Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Bizim evde 4 yaşında meraklı bi fare var ondan fırsat yaratmaya çalışıyoruz o yoruyo pek uykuyu seven bi tip değil malesef🥵🥵 çocuk yokken bende öyleydim bacım. Tabi eski performans yok boşluk yakalıcam diye yoruluyorum daha başlamadan 🤣🤣
Kız annen kaynanan filan yakınsa en azıdan önemli günlerde ona göndersen 🤣🤣

Hastanede nasıl yaa düşünemedim bile kız yok artık 🤣🤣🤣
Ya eşim fıtık oldu hastanede yattı 4-5 gün kadar bende yanında kaldım refekatçi olarak eve gidecektim göndermedi nooollluuurrr kal dedi bende tamam dedim kaldım. İşte orada gece oldu bir şeyler 🙆‍♀️🤣🤣🤣🤣

Ya eşim fıtık oldu hastanede yattı 4-5 gün kadar bende yanında kaldım refekatçi olarak eve gidecektim göndermedi nooollluuurrr kal dedi bende tamam dedim kaldım. İşte orada gece oldu bir şeyler 🙆‍♀️🤣🤣🤣🤣
Hahahaha oh maşallah ortiimm yaa size mekan saat farketmiyor buldun mu ortam değerlendir 🤣🤣🤣🤣

Ahahahaha tabi çocuk olunca daha zor oluyordur. Ama onun da ayrı bir sevki var gizli saklı falan atraksiyon. Ayıptır söylemesi hastanede bile yapmışlığımız var😅🙈
Off bizim de kalabalık malabalık evde misafir yok dinlemeyiz ya da biz biyere misafirliğe gittiysek 😅😅 ama hastane de ayrı fantezi yani şöyle düşündüm de en son doğumdan bir hafta sonra yattım haataneye ondada kocanın şeyini görcek durumda değildim 🤣🤣🤣🤣🤣

Kız keşke çocuk düşünmeden sadece ana odaklanıp yaşayabilsek bu libidoyla üçüzlere hamile kalırdık valla

Öncekinde öyleydim hiç düşünmezdim ana odaklanır keyfime bakardım , bak hemen olmuştu. Ama şimdi kafada bin bir türlü dert düşün düşün stres oluyo insan

İnşallah senin öyle değildir canım her ay adet oluyorsun sonuçta amh önemli bu yüzden
Döngüsü azaldı işte dün biraz sizden sonra araştırıyım dedim de düşüklüğünde olabiliyomuş bu da tabi başka belirtilerde var yazan bende yok tabi ama bi düşündürdü yine de

Off bizim de kalabalık malabalık evde misafir yok dinlemeyiz ya da biz biyere misafirliğe gittiysek 😅😅 ama hastane de ayrı fantezi yani şöyle düşündüm de en son doğumdan bir hafta sonra yattım haataneye ondada kocanın şeyini görcek durumda değildim 🤣🤣🤣🤣🤣
Ooooo sizde az değilsiniz misafirlikte falan🤣🤣bizim evde de misafir varken çok yapmışlığımız var. Fıtık olup ağrısı olmasına rağmen yaptı yani misafir ne ki🤭

Öncekinde öyleydim hiç düşünmezdim ana odaklanır keyfime bakardım , bak hemen olmuştu. Ama şimdi kafada bin bir türlü dert düşün düşün stres oluyo insan
Bende ilkinde baya rahattım eşim bir haftalığına şahir dışına gitmişti. Şans işte tamda yumurtlama haftamda geldi baya da özlemiştim çocuk hiç aklıma gelmedi vee sonuç ikiz. Ama son uykumu kaçırır vaziyette çok düşünüyorum

Döngüsü azaldı işte dün biraz sizden sonra araştırıyım dedim de düşüklüğünde olabiliyomuş bu da tabi başka belirtilerde var yazan bende yok tabi ama bi düşündürdü yine de
Senin hsg den sonra azalma oldu yani ben amh bağlamıyorum onu sen çok düşünme önce baktır sonuca göre ilerlersin

Başın sağolsun kuşum 🥹 anladım canım o zaman kaçak göçek anı bulup değerlendirceen 🤣
Sağol yavrum Allah razı olsun 🙏❤ oğlana babamın adını koydum adı verilene çekermiş çocuk saatlerce uykusuz kalabilir, uyuyunca bişeyler kaçırıyorum diyr düşünüyo herhalde sabah karga b.kunu yemeden gelir yanıma 🤷‍♀️

X