!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

!!!!!!!!!! AĞUSTOS AYI REGL GÜNÜNÜ HEYCANLA BEKLEYENLER !!!!!!!!!

__________________________________________________ __( :SONUÇ:

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME...........................5 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay ...............................................................25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah ......................16.DENEME........................11 ağustos......................

rainmistik ...............................................................8 ağustos.......................

minimim .................................................................26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME..............................22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME..............................5 ağustos.........................

YAMAN ...................................................................24 ağustos........................

endleeslove .............................................................13 ağustos........................

yuba .........................................................................3 ağustos......negatif.........

turabi .........................................................................2 ağustos.....pozitif...........

ayisigim ....................................................................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME.....................................13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

lusi54 ..................3.DENEME.......................................13 ağustos.........................

Derin26 .................2.DENEME.......................................20 ağustos.........................

denizcim ................12.DENEME.....................................15 ağustos.........................

nazo7 .............................................................................19 ağustos..........................

melegim26 ........................................................................9 ağustos...........................

gülfuren ..................3.DENEME..........................................9 ağustos.......pozitif.............

a_emet26 ..........................................................................3 ağustos.............................

miray15 .............................................................................29 ağustos...........................

pelin67 ..............................................................................12 ağustos............................

ESMA-22 ...........................................................................12 ağustos............................

istanblue ............................................................................23 ağustos............................

dirmit ...................2.DENEME.............................................17 ağustos.............................

asi_83 ................................................................................20 ağustos............................

mechul_mim ........................................................................17 ağustos.............................

benimde 27 ağustossssssssssssssssss

baby2435 ..............15. DENEME.................... .......26 ağustos......................

Gamzelikiz..............14.DENEME................. ..........5 ağustos.........................

yusufburcu .................................................. ........20 ağustos.......................

fundaay .................................................. .............25 ağustos......................

asi_83 .................................................. ...............21 ağustos.......................

duruşah ......................16.DENEME................... .....11 ağustos......................

rainmistik .................................................. .............8 ağustos.......................

minimim .................................................. ...............26 ağustos.....................

Tırtılkurabiye .............3.DENEME............................. .22 ağustos........................

jakobi .......................5.DENEME................... ...........5 ağustos.........................

YAMAN .................................................. .................24 ağustos........................

endleeslove .................................................. ...........13 ağustos........................

yuba .................................................. .......................3 ağustos..........................

turabi .................................................. .......................2 ağustos.....pozitif...........

ayisigim .................................................. ..................18 ağustos........................

cevizlikek .............4.DENEME............................. ........13 ağustos.........................

bebegim_01 ..........aşılama sonucu...............................15 ağustos..........................

lusi54 ..................3.DENEME........................ ...............13 ağustos.........................

Derin26 .................2.DENEME......................... ..............20 ağustos.........................

denizcim ................12.DENEME......................... ............15 ağustos.........................

nazo7 .................................................. ...........................19 ağustos..........................

melegim26 .................................................. ......................9 ağustos...........................

yuba .................................................. ...............................3 ağustos...........................

gülfuren ..................3.DENEME........................ ..................9 ağustos............................

a_emet26 .................................................. ........................3 ağustos.............................

miray15 .................................................. ...........................29 ağustos...........................

pelin67 .................................................. ............................12 ağustos............................

ESMA-22 .................................................. .........................12 ağustos............................

istanblue .................................................. ..........................23 ağustos............................

dirmit ...................2.DENEME....................... ......................17 ağustos.............................

asi_83 .................................................. ..............................20 ağustos............................

reglim bu sabah başladı 17 de bekliyordum erken oldu bu ay gecikmedi şaşırdım doğrusu. zaten bu ay hiç umutlanmamıştım geçen ay reglim 2 gün sürdü birde çok stresliydim bekliyordum yani bu sonucu. yeni ay yeni umut inşallah....

regli olan arkadaşlar üzülmeyin kısmet değilmiş demek hakkınız da hayırlısı olsun inşallah eylül ayında allah yüzümüzü güldürsün ben bu ay hiç beklemiyorum zaten tatilde olduğum için yapamadık yumurtlama günüm de geçti zaten ama kafam o kadar çok rahat ki kendime acaba hamilemiyim diye sormuyorum hiç düşünmüyorum kendimi üzmüyorum harika bişey ya inşallah eylül ayında gelir bebişim allah dualarımızı geri çevirmesin herşey nasip kısmet işi unutmayalım..:teytey::teytey:

