!!!!!!!!ağustos ayı regl gününü heycanla bekleyenlerin listesi!!!!!!

tşk ederim. darısı benim başıma inşallah. hani sen yazmışsın ya insan hissediyor diye. evet bunu hamile kalan biçok insan söylüyo. bu ay hiç ümidim yok.ben bu ay hamile olduğumu hissetmiyorum. kısmet bakalım. veren de Allah alan da. onun takdirine bırakıyorum.

Miyon ameliyatım ağır geçtiği için hamilelik olasılığım azdı..Bu ay düşündüm ,çünkü sizde biliyorsunuz devamlı aklımızda ruhumuzda hamile miyim değil myim diye?Devamı internete giresim geliyordu..Kendime hayırlı ise olsun değilse olmasın dedim...Hamile miyim sorusu her aklımda geldiğinde bilmiyorum ve bekliyorum demeye başladım kendime..Çünkü insan hamileyim diye testte negatifi görünce çok üzülüyor...

Evet arkadaşlar hayırlı haber vereyim....HAMİLEYİMhihoyyyt...Test sonuçlerına göte tiroit yavaş çalışıyormuş.İlaç verdi,endrokoloji uzmanına gösterdim sonuçları..İyiki geldin dedi..Hamilelikte düşük tehlikesi oluyormuş,eğer ilaç tedavisi yapılmazsa bebekte gerizekalılık yapıyormuş..

Rabbim şu Ramazan gününde tüm anne olmak isteyen bayanlara hayırlı bebek nasip etsin..Rabbim aratmasın..İnşallah hayırlısı ile bizim bebek hayata tutunur.

gülfüren çook tebrik ederim. Allah kucağına alıp sağlıkla büyütmeyi de nasib etsin inşallah

merhaba kizlar bir arkadasimiz liste hakkinda yorum yazmis cvp vermeyenlerde var diye ben de gercekten cvp yazmayanlara bazen cok kiziyorum cunku okurken kendi durumuma benzer bir durum buluyorum acaba bu kisinin sonucu ne oldu diye okuyorum sayfalari ama cvp yazmadiklarindan dolayi husrana ugruyorum yani sozum bu topige degil ama ozellikle hamilelik belirtileri ile ilgili topikte cok karsima cikti ben elimden geldigince kendim ile ilgili haberleri yazmaya calsiyorum ki kimse bu da cvp yazmamis demesin diye listede benim regl tarihim 3 agustos gozukuyor ve gercekten o gun regl olmayi bekliyordum her ay duzenli oldugu icin ncak bu ay neden bilm iyorum gec yumurtladim ve adet tarihim baya bi kaydi bugun yumurtlamamin uzerinden 14 gun gecti birkac gun once yaptigim test negatifti bugunlerde testlerimi tukettigim icin yapamyorum ve hala regl olmadim zamanim olmadigi icin doktora gidemedim birazdaha beklemeyi dusunuyorum eger yine regl olmaz isem ve hamile degilsem gidecegim ... kendim hakkinda biraz bilgi vermek istedim merak edenler belki vardir cok uzun oldu artik kusura bakmayin...

yubacım hakkında hayırlısı olsun bebeğin hayırlısıyla gelsin inşallah.

sen 3agustos adet tarihim diyorsun ve halen olmadınmı ?????? sormayı unuttum[/QUOTE
her ay duzenli oldugu icin ben 3 agustos olarak yazdim ve hala olmadim .. yumartlama testi kullandigim icin ve yumartlama tarihi gec oldugu icin adet gecikmesini simdilik ona bagliyorum dilerim rabbimden hepimiz hayirli sonuclar aliriz insallah herkesin iyi dilekleri icin tesekkurler

sen 3agustos adet tarihim diyorsun ve halen olmadınmı ?????? sormayı unuttum[/QUOTE
her ay duzenli oldugu icin ben 3 agustos olarak yazdim ve hala olmadim .. yumartlama testi kullandigim icin ve yumartlama tarihi gec oldugu icin adet gecikmesini simdilik ona bagliyorum dilerim rabbimden hepimiz hayirli sonuclar aliriz insallah herkesin iyi dilekleri icin tesekkurler

evet hakkımızda hayırlısı

:nazar:a.s.a.s.
Evet arkadaşlar hayırlı haber vereyim....HAMİLEYİMhihoyyyt...Test sonuçlerına göte tiroit yavaş çalışıyormuş.İlaç verdi,endrokoloji uzmanına gösterdim sonuçları..İyiki geldin dedi..Hamilelikte düşük tehlikesi oluyormuş,eğer ilaç tedavisi yapılmazsa bebekte gerizekalılık yapıyormuş..

