Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

K

Kız 14 temmuzda yumurtladım ben adım gibi eminim ama ilaçla düşük oldu benim 6 temmuzda 9 günde yumurtlama imkânsız ama eminim. 28 Temmuz gibi regl olurum dedim. Sanırım yumurtlama olmadı. Galiba ilaçlardan bedenim beni şaşırttı. 25 temmuzda pıhtı attım ardından 1.5 gün lekelenmem oldu ama simsiyahtı. Bunu mu saymam lazım acaba regl olarak. 4 gün sonra 40 gün olacak işte bebek gideli.
Şimdi düşüklerde doğum gibi 40 gün sonra düzene girmiyor mu bilmediğimden soruyorum

Şimdi düşüklerde doğum gibi 40 gün sonra düzene girmiyor mu bilmediğimden soruyorum
Evet normal doğum yaptın sen dediler bana öyle sancı çektim. En son gelmiş ama rahim ağzında kalmıştı kontrol için çatala çıktığımda doktorun eline düştü.
İnşallah düzelir ya döngüm zaten bozuk. Aslında her ay olurum da hep erken olurum ben çok nadir günü güne denk gelir. En az 22 güne kadar düştü en fazla 30 31 gün sürdü arası. Ama herşey normal çıktı tahlillerde ultrasonda filan sıkıntı çıkmadı

Evet normal doğum yaptın sen dediler bana öyle sancı çektim. En son gelmiş ama rahim ağzında kalmıştı kontrol için çatala çıktığımda doktorun eline düştü.
İnşallah düzelir ya döngüm zaten bozuk. Aslında her ay olurum da hep erken olurum ben çok nadir günü güne denk gelir. En az 22 güne kadar düştü en fazla 30 31 gün sürdü arası. Ama herşey normal çıktı tahlillerde ultrasonda filan sıkıntı çıkmadı
Rabbim tekrarını yaşatmasın inşallah 🙏 40nız çıkınca düzene girer belki. Bide bekarlıktan nasıldı hani kendimden pay biçiyorum bekarken de düzenliydi benim 40ım cıktıktan sonra da düzende devam etti.

X