Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ooooo sizde az değilsiniz misafirlikte falan🤣🤣bizim evde de misafir varken çok yapmışlığımız var. Fıtık olup ağrısı olmasına rağmen yaptı yani misafir ne ki🤭
Ama bende fıtıklıyım biz ne zaman ara koysak belim ağrıyo biliyo musun gülme ama bu bi gerçek 🤣🤣🤣 bel kaslarını rahatlatıyo bana göre 🤷‍♀️ belim tuttuğu zaman farkında mısın neyimiz eksik diyorum artık espriye döndü aramızda 😅😅😅 işe giderken uğurlama fantezim vardır benim yaka paça yapışırım tam kapıda 🤣 millet allah a emanet diye uğurlar işe kocasını 🤣🤣🤣

Senin hsg den sonra azalma oldu yani ben amh bağlamıyorum onu sen çok düşünme önce baktır sonuca göre ilerlersin
Demi halbuki hsg ne alaka hadi ilk ay önemsemedim 24 günde geldi 3. Ayda 21 günde geldi bu son ayda öyle aa bi bakmışım adet olmuşum modundayım dediğin gibi bi baksın belki genel olarak derdime çare olur

Candy7777 Candy7777 valla ya gelse bir dert gelmese bir dert. Bazen oluyor böyle. Gecikiyor bebek mı var yoksa niye gecikti stresi. Bebek varsa orası ayrı stres. Azıcık sakin olabilsek akışına birakabilsek üçüz dördüz gelecek. Hakkında hayırlısı olsun dostum inşallah bebektir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Ama bende fıtıklıyım biz ne zaman ara koysak belim ağrıyo biliyo musun gülme ama bu bi gerçek 🤣🤣🤣 bel kaslarını rahatlatıyo bana göre 🤷‍♀️ belim tuttuğu zaman farkında mısın neyimiz eksik diyorum artık espriye döndü aramızda 😅😅😅 işe giderken uğurlama fantezim vardır benim yaka paça yapışırım tam kapıda 🤣 millet allah a emanet diye uğurlar işe kocasını 🤣🤣🤣
Hahahahahahahahahahahah ayyy sesli güldüm alemsiniz yaaaa. Bu fıtık olayını benimki öğrenince çok mutlu olacak kesin. Sen var ya sennnn🤣🤣🤣🤣

Demi halbuki hsg ne alaka hadi ilk ay önemsemedim 24 günde geldi 3. Ayda 21 günde geldi bu son ayda öyle aa bi bakmışım adet olmuşum modundayım dediğin gibi bi baksın belki genel olarak derdime çare olur
Amh sebep oluyorsa tam tersi döngünün uzaması gerekmez mi. Böyle yorum yapmak biraz zor bence de soruların cevabı onda saklı sankim

Üzülceğin zamanlarda gelcek bacım şimdiden üzülme 🤣🤣🤣🤣 izmirde yaşıyoruz biz şubatta bi istanbula gidip geldik 7-8 falan sürüyo yol. Ay dedim yolda uyur. Sabah da erken kalktık düşün gece saat 1 daha ayaktaydı 🤷‍♀️🤣
Oooo seninki hiççç sevmiyor uykuyu. Ay inşallah benim çocukum uykuyu sever uykusuz yapamam ben dedi ve günde sadece 2 saat uyuyan çocuk doğurdu🥴

Benim mahalle mahalle değil tımarhane vallaha ya bir gün kavga çıkar bir gün gelir bir lüks araç son ses müzik açar bu gün de sinir krizi geçiren geçirene. Aa silah sıkan manyaklar var birde bir tane normal yok.

Hahahahahahahahahahahah ayyy sesli güldüm alemsiniz yaaaa. Bu fıtık olayını benimki öğrenince çok mutlu olacak kesin. Sen var ya sennnn🤣🤣🤣🤣
Dalga geçiyorum falan diye düşünme valla belimde tam 4 fıtık var. Böyle kavga edip küs olduğumuzda sinirden kaslarım kasılıyo anında bak işte birlilteliğe öyle ara veriyorum ben aslında kendi ayağıma sıkıyomuşum denedim bikaç defa 🤣🤣🤣 tescillendi onaylandı tğm fıtıklı kardeşlerime eniştelerime duyurulur 😅😅 şimdi işe yolladım adamı gene kapıda yapıştım tam kaçıyodu adamda haklı servise o şekilde binmek istemez 🤣🤣 bi tuttum kolundan tırmalamışım kolunda upuzun çizikle gitti yavrum 🤣🤣🤣🤣

