Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

aslında ben kendimi tüp bebeğe şartlamıyorum sonuçta bebek için 1 yumurta ve 1 sperm gerekli. Önemli olan kaliteli olması. Ancak ne yazık ki doktorlar cesaretlendirmek yerine hemen tüp bebek öneriyolar. Bitki çayı içiyorum fsh hormonu için. Amh artırmak için de. Doktorlara kalsa amh artmaz diyolar ama bitkisel takviyelerle artıran bir sürü kadın var. Beni yoran şey hem kist hem düşük amh. 2 sorun var. Bu kadar genç yaşta, yeni evliyken, bebek hayali kurarken bunların karşıma çıkması beni bitirdi. Erken menopoz ihitmali vs. İnş tüplerde de bi sorun çıkmaz yarın…
Canim hiçbir zaman umutsuz olmayalım. Dediğin gibi doktorlar da aşırı umutsuz konuşuyorlar. Rabbim nasip eylediyse inşallah olur. bana 1 sene önce pcos tanısı konuldu. Reglim düzenliydi ama yumurtalarin kalitesiz olur denildi aşırı derecede çene bölgesinde tüylenme, sürekli olarak testesteron yüksekliği, aylarca bitmeyen lekelenmeler ile mücadele ettim. Bu süreçte ilişki de olamiyordu bitmeyen lekelenmeler yüzünden. Sonunda 2024 ocakta net karar aldım. Beslenmemi düzene soktum. Kıvırcık nane çayı içmeye başladım(doktorunuza danışın) çiğ soğan kürü uyguladım(bende Vertigoya sebep oldu önermem ama lekelenmeyi bitirdi çok şükür). Fazla kilom yoktu ama pilatese başladım ve devamlı yürüyüş yaptım. Şeker ve glutenden uzak durdum. Aynı şekilde eşim de beslenmesini düzenledi. Elhamdülillah lekelenmeler bitince 2. Denemede hamile kaldım. Önce beslenme ve aktif yaşam ile doğal yolları deneyelim. Önüne bir engel yok ise tüp bebek de olur elbet.
Rabbim en kısa sürede tüm isteyenlerin rahmine bebişleri kondursun 💖💖💖

Bat tarihi 24 temmuz olanlar hiç belirtileriniz var mı? benim karnıma sancı giriyor adet olacak gibi değilde onun ağrısını daha çok fark edebiliyorum çünkü
sancı girip çıkıyor kasığımda kum var gibi ağırlık hissediyorum bazen sağ bazen sol acaba adet mi olacağım bilmiyorum ya :KK43:
ben adet oldum canım 20 temmuzda 😢

İnşallah çıkmaz ama amh düşüklüğünü kafaya takma, bak gerçekten diyorum sana sağlıklı beslenme ve kafadan açh düşüklüğünü çıkarmakla çizebilirsin. HSG öncesi yaptığı muayenede öngörü söylemediyse muhtemelen bir şey çıkmaz, HSG'yi nerede yaptıracaksın?
memorialda. Doktor muayenede pek bi şey demedi zaten ne bileyim folikül gördü mü görmedi mi kaç tane gördü hiç bilmiyorum. Kan sonuçlarımı da yarın konuşucaz. Düşük amhla doğal yoldan hamile kalanları görünce onu kafadan attım bu seferde erken menopoz beynimi kemiriyo. Bu amh değeriyle ne zaman,kaç yıl sonra menopoza giricem diye düşünüp duruyorum kafam ağrıdı artık

Kızlar ben dün adet oldum ama çok afedersiniz bı pedi bile hala dolmadi amma çok ağrım var normalde ilk 4 gün aşırı kanamam olurdu pembe renkli kan mı olur ya

Yerleşme kanaması olabilir mi acaba? Devamı geliyor mu?
Canım nasılsın? Dünkü kan değerini gördüm çok güzel yükselmiş inşallah sağ salim kucağında görmek nasip olur❤️ bizede dua et olur mu gerçekten ihtiyacımız var, güzel kalpli bir hamişin içten duasına🥹❤️❤️

Kızlar günaydınnn bugün göğüs ağrım var dokununca acıyor, dün bel ve kasık ağrısından oturup ağladım resmen ama bugün hafifledi ağrılarım test yapacağım 1-2 saat sonra. Bata 2 gün kaldı hayırlısı olsun bakalım heycanlıyım biraz umudum var. Sizde durumlar nedir ?

