!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

benimde bugün olmam lazım, zaten şu anda bile oluyomuşum gibi ama bakınca bişey yok.bekleyeceğim bakalım

bugün test yaptım idrar testi negatif cıktı,bende ümitler kesildi artık bugün 40.gün oldu gelmeyeli
bugünde gelmeyecek gibi offffffffofffffff neden gelmiyor kafayı yiyecegim yaaaa valla hamilelikte yok.
cumrartesine kadar sabretmem gerek randevum beklemem gerek artık ne zormuş ya

asi en iisi fazla kafanı yormamak benimde tatilden döndüğüm ay 10 gün gecikmişti. hatta idrar testindede çıkmamıştı ama ben bi de kan testi yaptırmıştım bile bile. sonuç yine hüsran yine hüsran. fazla düşünmemek, kendimizi şartlandırmamak en sağlıklısı bizim için.bu arada 83 lümüsün

günaydin herkese. kizlar benimde adetim bugün olasi lazim. ama simdiye kadar hic birsey yok. normalde adet günümden bir hafta öncesi gögüslerim hassaslasmaya baslar, biraz büyür sanki ama adet günümden bir gün öncesi hafifler bu belirtiler. cok sivilcelerim cikardi baskada birsey olmazdi. sadece adet günümde iste birde cok kötü bi agri girerdi, ilk günü hep agrili gecerdi.
bu kez cok sey farkli, sivilce cikmadi, gögüslerim normalden daha hassas ve dolgun ve halada aynilar yani günüm gelmesine ragmen hafiflemedi. tam 4 gündür ara ara sanki adetim gelece gibi bi agri saplaniyor. tam adet oldum derken geciyo.
cok heyecanliyim.. ayni belirtileri olanlar var mi?:CüvCüv:

benimde belirtilerim aynı seninki gibiydi ama göğsüm şişmedi bu sefer, sanırım yine gün atlıycak benimki

hemen hemen aynı belirtiler bendede vardı bir ve ik hafta önce ama yk birşey bakalım test negatif bekliyorum adetimşin gelmesini .............

evet 83lüyüm neden kine????
evet haklısın fazla düşünmemek lazım ama olmuyor ellimde degil unut diyorum takma diyorum ama işte ne yapcan:1no2:

selam arkadaşlar...benimde bu ay adetim 2 gün gecikmeyle geldi..bende en az 10 tane idar testi yaptırdım...çıkmadı belki bi ümit kandada baktırdım..yok yok..sonrada adetim geldi zaten..hiç bir belirti olmadan hemde..ne göğüslerim şişti..ne karnım ağrıdı..ne de başka bişey...bu ay hiç bi belirtim yok belki bebiştir dedim ama olmadı malesef..umutlar eylüle kaldı artık..listeden beni de silin...yeni listelerde görüşmek üzere...

hic bir belirtimde yok sadece kac gündür akıntım var bugünde acayip midem yanıyor ama nedeni bilmiyorum işte

cnm bende aynı durumdayım ,akıntı ve yanma var , 26 ağustosculardanım ama şu saat itibari ile hala birşey yok,normalde sabahdan olmam lazımdı.dün de test yaptım negatif çıktı.beklemek ne kadar zor,boshayallersmile kan testi yaptırsam mı yoksa bugünün bitmesini mi beklesem ?bilmiyorumkismile

evet cok zor bekle bekle hep bekle:çok üzgünüm:
ben 20sinden beri bekliyorum bugün 40.gün oldu halen yk idrar testide negatif offfoffff...
bence sen test icin biraz daha bekle cnm bizler gibi sende test yapıp sonra üzülme cok zor cünkü ......ama inş senin bebiş seninledir :CüvCüv::Saruboceq:

haklısın ,aceleciyim galiba.gerçi iki nedenden dolayıda geçikme olmuş olabilir diye düşünüyorum.korunmayı bıraktığım ilk ay ve 2 hafta öncede antibiyotik kullanmak zorunda kalmıştım ilaçlarda etkileyebiliyor bazen.inş. dediğin gibi bebişim gelmiştir benimledir.

bende ayın 20 sinden beri bekliyorum ama ben istiyomuyum onu bile bilmiyorum daha bebeğim 20 aylık yani 2 yaşına girmek üzere....

