!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

14 ağustosta adet olacaktım ama olmadım
10 ağustosta beta hcg 5,92 çıktı
bugün de çok çok çok aşırı silik bi çizgi varla yok arası belirdi (gözleri iyi görmeyen biri göremez yani)
ama hamileyim

göğüslerimde aşırı bi şişlik var
bi kaç gün önce normal adet belirtileri yaşadım
belim çok ağrıdı sanki adet olacam gibi geldi ama olmadım
doktora gitmedim daha inşallah kimyasal gebelik filan değildir.

bugün de çok çok çok aşırı silik bi çizgi varla yok arası belirdi (gözleri iyi görmeyen biri göremez yani)
ama hamileyim

ay inşallah hakkında hayırlısı neyse o olsun :nazar:

ama hamileyim

ayy çok sevindimm süper bi haber inş sorun yoktur güzel bi hamilelik geçirirsin

3 günlük gecikme sonucu geldi kendileri:KK43:bu ay da yok.İnşallah hepimiz en yakın zamanda meleklerimize kavuşuruz.

hoşbulduk hanımlar,büyük bir heyecan ve merak içindeyim eğer bebişim gelirse 4 Eylül eşimin doğum günü ona eşsiz bir hediye vermiş olucam opuyorumnanaktan. Allah tüm isteyenlerin dileklerini kabul etsin...:Saruboceq:

kızlar dua edın nolurrrrr bugun dr a gıttım ve kese göruyorum sankı ama kan tahlılı kesın sonuc dedıı dua edın nolurr kımyasal falan olmasın hayırlısıylaaaa

kızlar dua edın nolurrrrr bugun dr a gıttım ve kese göruyorum sankı ama kan tahlılı kesın sonuc dedıı dua edın nolurr kımyasal falan olmasın hayırlısıylaaaa

allah ellerini boş çevirmesin cnm hadi hayırlısı bakalım
iyi dşün iyi olsun

bende kan testi dayanamayıp yaptım bugün negatif cıktı
ama genede ümitim var belki gec döllenme olmuştur ....adetime 5gün var ama 34.gün felan oluyor

asi sen ne yaptın canım?günlerimiz aynı gibi..bende cumartesi yani adete 5gün kala evde test yaptım silik çıktı..hiç de bir belirtim yoktu ama ..dayanamadım..kan testi yaptırdım..negatif dediler..anlamadım valla..ve şu an ne gebelik ne adet belirtisi hiç bir belirtim yok..yinede bi umut bekliyorum..belki bir mucize olurda gelmez kırmızılar.:Saruboceq:

asi sen ne yaptın canım?günlerimiz aynı gibi..bende cumartesi yani adete 5gün kala evde test yaptım silik çıktı..hiç de bir belirtim yoktu ama ..dayanamadım..kan testi yaptırdım..negatif dediler..anlamadım valla..ve şu an ne gebelik ne adet belirtisi hiç bir belirtim yok..yinede bi umut bekliyorum..belki bir mucize olurda gelmez kırmızılar.:Saruboceq:

evet sayılır benim beklenen adet 20sinde inş olmam bende cumartesi kan testi yaptırdım negatifdi bakalım hakkımızdan hayırlısı.........
bir bucuk hafta önce karnımda ara ara agrılar vardı ama acaba hamilelik belirtisimi bilmiyorum
şuan hic bir belirtim yok öyle sadece gögüslerimde şişme var başka belirtim yok ,
inşallah hamileyizdir cnm.senin günün ne zaman????

yahu yumurtlama günlerimden bu yana ara ara sancı ağrılarım oluyordu. klomen de içmiştim. normalde beklenen adet tarihinden 9 gün önce kan testi yaptırdım, negatif çıktı. ama kafamda soru var, göğüslerim çok şiş, sadece uçları çok acıyor ve büyükler, karnımın alt bölgesi şiş ve sert, sanki 3 aylık hamile gibi karnım var. acaba diyorum, beklenen adet tarihime 2 gün var. diyorum ki hamile olmuş olsam, kan testinde çıkmayabilir miydi? adet geçince doktora gidicem ama merak ediyorum. öyle bir şey olur mu?

