olmayanlar ümitsizliğe kapılmasın hiç 🤲🏻
Hayırlı olsun sağlıkla gelsın 🧿 belirtilerin bar mıydı

Canlar ben geldim doktordan. Duphaston içtiğimi testlerin negatif olduğunu baya geciktiğimi herşeyi anlattım. Duphastonu bırakalı iki gün oldu dedim ozaman adet olmayı bekliyceksin birkaç güne sökülmesi lazım dedi. Sonrada adetin 3.günü hormon baktırıcam. Tam da beklediğim şeyleri söyledi. Offf çabucak gelse artık ya

@goldBride ArasaNillGerek ArasaNillGerek @ayb00 @Kahhve @mutlutablo O_sevincli_ki O_sevincli_ki kisgunesim1101 kisgunesim1101
İnsanı sinir ediyorlar böyle bildiğimiz şeyleri söyleyince doktora ne gerek kalıyo. Hormonları ver de duruma göre hsg cekilmiş miydin çekilmediysen bi hsg çekil kuşum çoğu kişide işe yarıyor yine.

hayirli olsun saglicakla bebegini kucagina alirsin insallah 🤲🏻 regline kac gun varken test yapmistin

İnsanı sinir ediyorlar böyle bildiğimiz şeyleri söyleyince doktora ne gerek kalıyo. Hormonları ver de duruma göre hsg cekilmiş miydin çekilmediysen bi hsg çekil kuşum çoğu kişide işe yarıyor yine.
Doktor ne yapsın adet gelmezse. Duphaston iç diyecekti onu da yaptım zaten. Hsg çekildim canım hatırlamıyor musun hatta ben çekildikten sonra sen çekildin ağrılı mı falan nasıl geçti diye sormuştun. Püüüü unutmuşsun🤦‍♀️

Baska belirtin varmiydi

X