Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Dimi ya aldırıyorlar hemen ardından tekrar kalıyorlar mıknatıs var zaar. Bir akrabamızın 4 tane çocuğu var sevişmeye korkuyorum ya hamile kalırsam diye diyor hem spirali var hem kondom kullanıyorlarmış. Bende anca kocamın üstüne atlıyım zaten hamile kalmak için. Bu nedir yaaa
Kendimi gördüm 😅😅😅
Sonra eslerimizin analari ee yok mu ee olmuyor mu anca konussunlar

Siz benle takılın 😅😅
Hepinize enerciii asilayayim😅😅

Bu arada alinti yapamadim ne beceriksizim ya
Candym aşılama saymazsam daha erken evet 10.gundeyim test yapmicam diye kendime söz vermistim sozumun eriyimdir 7.gunde teste basladim ahahahahah😅😅😅

Kahveee canimmm tup bebekte transferle sayılıyor onu biliyorum ama catlatma ignesinde gununden sonra sayiliyor asilamada oyleymis ogrendim simdi🙈
Off o beklemek çok daha zor canım, artık yani ok yaydan çıktı hedefe varacak mı belli değil... Ne gün geçer ne saat... Ben şuan düşünüyorum da 10 günü nasıl geçirmişim ve bir daha nasıl geçecek hiç bilmiyorum...

Kızlar selam az da buraya yazayım.
Konu açtım bir allahın kulu yazmadı 😀
Ayın 17 sinde amh baktırmıştım bugün çıktı sonuç 15,8 çıkmış. Pcos vs yazıyor doktoruma attım sonucu pcos olabilir dedi ama ben sayısız doktora muayene olup hormon baktıran bir insan olarak bana hiçbiri pcos vs demedi. Ultrasondan muayene oldum yine söylemediler. Oğlum var 11 yaşında. Başına gelen var mı? Bir de folik asit etki edebiliyormuş temmuz da kullanmıştım. Beni bi aydınlatın lütfen.

Ayyy bide onlar var benim kaynanam 6 tane doğurmuş benim gibi olamadınız der durur
Senin zamanında yediğin meyve meyveydi, ekmek ekmekti hatta su bile suydu de bakalım anlıcak mı? Ama anlamazlar çok kızıyorum çok, ama neyseki benimki hiç etmez öyle laflar 🧿 belki benden çok üzülüyordur...

Ayın 17 sinde amh baktırmıştım bugün çıktı sonuç 15,8 çıkmış. Pcos vs yazıyor doktoruma attım sonucu pcos olabilir dedi ama ben sayısız doktora muayene olup hormon baktıran bir insan olarak bana hiçbiri pcos vs demedi. Ultrasondan muayene oldum yine söylemediler. Oğlum var 11 yaşında. Başına gelen var mı? Bir de folik asit etki edebiliyormuş temmuz da kullanmıştım. Beni bi aydınlatın lütfen.
Folikasit amh mı arttıyormuş 😂😂 o zaman koli koli içeyim zira anca normale gelir benim değer 0.403 olarak😅 tam aksine amh değeri değişmiyor diye biliyorum ben, değer değişmez ama olanların kalitesi artar azalır vs... Bence değerde ya bi yanlışlık var ya da farklı bir durum var

Meehabalar bende sayısızca doktora gidip tahlil vermişliğim hatta her defasında alttan muayene olmuş biriyim, ama 3 sene olacak gebelik elde edemedim. Amh ı siz mi istediniz benden hiç bi allahın kulu istememiş de. Ben de artık amh vermeyi düşünüyorum. Ama dr a da işini öğretmek istemiyorum

Folikasit amh mı arttıyormuş 😂😂 o zaman koli koli içeyim zira anca normale gelir benim değer 0.403 olarak😅 tam aksine amh değeri değişmiyor diye biliyorum ben, değer değişmez ama olanların kalitesi artar azalır vs... Bence değerde ya bi yanlışlık var ya da farklı bir durum var
Bana da yanlışık var gibi geldi. Folik asit konusunda burda yazılanları okudum valla 3 5 kişi öyle yazmış 😀 15 çok yüksek bilemedim

Meehabalar bende sayısızca doktora gidip tahlil vermişliğim hatta her defasında alttan muayene olmuş biriyim, ama 3 sene olacak gebelik elde edemedim. Amh ı siz mi istediniz benden hiç bi allahın kulu istememiş de. Ben de artık amh vermeyi düşünüyorum. Ama dr a da işini öğretmek istemiyorum
Ben 4 ay boyunca devlete gittim hiç istemedi sonra özele geçtim hormonlarımı sordu yapılanları söyledim amh bakılmadı mı dedi hayır dedim doktor kendi istedi. Pahalı bi test devlet hastanesinde verebilirsin dedi öyle yaptım sadece devlet olunca sonuç baya geç çıktı.

Yoo gayet isteyebilirsin nasıl amh istemez ya belki de rezerv düşüklüğün var ve ondan olmuyo 1 yıllık denemelerde bile istiyorlar AMH

Bana da yanlışık var gibi geldi. Folik asit konusunda burda yazılanları okudum valla 3 5 kişi öyle yazmış 😀 15 çok yüksek bilemedim
Ahh keşke bi ilacı olsa da kullansam 🙏 ama maalesef, devlet doktoru bile olsa nasıl bakmaz ya ben gçen Ekim ayından beri şimdi saydım gözümden kaçan yoksa 5 kez baktırmışım

Kuruma çizgisi olmasından korkuyorum hemen bakamdım çünkü normalde başında dikilirdim. Yarın sabah tekrar yapıyım ben öyle veriyim kan kız ağlama kurban olurum senin tek damla gözyaşına🥹😅

Ya yerim seni ben candymmmm 🥰🥰🥰🥰 sabah yap inşallah görürüz çizgiyi kuşuum🙏🌸🌸🌸

Ben 4 ay boyunca devlete gittim hiç istemedi sonra özele geçtim hormonlarımı sordu yapılanları söyledim amh bakılmadı mı dedi hayır dedim doktor kendi istedi. Pahalı bi test devlet hastanesinde verebilirsin dedi öyle yaptım sadece devlet olunca sonuç baya geç çıktı.
Anladım, ben özele de gittim sayısızca ama yine bakılmadı mı diyene rastlayamadım. Peki amh hangi zamanlarda bakılıyor, adetli olmak gerekiyor mu

Yoo gayet isteyebilirsin nasıl amh istemez ya belki de rezerv düşüklüğün var ve ondan olmuyo 1 yıllık denemelerde bile istiyorlar AMH
Valla marttan beri özele gidiyorum sağ baştan say yaptık yine başta yumırtlama takibi bir ay. Sonra hsg, hsgden sonra ki ay da olmayınca iki kez klomen+ovitrelle. Hafta başı gitcektim dr a vazgectim klomen ovitrelle balon balığı gibi şişiriyo. Eylülde giderim sanırım ama şu amh ı cok kafama taktım. 4 aydır da adetlerimde azalma var

X