Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Günaydın canım benim bugün adet ağrısı gibi hafif hafif ağrım başladı sanırım adet olucam. Yarın bat günüm normalde. Ben bu ay test yapmıycam diye karar vermiştim o yüzden yapmadım hiç Test sonucunu at mutlaka inşallah vardır

Ay kuzum görmemişim bitmiş sonunda cezan Benim duâlarım hepimizle kuzum. Ederim tabikiii etmez miyimm . Rabbim hepimize bu güzel duyguları tatmayı sağlıkla ilerlemeyi ve kavuşmayı nasip etsin inşallah
Hayırlı olsun canım, sağılıkla kucağına al inşallah bebişini

Ah canımmm yaptım ama negatif çıktı üzüldüm ya 2 gün kalmıştı

Bat 22 Temmuz olanlar ne durumdasınız bende gelen giden yok belirtide yok ama bence geç yumurtladım ben o yüzden döngüm uzadı bence

Kızlar benim sürekli kasıklarım ağrıdığı için artık ben onu belirtiden çıkardım regl öncesi , regl sonra, ovülasuon öncesi , ovülasyonda, çatlamada , regl öncesi diye sürekli kısır döngüdeyim

Hanımlar bişey soracam hani gebelik testinde kuruma cizgisi diyolar ya şu damlatinca geçerse kuruma cizgisi geçmezse gebelik şüphesi diyolar bende denedim su damlattim ama ikinci silik çizgi yine geçmedi ilk resim normal halı ikinci resim şu damlattiktan sonra yorumlar mısınız rica etsem Perşembe günü kan verecem

Eklentiler

• 1000103113.jpg
    81,3 KB · Görüntüleme: 42
  • 1000103117.jpg
    75,4 KB · Görüntüleme: 42
ilkinde göremedim ama ikinci görselde silik gri çizgi var gibi , kuruma mı değil mi bilemedim
inşallah kuruma değildirr :)

Bat 22 Temmuz olanlar ne durumdasınız bende gelen giden yok belirtide yok ama bence geç yumurtladım ben o yüzden döngüm uzadı bence
Benimde şimdilik gelen giden yok dün tekrar koyu kahverengi lekelenmem oldu bende bugün adet olurum sandım ama hiçbi şey yok devamı gelmedi bakalım. Bende sanırsam geç yumurtladım

Benimde şimdilik gelen giden yok dün tekrar koyu kahverengi lekelenmem oldu bende bugün adet olurum sandım ama hiçbi şey yok devamı gelmedi bakalım. Bende sanırsam geç yumurtladım
Benim bu aydan umudum yok aslında bir an önce olayımda doktora gidip yine yumurta takibine başlayayım diye bekliyorum ama seni merakla bekliyorum açıkçası

İkisinde de gördüm ben ama bu çizginin ilk ne zaman belirdiği önemli. Kuruma çizgisi su damlatınca geçiyor diyorlar ama ben daha önce çok denedim geçmiyor. Bat ne zaman? Testin varsa 2-3 saat sıvı tüketmeden tekrar dene ve sadece ilk 10 dakikayı baz al kuzum

Benim bu aydan umudum yok aslında bir an önce olayımda doktora gidip yine yumurta takibine başlayayım diye bekliyorum ama seni merakla bekliyorum açıkçası
Allahtan umit kesilmez de benim pek umudum yok bu aydan belirti sıfır

Bat ayın 29 da ben az önce yumurtlama testiylede denemek istedim onunlada hamileligini öğrenenler varmış denemek istedim ama pik çıkmadı adetime 6 gün var

Eklentiler

• 1000103118.jpg
    59,4 KB · Görüntüleme: 41
Kızlar bir sorum var. Adet hafiften başladığında duphaston içersen adeti keser mi? Yoksa adet gelecekse gelir mi? Dün lekelenme olunca duphaston içtim bugün gelen giden yok. Gerçekten adet ise önüne geçmek mümkün mü sadece bir tane içtim süreklilik yok

Duphaston gebelik varsa tutunmasını yoksa döngünü başlatmayı sağlar. O yüzden keseceğini çok düşünmüyorum açıkçası

Bat ayın 29 da ben az önce yumurtlama testiylede denemek istedim onunlada hamileligini öğrenenler varmış denemek istedim ama pik çıkmadı adetime 6 gün var
Ovulasyon testi gebelik göstermez canım. Evet bazı kişilerde gebelik olunca pik çıkıyor ama çıkmayan da çok. Geçen seneki topiclerde hamile olan bir kaç kişi denemişti bazı gebelerde silik çizgi bile yoktu Lh testinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…