BENIMKILER HALAA GELMEDI INSALLAHDA GELMEZ:):):):) YAAAA cok merak edıorumm kızlarr yaaaaa 9.10.11.14.13.14.15 taaaammmm 7 gun gecmısssss:):):) ınsallah dahada gecerrrr...hıc adet sıkayetlerım yok sadece göguslerım sıs kızlarrr yaaaaaaa

BENIMKILER HALAA GELMEDI INSALLAHDA GELMEZ:):):):) YAAAA cok merak edıorumm kızlarr yaaaaa 9.10.11.14.13.14.15 taaaammmm 7 gun gecmısssss:):):) ınsallah dahada gecerrrr...hıc adet sıkayetlerım yok sadece göguslerım sıs kızlarrr yaaaaaaa
sen neden test yapmıyosun peki güzelim...hadi lütfeeeen bir test yap

bugun gıttım salak gıbıı ecane cok uzak gıttım baktım eczane kapalı bıraz ılerde daha vardı bıde ona bakım neden kapalı dıyede kızıyorum baktım oda kapalııı sonraaaa bugun pazar oldugu aklıma geldıııı yaaaaaaaaa....alamadım:):):) yanıı oruc da bı yandan kafama vurduuu

bugun gıttım salak gıbıı ecane cok uzak gıttım baktım eczane kapalı bıraz ılerde daha vardı bıde ona bakım neden kapalı dıyede kızıyorum baktım oda kapalııı sonraaaa bugun pazar oldugu aklıma geldıııı yaaaaaaaaa....alamadım:):):) yanıı oruc da bı yandan kafama vurduuu
canım çok rahatsın yaaa.ben evde bulunduruyorum sürekli:)))

3 gun önce yaptım tatlım negatıf cıktı....rahat degılım aslında nöbetcı eczaneye gıtmeye gözum kesmedı bugun cok kötuyum yoksa alırdım meraktan öluyorum sadece bel agrısı ve göguslerımde sıslık var adet agrısı yok yanııı aaaayyyyy ne bılımm

3 gun önce yaptım tatlım negatıf cıktı....rahat degılım aslında nöbetcı eczaneye gıtmeye gözum kesmedı bugun cok kötuyum yoksa alırdım meraktan öluyorum sadece bel agrısı ve göguslerımde sıslık var adet agrısı yok yanııı aaaayyyyy ne bılımm
şu iftar vaktinin hürmetine inşallah hamilesindir

ınsallah ıcımde tuhaf bı duygu var bılıyo musun hamılemıyım dıye dusundugumde sankı melegım kardesını göndermıs gıbı hıssedıyorummmm

sankı hamıleymısımde kızıma karsı bı mahcup musum gıbı ama ne olursa olsun kızımmm senııı cok sevıyorumm duy annenı senın yerın bambaskaa ANNEMMMM

Sanada tatlım ınsallah en kısa zamanda rabbım hayırlı saglıklı evlatlar nasıp ederrr hepımıze rabbım baskalarına özenenlerden eylemesın bızlerıı

selam,aranıza yeni katıldım , korunmayı bıraktıktan sonraki ilk ayım inş. olur. 26 Ağustos ...bilmiyorumkismile

ınsallah ıcımde tuhaf bı duygu var bılıyo musun hamılemıyım dıye dusundugumde sankı melegım kardesını göndermıs gıbı hıssedıyorummmm
hayırlısı olsun canım rabbm hayırlı evlat nasip etsin nişallah....
selam,aranıza yeni katıldım , korunmayı bıraktıktan sonraki ilk ayım inş. olur. 26 Ağustos ...bilmiyorumkismile
hoşgeldin canım...hadi bakalım hayırlısı..rabbm gönlümüze göre versin....:emir_bebek::emir_bebek::emir_bebek::Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

slm adet tarihim 5 ağustos hala gelmedi fakat testlerde (idrar-kan) negatif dr gecikme 15 gün olunca test yap gel dedi muayene bile etmedi ne adet ne hamilelik belirtisi yok ne oluyo bana yaa adetim gecikince ne kadan sevinmiştim hevesim kursağımda kaldı:a015:

X