!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

bende hala beklemekteyim kızlar yaaa deli olcam artık,adet de olmuyorum gelcek gibi oluyor bugün geldi sandım ama yok yok sadece akıntı oluyorum kac gündür ve bende adetim geldi sanıyorum.
20sinde olmam gerekirdi bugün 39.gün bende doktordan randevu aldım cumartesi icin bakalım neyin nesi...
20.sinde kantesti yapmıştım ama 2.00 cıktı hayırlısı artık

Beklemek çok zor ya. Bu ay bende beklemedeyim. Bugün yarın olmam gerekiyor. Kasıklarımda sancı var olucak gibiyim. Bugün testte yaptım yine negatif çıktı. Bu ayda tutturamadık galiba :KK43:

bende hala beklemekteyim kızlar yaaa deli olcam artık,adet de olmuyorum gelcek gibi oluyor bugün geldi sandım ama yok yok sadece akıntı oluyorum kac gündür ve bende adetim geldi sanıyorum.
20sinde olmam gerekirdi bugün 39.gün bende doktordan randevu aldım cumartesi icin bakalım neyin nesi...
20.sinde kantesti yapmıştım ama 2.00 cıktı hayırlısı artık

hadi hayırlısı cnm baya geçmiş seninki ya
inşallah bebişin seninledir

benimki de 23 de gelmeliydi hala gelmedi üstelik hastayım ve ilaç alamıyorum yrn test yaptırcam tabi gelmezse

hadi hayırlısı cnm baya geçmiş seninki ya
inşallah bebişin seninledir

benimki de 23 de gelmeliydi hala gelmedi üstelik hastayım ve ilaç alamıyorum yrn test yaptırcam tabi gelmezse

bilmiyorum işte cnm ya bekliyorum işte belki gelir diye ama gelmiyorda,bakalım hakkımızda hayırlısı.inş biran önce hamiş kalırız :nazar::Saruboceq::nazar::enbuyukkk:

hic bir belirtimde yok sadece kac gündür akıntım var bugünde acayip midem yanıyor ama nedeni bilmiyorum işte

hic bir belirtimde yok sadece kac gündür akıntım var bugünde acayip midem yanıyor ama nedeni bilmiyorum işte

Sabır diliyorum, beklemek ne şekilde olursa olsun zor.. aynı durumdayım bende bol şans.. hakkında hayırlısı olumunekankayizsmile :nazar:

Sabır diliyorum, beklemek ne şekilde olursa olsun zor.. aynı durumdayım bende bol şans.. hakkında hayırlısı olumunekankayizsmile :nazar:

dogru ya seninde 19,20,21
benimde işte o aralar olması gerekiyordu ama olmadım halen senin gibi.
bende 20sinde kan testi yapmıştım ama 2,00cıkmıştı negatif ,bakalım cumartesi randevum var işte doktorumda...!!!!
senin belirtilerin varmı peki??? ve kac gün sürerdi senin zyklus normalde???

dogru ya seninde 19,20,21
benimde işte o aralar olması gerekiyordu ama olmadım halen senin gibi.
bende 20sinde kan testi yapmıştım ama 2,00cıkmıştı negatif ,bakalım cumartesi randevum var işte doktorumda...!!!!
senin belirtilerin varmı peki??? ve kac gün sürerdi senin zyklus normalde???

30 gün sürerdi genelde hep günü bellidir ama son bi kaç aydır oldukça gecikiyor o yüzden.. hatta gittim ben geçen ay dr herhangi bişi çıkmadı kist vs.. kafaya takmışsın takma falan dedi.. ilk hamileliğimde adetin 10. gün gecikmesinde çıkmıştı o yüzden sakinim bakalım diyorum :KK70: tabi ki ikimizinde umutları dvm ediyor.. :Saruboceq:

(25 haftalık erken doğum yapmıştın geçen sene.. kaybettik bebeği.. )

30 gün sürerdi genelde hep günü bellidir ama son bi kaç aydır oldukça gecikiyor o yüzden.. hatta gittim ben geçen ay dr herhangi bişi çıkmadı kist vs.. kafaya takmışsın takma falan dedi.. ilk hamileliğimde adetin 10. gün gecikmesinde çıkmıştı o yüzden sakinim bakalım diyorum :KK70: tabi ki ikimizinde umutları dvm ediyor.. :Saruboceq:

(25 haftalık erken doğum yapmıştın geçen sene.. kaybettik bebeği.. )

başınız sagolsun bilmiyordum!!! inş allahım bir daha yaşatmaz böyle birşeyi....
bende mayıs başında kürtaj olmuştum boşgebelik nedeni ile ve ondan bu yani düzensiz oldu adet dönemim ilk adetim 36.gün ikincisi 34.gün ve şimdise bekliyorum işte ....
evet umutlarımız devam ediyor:lepi:

başınız sagolsun bilmiyordum!!! inş allahım bir daha yaşatmaz böyle birşeyi....
bende mayıs başında kürtaj olmuştum boşgebelik nedeni ile ve ondan bu yani düzensiz oldu adet dönemim ilk adetim 36.gün ikincisi 34.gün ve şimdise bekliyorum işte ....
evet umutlarımız devam ediyor:lepi:

sana da tekrarı olmasın inş.. ben 6 ay bitmiş olmasına rağmen çabut atlattım o durumu allah kimseye hiç bir türlüsünü yaşatmasın çünkü kadını her yönden çok yıpratan durumlar :gitme: o değilde biz ağustosu olmadan bitirip eylüle mi sekicez ne :kızgın: şu belirsizlik durumu çok can sıkıcı. her gece dua ediyorum hamile değilsem bir an önce adet göreyim ki oruç durumuna karar verelim tutuyorum ama aklım hep orda.. sonuçta hamile isek ki olabilir 16 saat açlık uzun bi süre allaha emanet artık.. bu arada bi senle ben kaldık heralde ağustos kaydirigubbakcemile5 sonunda durum bu olursa çok ii olacak inş :CüvCüv: :Saruboceq:

(amma uzatmışım) :roflol:

Dayanamadım biraz önce test yaptım sonuç negatif çook bariz tek çizgi.. Heralde yavaş yavaş umutlar tükenmeli benim için. eğer 30u na kdr olmazsam gene yaparım ama bayaa moralim bozuldu bugün zor geçer :1no2:

Dayanamadım biraz önce test yaptım sonuç negatif çook bariz tek çizgi.. Heralde yavaş yavaş umutlar tükenmeli benim için. eğer 30u na kdr olmazsam gene yaparım ama bayaa moralim bozuldu bugün zor geçer :1no2:

bende az önce yaptım gebeliktesti eşimi yolladım eczaneye o koşa koşa gitti ztn ama sonuc negatif cıktı bendede.......benimde moreller sıfır ondan kalktım şimdi uykumda kactı,evet sanırım senle ben kladık agustos ayında bu gidişle eylüle geceriz adet olmadan hamile olmadan offfffofffffff nedir bu ya.bende cok sinir oluyorum hamile degilsem adet olmamı istiyorum oda gelmiyor cok sinir bozucu birşey ya deli olcambenneyaptımki

Bende sizdenizm 23 de gelmeliydi ama akşam çok az kahve rengi akıntı vardı başkada yok bakalım göreceğiz neler olacak beklemek zor hakkaten

X