!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

bu ay kendimi hamile gibi hissediyor ve belirtilerini yaşıyordum.ancak beklenen adetten 2 gün önce oldum.
ancak diğer adetlerim gibi değil,normalde sadece ilk gün yoğun olur benim ama bu 3.gün hala çok yoğun ve kalıp kalıp geliyor sürekli ped değiştiriyorum.
yoksa kimyasal gebelikmi acaba

bugünüde kazasız bitirdik gibi asi ? a.s artık yok gibi geliyo bana hissizleştim ama çıkmadık candan ümit kesilmez .. eğer o güne kdr bişi olmazsa 30 unda tekrar test yapıcam hayırlısı..

benim adetim 4 gün gecvikti kızlar ve başladı akşam
hiçbi belirtiye namıyoum artık hepsi yalan hepsi hamilelkle aynı ama kendimizi kandırıyoruz.
o yüzden düşünmeyeceğim yok yumurtladım yok göğsüm ağrıdı yok midem bulandı yok batma var hepsi adetle aynı belirtiler o yüzden çok düşünmeyin düşündükçe kafa karışıyo walla

gecmiş olsun canım....artık bir dahaki aya ümitlerini kesme sakın

bugünüde kazasız bitirdik gibi asi ? a.s artık yok gibi geliyo bana hissizleştim ama çıkmadık candan ümit kesilmez .. eğer o güne kdr bişi olmazsa 30 unda tekrar test yapıcam hayırlısı..

aynen öyle recelim ....bugünde yok ...
kac gündür gelecek gibi hiss vardı hanı az cok anlıyor insan adet gelince ama gelmedi ve dünden beri hic hiss mis kalmadı sankı adet olmuşum bitmiş bile gibi anlamadıki....
yarın doktorumda randevum var bakalım neyin nesi hani hamilelik belirtim hicmi hic yok ztn dün gebelik testi yapmıştım negatif cıkmıştı....hakkımızda hayırlısı yaaa,keşke bebiş olsa ama nerdeeeeeee:sm_confused:

AYY HEYECANLANDIM WALLA
İNŞALLAH HAMİLESİNİZDİR KAÇ GÜN GEÇTİ :CüvCüv:

AYY HEYECANLANDIM WALLA
İNŞALLAH HAMİLESİNİZDİR KAÇ GÜN GEÇTİ :CüvCüv:

ben bugün 41gündür olmuyorum.en son 34gün sürmüştü bügünde 7gün oldu gecikeli,
gerci dün idrar testi yaptım negatif cıktı ztn belirtimde yk öyle.
sadece insan ümitleniyor hani adet gelmeyince hamilemiyim acaba diyorsun....
saglık olsun kımsetde ne varsa o olur ama artık bizde bebiş istiyoruz offffffffff

ayy baya olmuş hakkaten umutlanmamak elde değilki
inşallah bebeiştir o neden
kaçta randevun

ayy baya olmuş hakkaten umutlanmamak elde değilki
inşallah bebeiştir o neden
kaçta randevun

inşallah.........ama hic fazla ümitim yok aslında ,sadece adetim gecikti diye düşünüyorum gerci ilk kez bu kadar uzun zaman oldu olmayalı ben normalde hep 29-30gün iceresinde olurdum bakalım belki adet düzenim iyice bozulmuştur hani dün idrar testinden dolayı artık fazla ümitlenmek istemiyorum.....ama bebiş:ecrin_bebek: olsun istiyorum,yarın sabah randevum var bakalım nedeni neymiş bu gecikmenin

cnm baya olmuş ben 4 günde bile çok heveslendim senin kimbiliri nasıldır için
inş güzel haberlerle gelirsin çokta kaptırma knd sona üzücü oluyo
inş göbüşünde melek vardır

cnm baya olmuş ben 4 günde bile çok heveslendim senin kimbiliri nasıldır için
inş güzel haberlerle gelirsin çokta kaptırma knd sona üzücü oluyo
inş göbüşünde melek vardır

zaten kabtırmamaya calışıyorum kendimi.... yarın herşeye karşı acıgım varsa var yoksa yok.
herşeyin hayırlısı ama elbet olmuş olsa cok güzel olur ama yoksada üzücü olur insan ister istemez tutamıyor kendini elimde degil böyle olanlar cok benim senin gibi normaldır heyecan olsa gerek....arkadaşımız recel de benim gibi halen beklemede aynı zaman icinde inş hamiledir kendisi :Saruboceq:

hayırlısı cnm inşallah müjdeyle gelirsin
kaç aydır deniyosunuz

hayırlısı cnm inşallah müjdeyle gelirsin
kaç aydır deniyosunuz

biz 13 aylık evliyiz baştan dogum kontrol hapı kullanıyordum ve bu sene ocak ortası bırakmıştım şubatta adet olmuştum peşine hemen hamile kalmıştım 3ay boyunca hamile sanmıştım kendimi sonra boşgebelik nedeni ile kürtaj oldum mayısın 8sinde ondan sonra iki kez adet gördüm ilki 36gün ikincisi 34gün sürmüştü ve şimdi ise halen bekliyorum işte cnm...
peki siz kac aydır deniyorsunuz ???

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…