Bende ilkinde baya rahattım eşim bir haftalığına şahir dışına gitmişti. Şans işte tamda yumurtlama haftamda geldi baya da özlemiştim çocuk hiç aklıma gelmedi vee sonuç ikiz. Ama son uykumu kaçırır vaziyette çok düşünüyorum

Kız bek hiç bişi bilmiyordum o zaman ne ovu ne yumurtlama , cahillik rahatlık bazen diyorum. Şimdi biliyorum n’oluyo stres hep

Candy7777 Candy7777 valla ya gelse bir dert gelmese bir dert. Bazen oluyor böyle. Gecikiyor bebek mı var yoksa niye gecikti stresi. Bebek varsa orası ayrı stres. Azıcık sakin olabilsek akışına birakabilsek üçüz dördüz gelecek. Hakkında hayırlısı olsun dostum inşallah bebektir 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Stres oldukça sanki daha çok gecikiyor ya. Sanki olsam rahatlıycam. Ayy bunca gecikmeye nasıl bir adet bekliyor acaba beni korkuyorum valla yoğun adet olmaktan

Oooo seninki hiççç sevmiyor uykuyu. Ay inşallah benim çocukum uykuyu sever uykusuz yapamam ben dedi ve günde sadece 2 saat uyuyan çocuk doğurdu🥴
Ne ben ne eşim kayınvalidem de annem de anlatırdı yani biz uyırmuşuz. Bu arkadaş bebekliğinden beri böyle. Yani bi insan sabah 7 de kalkıp gece 1 e kadar uyumaması, tamam araba sürmüyosun da hava değişimi de mi çarpmıyo mübarek

Sağol yavrum Allah razı olsun 🙏❤ oğlana babamın adını koydum adı verilene çekermiş çocuk saatlerce uykusuz kalabilir, uyuyunca bişeyler kaçırıyorum diyr düşünüyo herhalde sabah karga b.kunu yemeden gelir yanıma 🤷‍♀️

Sen kapıyı kilitli tutman lazım hep kuzu ya çocukla zor bu işler , o adını verilene çeker dedikleri doğru o zaman

Amh sebep oluyorsa tam tersi döngünün uzaması gerekmez mi. Böyle yorum yapmak biraz zor bence de soruların cevabı onda saklı sankim
Amh düşüklüğünde döngü kısalıyosa yazıyo mesela 28 günde adet olan birden 24 e düştüyse ve bu bi kereliğine olmadıysa amh düşüklüğünden bahsedilir diyo amh yüksekliği de pcos u falan olanda olabilirmiş işte o da adet döngüsü uzun sürenlerde yani

Dalga geçiyorum falan diye düşünme valla belimde tam 4 fıtık var. Böyle kavga edip küs olduğumuzda sinirden kaslarım kasılıyo anında bak işte birlilteliğe öyle ara veriyorum ben aslında kendi ayağıma sıkıyomuşum denedim bikaç defa 🤣🤣🤣 tescillendi onaylandı tğm fıtıklı kardeşlerime eniştelerime duyurulur 😅😅 şimdi işe yolladım adamı gene kapıda yapıştım tam kaçıyodu adamda haklı servise o şekilde binmek istemez 🤣🤣 bi tuttum kolundan tırmalamışım kolunda upuzun çizikle gitti yavrum 🤣🤣🤣🤣
Ben benimkine de söyliyim ozaman sevişmek iyi geliyormuş diye. Kız niye adamı zor durumda bırakıyon yazık yaa erkekler kadınlar gibi değil bir kalktı mı zor valla

Sen kapıyı kilitli tutman lazım hep kuzu ya çocukla zor bu işler , o adını verilene çeker dedikleri doğru o zaman
Evet o esnada kilitliyoruz da sonra normal uyurken açıyoruz. Mutfağımız her gece kilitlenir çünkü sabah cok erken uyandığı için hep bende bi 4 yıldır uykusuzum uyur kalırım bişi olur diye kilitliyoruz mutfağı.

X