!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

merhaba aslında bir oğlum var 20aylık şuan 2. bebeğe hazırmıyım pek bilmiyorum ama günüm geçiyo.
19-20 engeç olmam gerekiyodu olmadım hala napıcamı şaşırmış durumdayım:S

merhaba aslında bir oğlum var 20aylık şuan 2. bebeğe hazırmıyım pek bilmiyorum ama günüm geçiyo.
19-20 engeç olmam gerekiyodu olmadım hala napıcamı şaşırmış durumdayım:S

belki geç yumurtlamışsındır? bilmiyorumkismile

galiba ben de elenecem hem test negatif çıktı hemde kendimde hiç bir belirti hissetmiyorum.sadece bir haftadır devam eden bel ağrısı.

kızlar bende halen beklemekteyim adetimi gelmiyor offffffff,20sinde olmam gerekirdi gelmedi kantesti yaptım o günü 2,00 negatif yani.bugün 4gün oluyor geceli beklenen adetimi gün olarakda 38.gün oldu offfofff

kızlar bende halen beklemekteyim adetimi gelmiyor offffffff,20sinde olmam gerekirdi gelmedi kantesti yaptım o günü 2,00 negatif yani.bugün 4gün oluyor geceli beklenen adetimi gün olarakda 38.gün oldu offfofff

geç yumurtlamışsındır daha önce böyle olmuş muydu bilmiyorumkismile

geç yumurtlamışsındır daha önce böyle olmuş muydu bilmiyorumkismile

benim adet düzenim aslında hep düzenlidi 29.-30.gün arası oluyordum
ama daha sonra hamile kalıp boşgebelik neden ile kürtaj olmuştum mayıs başında
ondan sonra ilk adetim 36.gün ikincisi ise 34.gün sürmüştü ve bu sefer 38.gün oldu
ve hala olmadım ...
34.üncü gün kan testi yaptım vakat 2,00cıktı yani negatif ve ben beklemekteyim bakalım.
bu sitede bir doktora sordum oda dediki cumaya kadar olmazsan tekrar kan testi yap dedi.

bencede canım bi kere daha tekrarla çünkü 2.00 değil benim bildiğim 0.1 negatif.

normal 0-5 arası negatif diye geciyor 5üstündeki hcg degeri positif diye geciyor ben öyle diye biliyorum .... ama sitedeki doktorda senin gibi dedi kafam karıştı.

kıslar 26 sını bekleyen arkadaşlar ne durumda, beni yine sivilceler bastı tüm adet belirtilerini görüyorum ben.bakalım hayırlısı

19 20 21 inde bekliyodum ama hala bi kıpırtı yok.. belki sabah uyanınca test yaparım sanmıyorum olsada çıkmaz gerçi.. off değilsek biran önce olsak bari oruç tutuyoruz allah korusun..

:umursamaz:

19 20 21 inde bekliyodum ama hala bi kıpırtı yok.. belki sabah uyanınca test yaparım sanmıyorum olsada çıkmaz gerçi.. off değilsek biran önce olsak bari oruç tutuyoruz allah korusun..

:umursamaz:

hadi hayırlısı benimde 23 dü halen gelmedi ama gelir bence
test yaptınmı

ben 26lardanım.
bu ağustos pek uğurlu gelmedi sanki.
bi de erken oldum.neyse hep kendimi de hamile gibi hissediyodum.
neyse ağustostan elenen arkadaşlar hadi eylüle geçiş yapalım.
İhtimali olan arkadaşlar inşallah sizin iççin hayırlısı olur.

sanırım bende eylül topiğine geçicem. oldum olucam eli kulağında öle hissediyorum, hatta bazen yürürken oluyomuşum gibi geliyo bakıyorum yok. karnımda şişti ve sert. neyse dr.a gitmeyi düşünüyorum zaten.artık iyice merak etmeye başladım sorun ne diye 6 ay oldu bu ayla beraber.

X