Ağustos-Eylül Gebelik Planlayanlar🍀🤰💗

Sende gebesin sakin kuzucuk tutunmaya çalışıyo annesi destek ol üzme kendini 🥰🌸
Ay umarım öyledir canım umarım gölge olan doğrudur ama bu ara yapmıyorum çıkarsa bir iki gün kala yapayım da net göreyim diye Bu yüzden kendimi negatife de alıştırdım bu kadar belirtim olmasına rağmen 🥰 Sadece çok fazla sırt ağrım oluyor girip duruyor kimyasal olmasından korkuyorum varsa

Kesinlikle öyle kızımın çizgisi de öyleydi ve hatırlıyorum o zaman da sitede 2018'deki konu arkadaşlarım görmüşlerdi göremeyen olabilir ama bu sabahki arkadaşımızın çizgisi o kadar net ki mevzu burada görememek de değil flu olan çizgileri biz görüyoruz kendisi göremiyorsa belki de yakın görme problemi olabilir bu ayıp bir şey değil kaldı ki ben orada yanlış anlamamasını da söyledim yani laf sokmamıştım samimi olarak sormuştun biri bana böyle sorsa bir sorgularım mesela veya böyle terslemem benim mesajımda dalga geçmediğim ortada ama nerede görsem net çizgilere bile ben görmedim demek demoralize etmek bana göre. Birine yorum yaparken birkaç kere düşünüyorum çizgi göremediysem hatta ekran görüntüsü alıp fotoğrafın kalitesiyle oynuyorum ki çok arkadaşıma bunu yaptım öyle çizgileri görüyorum
Bak şimdi ben senin yanlış anlama ama kalpli attığın yorumunun altında yatan sebebi anlayabilecek kapasitede bi insanım çok şükür göz bozukluğumu testteki hayalet çizgiyi görmemekle veya görmekle ölçebilecek kapasiteye sahip olanda sensin. Olmayan çizgiye gördüm demekte bana kalırsa umut tacirliğinden başka bişey değil sana vücut sıcaklığınla başarılar diliyorum 😘😘

ben elendim kızlar biraz önce kanamam geldi. ama anlamıyorum döngüm mu değişiyor. 26 günde bir olurdum son 2 aydır 4 gün erken geliyor düşük ten sonra mı bozuldu anlamadom.hadi geçen ay stresli İdim üzüntüden geldi. bu ay free yım rahatım ama yine geldi. 35 yaşındayım acaba artık 22 gune mi düştü ki. birde hormonlarima baktırmak istiyorum ama sıra bulamadım. 6 gün sonraya gideceğim kadın doğuma. rabbim nasıp etmediyse vardır bir sebebi diyorum. lütfen görüp cevap yazar mısınız 🥰

Eklentiler

• Screenshot_2024-07-20-15-00-56-520_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-07-20-15-00-56-520_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    58,4 KB · Görüntüleme: 24
  • Screenshot_2024-07-20-14-59-59-173_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    Screenshot_2024-07-20-14-59-59-173_com.popularapp.periodcalendar.jpg
    60,2 KB · Görüntüleme: 25
X