ya aceleci degilde sabirsız oluyor insan bende senin gibi dayanamıyordum merak icinde kalıyor insan cok ii anlıyorum seni ,kendime kızıyorum bazen takma takma diye ama olmuyor şimdise adetim gelmiyor deli olcam gelsede kurtulsam ztn büyük bir ihtimal hamile degilim .....

bende ayın 20 sinden beri bekliyorum ama ben istiyomuyum onu bile bilmiyorum daha bebeğim 20 aylık yani 2 yaşına girmek üzere....

diyorsunki 20aylık bebegin var allah bagışlasın öncelikle ,ikincisi icin erken ise sana göre neden korunmadınız yada korundunuzmuki????

ama allah büyüktür eger hamile isen ne yapcan peki ???
kürtaj düşünmüyorsundur herhalde dimi???

1.si korunuyoduk.
2. ise kürtajı tabiki düşünemem hele bu aylarda hiç hiç düşünemem...
bakalım yarın sabah test yapıcam evde bakalım hakkımda hayırlısı...

1.si korunuyoduk.
2. ise kürtajı tabiki düşünemem hele bu aylarda hiç hiç düşünemem...
bakalım yarın sabah test yapıcam evde bakalım hakkımda hayırlısı...

hakkında hayırlısı :Saruboceq:
ama eger hamile isen kesinlikle kürtaj olma.ben öyle kürtaj yapanlara cok gıcık oluyorum,sakın yanlış anlama sana degil bu sözüm....
fakat bazıları aaaa acaba hamileyimmi korkuyorum istemiyorum diyorlar sonradanda kürtaj oluyorlar ne yani korunsunlar o zaman yazık degilmi o bebişe günahı nedir o bebişin,haklı degilmiyim???
o bebişi allahım emanet ediyor onlar ise öldürüyor cok üzücü ....

merhaba denizcim yorumunu okuyunca sana bi cvp yazmak istedim belki icin rahatlar diye eger hamile isen lutfen cocuklarin yas araligini bu kadar sorun etme benim ve kardesim arasinda tam 2 yas var ve annem kardesime hamile kaldiginda o kadar uzulmuski nasil bakacagiz bunlara diye hem maddi hem de manevi zorlugundan dolayi ve birde benim dogumum onun icin cok zor oldugundan (olumlerden donmus) cok korkmus. ama sonradan ne hamilelikte ne dogumda hicbir zorluk yasamamis ve en guzeli ne biliyormusun ben kardesimle beraber buyudum hep beraber oynadik ayni kiyafetleri giydik erkek olmasina ragmen beraber okula gittik can yoldasi gibitdik ve allaha skrediyorum iyiki kardesim var ve yasi bana yakin ayrica annemlerde korunuyorlarmis ve buna ragmen olmus son olarak ailemizde gelenek galiba iki tayzemdede ayni durum oldu ve su an hepimiz kardes gibiyiz lutfen yasi dert etme rabbim herseyin hayirlisini verir

aynen kızlar kimi bulamaz kimi de ne yapacagım diye düşünürler şu anda ne yapacagım diyorsun ya aglamak geldi ben 2.5 yıldır yolunu bekliyorum bir çocuk görsem yıkılıyorum eşim belli etmez ama oda ne olur aldırma rabbim o gücü sana verir bek bizlere neler yapıyoruz kendine dikkat canım

ya kizlar baska sitelerde okurken nerdeyse test yapmadan bile hemileyim diyebilecek gibiydim ama burda cogumuzun adet gününün geciktigini okuyunca icime bi süphe düstü. bu kez olmamis olsa cok üzülmemde aslinda cünki yaklasik 6 aydir korunmuyoruz ama daha öyle gün hesapliyarak falan ilk deneyimimiz. ama yinede insallah olmustur diye ümit ediyorum. yani cok degisik oldu bu kez yani hic olmiyan belirtilerim var. yani gögüslerim öyle sis ve hassaski biraz hizli yürüsünce bile aciyo. ama sadece uclarinda degil bu aci. adetimde gelmedi daha.

canım haklısın bu fikre kendimi alıştırmaya çalışıyorum ve ben güçlü bir anneyim bununlada başedebilirim diyorum kendime....

ve dicek o ki evet nice isteyenler var rabbim kimsenin kucağını boş bırakmasın. herkese asip etsin evlat tadını tatmayı...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…