Rabbim şu Ramazan gününde tüm anne olmak isteyen bayanlara hayırlı bebek nasip etsin..Rabbim aratmasın..İnşallah hayırlısı ile bizim bebek hayata tutunur.

tebrikler canım gözün aydın darısı bizlere inşallah...rabbim hayırlı sağlıklı evlat nasip etsin inşallahhh:nazar:

gülfuren hayırlı olsun tebrik ederim canım inşallah sağlıkla kucağına alırsın darısı bizlere inşallah...

benim olmadı arkadaşlar 2 ayımızdı bu inşallah onumuzdeki ay:KK43: 14nde bekliyordum ama bu akşam iftardan sonra oldu hayırlısı....

günaydın kızlar 15 de adet günüm ama hiç istemiyorum olmak ya dün kasık bölgem şişti bugün inmiş durumda arada kasıklarıma sancı giriyo bikaç saniye sona geçiyo off insan biran evvel sonucunu öğrenmek istiyor kaydirigubbakcemile2

günaydın kızlar 15 de adet günüm ama hiç istemiyorum olmak ya dün kasık bölgem şişti bugün inmiş durumda arada kasıklarıma sancı giriyo bikaç saniye sona geçiyo off insan biran evvel sonucunu öğrenmek istiyor kaydirigubbakcemile2

offf ne zor bu bekleyişler yaa
rabbim çok bekletmez inş

harika bir haber .Allahım sonunu hayretsin.Bebişini sağlıklı bir şekilde kucağına alırsın inş.darısı bizim başımıza :nazar:

gülfuren tebrik ederim canım çok sevindim allahım hayırlısıyla kucağına almanızı nasip etsin tatlım:ecrin_bebek:

Derin26 ,melegm08 ,rainmistik ,yusufburcu hepinize ayrı ayrı ayrı teşekkürler...Güzel haberlerinizi almayı diliyorum...İnşallah en kısa zamanda mutlu haberi bizlerle paylaşırsınız...

gülfuren canım :teytey:çok tebrik edrim hayırlısı olsun allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

gülfuren canım :teytey:çok tebrik edrim hayırlısı olsun allah sağ salim kucağına almayı da nasip etsin darısı benim ve tüm isteyenlerin başına...:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:aminnnnn:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

yok değilim. 18 inde gelmesi lazım bakalım sevgili kırmızılarımın. gelsinler hoş gelsinler sefa getirsinler. gelsinler de bari beni delirtmesinler. klomen de kullanmıştım, olsun çatlamasın ya yumurtalarım,bırak gelsin kırmızılarım, olmasa da gördüğüm rüyalarım, üzülmüyorum. doktora da gitmicem. evimde uslu uslu oturucam, ne halim varsa onu görücem, kırmızı kırmızı da gezicem ohh hadi bakalım aferin bana bu ay da olmadı. ama insanoğlu aceleciymiş, onun için sabredicem arkadaş. ve adetim 15 gün gecikmeden, acaba hamile miyim la ben diye hiiiiiiiiiiiiiiiiç düşünmücem, düşünürsem dövecem kendimi. evet başka ne vardı kenara not aldığım, ha evet bir de kesin kesin kesin böyle ultrasonda bebek bana el sallayana kadar ben hamileyim demicem kendime. eylül ekim kasım aralık ocak şubat hangi ay olursan ol, ben beklemicem, hamilelik beni beklesin ben öğreneyim diye. hıh.

yok değilim. 18 inde gelmesi lazım bakalım sevgili kırmızılarımın. gelsinler hoş gelsinler sefa getirsinler. gelsinler de bari beni delirtmesinler. klomen de kullanmıştım, olsun çatlamasın ya yumurtalarım,bırak gelsin kırmızılarım, olmasa da gördüğüm rüyalarım, üzülmüyorum. doktora da gitmicem. evimde uslu uslu oturucam, ne halim varsa onu görücem, kırmızı kırmızı da gezicem ohh hadi bakalım aferin bana bu ay da olmadı. ama insanoğlu aceleciymiş, onun için sabredicem arkadaş. ve adetim 15 gün gecikmeden, acaba hamile miyim la ben diye hiiiiiiiiiiiiiiiiç düşünmücem, düşünürsem dövecem kendimi. evet başka ne vardı kenara not aldığım, ha evet bir de kesin kesin kesin böyle ultrasonda bebek bana el sallayana kadar ben hamileyim demicem kendime. eylül ekim kasım aralık ocak şubat hangi ay olursan ol, ben beklemicem, hamilelik beni beklesin ben öğreneyim diye. hıh.

CNM BENİM YA ÖYLE GÜZEL ANLATMIŞSIN Kİİ DÜŞÜNCELERİNİ ALLAH HAYIRLISINI VERSİN
HEPİMİZ YAŞIYORUZ AYNI DUYGULARI ALLAH SONUMUZU HAYRETSİN DİMİ kaydirigubbakcemile5

X