Merhaba güzel anne adayları.
Yeni topic hepimize uğurlu gelir inşallah. 🍀
Haziran-temmuz grubu yavaştan kapanıyor herkesi burada görmeyi çok isterim.
Diğer aylar olmamış olabilir ama bu ay olmayacak diye bir şey yok umudumuzu yitirmeden tam gaz devam 💪

Beni etiketleyerek sat ve bat yazabilirsiniz tabloya eklerim

İSİMSAT❤️BAT💚
@gzd909720 temmuz1 eylül
bademlicikolata bademlicikolata 14 temmuz8 ağustos
@Lorelailai11 temmuz6 ağustos
@cookiep13 temmuz8 ağustos
@starkarya13 haziran13 temmuz
@morciveert15 haziran15 temmuz
@sifa198615 temmuz14 ağustos
ParlayanGece ParlayanGece 25 haziran🧿🤰❤️
@vanilya8515 temmuz15 ağustos
beyzaanim beyzaanim 21 haziran🧿🤰❤️
@mayaada16 haziran🧿🤰❤️
@Bahar esinti16 temmuz12 ağustos
@iremhm16 haziran19 temmuz
@sonsuzlugunyanks22 haziran20 temmuz
@stresli5018 haziran20 temmuz
@dolapsu20 haziran🧿🤰❤️
@yagmursonmz17 haziran21 temmuz
Candy7777 Candy7777 22 haziran22 temmuz
@ayb0022 haziran22 temmuz
@kisgunesim110122 haziran22 temmuz
@beray123 haziran22 temmuz
@shine1224 haziran22 temmuz
@kimyonkokusu23 haziran23 temmuz
@beyazmanolya6623 haziran23 temmuz
E Endrosa 20 temmuz13 ağustos
@espressoc29 haziran24 temmuz
@kartanesi889227 haziran24 temmuz
N neysh 24 haziran24 temmuz
@efnan21321 haziran27 temmuz
@Dileekkg26 haziran27 temmuz
@nyxnyx28 haziran27 temmuz
@Hayirligunler67827 haziran28 temmuz
@esra gok2 temmuz28 temmuz
@UzayKeki1 temmuz28 temmuz
@LLmelek27 haziran28 temmuz
@ArasaNillGerek2 temmuz29 temmuz
@alyanil3 temmuz29 temmuz
@bluecam29 haziran28 temmuz
@ucge28 haziran29 temmuz
silatansueco silatansueco 1 temmuz29 temmuz
@elifffffE3 temmuz29 temmuz
@nedesembilemedim333 temmuz30 temmuz
@esmanurrrr5 temmuz30 temmuz
@Waww4 temmuz31 temmuz
@ogretmennnhaniiimm119 haziran1 ağustos
@imermeri2 temmuz1 ağustos
@yagmurum_378 temmuz1 ağustos
@healthywealthyrespected1 temmuz1 ağustos
@Gulbahcesii963 temmuz2 ağustos
@monica1237 temmuz3 ağustos
@hayatbeninedenyoruyosun29 haziran3 ağustos
M Momyteam 7 temmuz4 ağustos
@beezuus30 haziran4 ağustos
@MehmetinAnnesii30 haziran4 ağustos
@esraden2 temmuz5 ağustos
@Denizz418 temmuz6 ağustos
@Mervesare4110 temmuz6 ağustos
@ertyul6 temmuz7 ağustos
@yasemincimmm10 temmuz7 ağustos
@halolita5 temmuz8 ağustos
@kanguruf13 temmuz8 ağustos
@Gfz899312 temmuz10 ağustos
@beyons15 temmuz11 ağustos
@attorney069 temmuz13 ağustos
@annelik yolunda11 temmuz13 ağustos
@guzelseylerolsun17 temmuz14 ağustos
@dikkatkediii16 temmuz15 ağustos
@Fatmazehra0218 temmuz17 ağustos
@mila400629 temmuz20 ağustos
@Sosyallanne12 temmuz-
M Marryyj 21 temmuz-
@sed212 temmuz25 ağustos
@meltemgul814 haziran
Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu

Günaydın ben bişey sorucam tüp bebek tedavisiyle yumurta transfer edildi bugün transferin 6. Günün fitili yaparken hiç zorlamıyordum ama son iki gündür fitili koyarken zorlanıyorum vajinam daralmış zor giriyor önce yoktu bu hamilelik belirtisimi regli belirtisimi yada neden oldu
Gebelik belirtisi olabilir emin olamamakla birlikte. Gebelik oluşunca rahim ağzı kapanıp vajina daralıyor olabilir

Canım nasılsın? Dünkü kan değerini gördüm çok güzel yükselmiş inşallah sağ salim kucağında görmek nasip olur❤️ bizede dua et olur mu gerçekten ihtiyacımız var, güzel kalpli bir hamişin içten duasına🥹❤️❤️
Ay kuzum görmemişim bitmiş sonunda cezan🥰🥰 Benim duâlarım hepimizle kuzum. Ederim tabikiii etmez miyimm . Rabbim hepimize bu güzel duyguları tatmayı sağlıkla ilerlemeyi ve kavuşmayı nasip etsin inşallah ♥️♥️

X