Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Ne ben ne eşim kayınvalidem de annem de anlatırdı yani biz uyırmuşuz. Bu arkadaş bebekliğinden beri böyle. Yani bi insan sabah 7 de kalkıp gece 1 e kadar uyumaması, tamam araba sürmüyosun da hava değişimi de mi çarpmıyo mübarek
Öğle uykusu da yoktur şimdi bu elemanda

Benim mahalle mahalle değil tımarhane vallaha ya bir gün kavga çıkar bir gün gelir bir lüks araç son ses müzik açar bu gün de sinir krizi geçiren geçirene. Aa silah sıkan manyaklar var birde bir tane normal yok.
Sokaklar çok önemli ya çocuk olunca mecbur parkta sokaktasın. Kendinize de dikkat edin artık eskisi gibi değil ortalık

Öğle uykusu da yoktur şimdi bu elemanda
Var devam ediyorum ama uyutmam bir saatimi alıyor tam. Daha kreşe başlatmadım evde olduğu için gündüzü kesmedim. Ama işte ekstrem bi yere gidilcekse uyutmam onda da farketmiyo uyumasa da hadi uykuya demedikçe gidip ben yatıyım demez

Amh düşüklüğünde döngü kısalıyosa yazıyo mesela 28 günde adet olan birden 24 e düştüyse ve bu bi kereliğine olmadıysa amh düşüklüğünden bahsedilir diyo amh yüksekliği de pcos u falan olanda olabilirmiş işte o da adet döngüsü uzun sürenlerde yani
Hmmm anladım benim amh baya yüksek mesela. 2021de 9.9 du pcos oluyor martta baktırdığımda 5.7 idi

Hmmm anladım benim amh baya yüksek mesela. 2021de 9.9 du pcos oluyor martta baktırdığımda 5.7 idi
Aynen öyle bende dün araştırınca öğrendim pcosta amh yüksek demek olduğunu bilmezdim mesela çikolata kistin varsa yumuetalığın tam çalışmadığı için de amh yüksek çıkarmış

Var devam ediyorum ama uyutmam bir saatimi alıyor tam. Daha kreşe başlatmadım evde olduğu için gündüzü kesmedim. Ama işte ekstrem bi yere gidilcekse uyutmam onda da farketmiyo uyumasa da hadi uykuya demedikçe gidip ben yatıyım demez
Öğlen uyuyunca da bir şey değişmiyormuş ki zaten ahhh ah zor valla anne olmak

Öğlen uyuyunca da bir şey değişmiyormuş ki zaten ahhh ah zor valla anne olmak
İlk 8 ay gaz problemi yaşadık dolu dizgin. Kolikti çünkü artık sinirden ıslak mendil paketini ısırdığımı biliyorum ağlamamak için 😅 nur içinde yatsın kayınvalidem kızım 3 aylık olunca düzelir işte ek gıdaya başlayınca düzelir, yaşına girince düzelir diye diye beni telkin ederdi. Annembeni uyutup komşıya bırakıp pazara cıkarmış gelirmiş beni alırmış eve götürürmüş daha benim nefesimi dinlerlermiş öyle severmişim uykuyu eşimde öyleymiş. Maşallah 4e gircek uyku hala böylr düzelmez artık. Bende ikinci bebişi o yüzden istiyorum uykusuzluğa alıştığım için olur bi zaman sonra düzelir bu arkadaş ben bidaha çocuk istemem

Valla ya cahillik mutluluk işte keşke şimdi de bilmesem herşey kendi akışında olsa
Cahillik diyince ilk evlendiğimiz zaman geldi aklım tabi yumurtlama falan bilmiyorum ben sanıyorum ki tekte olacak. Balayında bir kazamız oldu gece nöbetçi eczane arıyorduk 😂😂😂😂 sabahıda bekleyemedik korkudan 😂😂 şimdi düşününce ne kadar salakmışım diyorum 😂

K
Stres oldukça sanki daha çok gecikiyor ya. Sanki olsam rahatlıycam. Ayy bunca gecikmeye nasıl bir adet bekliyor acaba beni korkuyorum valla yoğun adet olmaktan
Kız 14 temmuzda yumurtladım ben adım gibi eminim ama ilaçla düşük oldu benim 6 temmuzda 9 günde yumurtlama imkânsız ama eminim. 28 Temmuz gibi regl olurum dedim. Sanırım yumurtlama olmadı. Galiba ilaçlardan bedenim beni şaşırttı. 25 temmuzda pıhtı attım ardından 1.5 gün lekelenmem oldu ama simsiyahtı. Bunu mu saymam lazım acaba regl olarak. 4 gün sonra 40 gün olacak işte bebek gideli.

X