!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

kızlar dra gıttım keseyı gördugunu söyledı kan tahlılı yaptık yarın sonucları alacagımm dua edınn nolurrr cok korkuyorummmmmm

Canım tebrik ederim çok sevindim kötü şeyler düşünme Allah inş kucağına almayı nasip etsin.Ben de dün test yaptım pozitif çıktı bugün de kan testi verdim bakalım 4 gibi alacağım inş sonuçları.Senin kaç haftalıktı canım yaaa kesenin görünmesi için ne zaman doktora gidilmesi gerekiyoorr.Benim internetteki hesaplayıcılarla 4 haftalık görünüyoo erken mi sence???

Canım tebrik ederim çok sevindim kötü şeyler düşünme Allah inş kucağına almayı nasip etsin.Ben de dün test yaptım pozitif çıktı bugün de kan testi verdim bakalım 4 gibi alacağım inş sonuçları.Senin kaç haftalıktı canım yaaa kesenin görünmesi için ne zaman doktora gidilmesi gerekiyoorr.Benim internetteki hesaplayıcılarla 4 haftalık görünüyoo erken mi sence???

denizcim gebelik testi pozitif cıkmış tebrikler inş kan testinde öyledir
sonuc ne oldu aldınmı :uhm: ???

üzülme calışmaya devam bırakmak yok bende daha beklemekdeyim .......
günüm 20.sinde dua edin bana arkadaşlar inş :CüvCüv::emir_bebek: bebeişim benledir,
degilsede kısmet degilmiş bu ayda

bende 27 bekliyodum ama dün geldi :KK43: ben geçen ay kimyasal gebelik yaşadım sanırım onun etkisi ile şaştı :KK43:

kızlar, yarın adet tarihim. ama bende halen tık yok. hiç belirti de yok. ara ara ağrı sancı oluyor 1 haftadır ama, sonra hemen geçip hiç bişey yokmuş gibi oluyor. akıntım devam ediyor. ayy inşallah hamileyimdir, hamileyizdir. yarın da gelmezse perşembe doktora giderim.

kızlar, yarın adet tarihim. ama bende halen tık yok. hiç belirti de yok. ara ara ağrı sancı oluyor 1 haftadır ama, sonra hemen geçip hiç bişey yokmuş gibi oluyor. akıntım devam ediyor. ayy inşallah hamileyimdir, hamileyizdir. yarın da gelmezse perşembe doktora giderim.

inşallah:CüvCüv: bebişin seninledir cnm .....bende cumayı bekliyorum bendede hic belirti yok şuan sadece bundan bir bucuk hafta önce ara ara karnım agrıyordu şimdi birşey yok normal adetim yaklaşınca cok karnım agrır oda yok bakalım hayırlısı

Kızlar dün regl günümdü olmadım.3 gündür regl olacakmış gibi sancılarım var ve göğüslerim felaket ağrıyor bir haftadır özellikle sabahları uyandığımda hareket ettiğimde yırtılıyorlar gibi.Dün test yaptım 5 dk içinde çok çok silik bir çizgi cıktı.Acaba mı diyorum ama hiç inanmıyorum 2 gün sonra tekrar yapıcam inşallah cıkar

denizcim gebelik testi pozitif cıkmış tebrikler inş kan testinde öyledir
sonuc ne oldu aldınmı :uhm: ???

Evt canım dün aldım sonucumu çok şükür o da pozitif.İnş hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder Allah.
Rabbim herkese nasip etsin inş isteyen:Saruboceq::Saruboceq:

Kızlar dün regl günümdü olmadım.3 gündür regl olacakmış gibi sancılarım var ve göğüslerim felaket ağrıyor bir haftadır özellikle sabahları uyandığımda hareket ettiğimde yırtılıyorlar gibi.Dün test yaptım 5 dk içinde çok çok silik bir çizgi cıktı.Acaba mı diyorum ama hiç inanmıyorum 2 gün sonra tekrar yapıcam inşallah cıkar
ayyy canım benim yaaa 5 dk.içinde öyle siilik çizgi çıktıysa hamilesindir...inşallahhhhh

ayyy canım benim yaaa 5 dk.içinde öyle siilik çizgi çıktıysa hamilesindir...inşallahhhhh
İnşallah canım inşallah hepimiz için hayırlısı olur.Ben bu idrar testlerine güvenmiyorum belkide kendi çizgisidir en iyisi beklemek :emir_bebek:

Bütün hamişlerimiz bebekleri hayırlı olsun sağlıcakla kucaklarınıza alırsınız inşallah:Saruboceq:

Canım benim AMİN
Canım ben de dün yaptığımda ilk yaptığım testte 2. çizgi silikti ama çok şkür hamileymişim.Sen de hamilesin bence.Çünkü o 2. çizgi hamile olmadığın zaman çatlasan da çıkmıyor....Yani kana yansımış ki silik de olsa çıkmış bence.Senden haber bekliyoruz.İnş hamilesindir tatlım:lepi:

Canım benim AMİN
Canım ben de dün yaptığımda ilk yaptığım testte 2. çizgi silikti ama çok şkür hamileymişim.Sen de hamilesin bence.Çünkü o 2. çizgi hamile olmadığın zaman çatlasan da çıkmıyor....Yani kana yansımış ki silik de olsa çıkmış bence.Senden haber bekliyoruz.İnş hamilesindir tatlım
çok silik ama canım yaa onun için inanmıyorum uzaktan baksan göremezsin offf offff

mechul_mim sen o zaman hamilesindir git kan testi yaptır en iyi cözüm bence .....bizede haber verirsin artık ???

Evt canım dün aldım sonucumu çok şükür o da pozitif.İnş hayırlısıyla kucağımıza almayı da nasip eder Allah.
Rabbim herkese nasip etsin inş isteyen:Saruboceq::Saruboceq:

gözün aydın denizcim allahım sag saglım bebişini sana emanet eder inş cok....
darısı artık bizlere

X