çok üzgünüm..............moralim bozuk.......yok bu ayda yokkkk:KK43:((((......iftardan sonra teşrif ettiler ben 20 sinde bekliyordum......offfffffffff

yahu yumurtlama günlerimden bu yana ara ara sancı ağrılarım oluyordu. klomen de içmiştim. normalde beklenen adet tarihinden 9 gün önce kan testi yaptırdım, negatif çıktı. ama kafamda soru var, göğüslerim çok şiş, sadece uçları çok acıyor ve büyükler, karnımın alt bölgesi şiş ve sert, sanki 3 aylık hamile gibi karnım var. acaba diyorum, beklenen adet tarihime 2 gün var. diyorum ki hamile olmuş olsam, kan testinde çıkmayabilir miydi? adet geçince doktora gidicem ama merak ediyorum. öyle bir şey olur mu?

benımde adet gunume ıkı gun var catlatma ıgnesı oldum ilaçtan hassasıyet oluyo galıba bendede agrı var ve herseyı bişeye yoruyorum ve zaman gecmıyo her an aklımdaaaa ama sımdı test yapmyın bence bekleyın bende beklıyorum ama evde işte hep aklımda sankı hem olcam hemde hamıleyım gıbı gelıyo çok kafaya takıp dıs gebe olacam dıyede korkuyorum hayırlısı olsun ınsallah

kızlar dra gıttım keseyı gördugunu söyledı kan tahlılı yaptık yarın sonucları alacagımm dua edınn nolurrr cok korkuyorummmmmm

günaydın kızlar adetime 6 gün kaldı ama bende belirti denen bişey yok. ve enteresan olan korunmayı bırakalı gram göğüs ağrısı yaşamıyorum çok enteresan yaa
bugün cnm tatlı istemeye başladı muhtemelen hastalanacağım bende :bbo:

Melegim26 kızlar dra gıttım keseyı gördugunu söyledı kan tahlılı yaptık yarın sonucları alacagımm dua edınn nolurrr cok korkuyorummmmmm

süper işte bu cnm ya korkma bu kadar allah büyük

melegm08 çok üzgünüm..............moralim bozuk.......yok bu ayda yokkkk:KK43:((((......iftardan sonra teşrif ettiler ben 20 sinde bekliyordum......offfffffffff

hay allah ya ama ne diyelim arkadaşım sağlık olsun rabbim çok bekletmesin inş

Derin26 ben adet oldumm
inş bidahaki aya diyeylim her şerde hayır vardır

muntazaman yahu yumurtlama günlerimden bu yana ara ara sancı ağrılarım oluyordu. klomen de içmiştim. normalde beklenen adet tarihinden 9 gün önce kan testi yaptırdım, negatif çıktı. ama kafamda soru var, göğüslerim çok şiş, sadece uçları çok acıyor ve büyükler, karnımın alt bölgesi şiş ve sert, sanki 3 aylık hamile gibi karnım var. acaba diyorum, beklenen adet tarihime 2 gün var. diyorum ki hamile olmuş olsam, kan testinde çıkmayabilir miydi? adet geçince doktora gidicem ama merak ediyorum. öyle bir şey olur mu?

cnm hani sakin olup düşünmeyecektin.bak gene kafa yoruyosunç.bence regl gününü bekle olmazsan koş hemen yaptır ama yoksa boşuna üzüleceksin hadi hayırlısı bakalım

ben de varım.26 ağustos.ama son üç aydır 4 gün gecikiyor.yani 30u da olabilir.
bu ay ilk deneme ama sanki olacakmış gibi düşünüyorum.
hadi herkese allahtan hayırlısı

X