Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Ayyy maşallah ya çok sevindim kan verince de yazarsınız değeri ama bariz şekilde çıkmış testte. Siz sanki test yapmistiniz çıkmamıştı salı günü müydü?

Kanı hemşire alıyor canım sadece kandan önce dr giriyosun gözüküyosun durumu anlatıyosun zaten adetten önce pozitifi görsen bile almak istemiyor biz 5 gün falan geçince alıyoruz diyor oğlumdada ne diller döktüm emindim bide ya hamile olduğuma bu sefer emin olmadıgım için gitmektende vazgeçtim günüm geçerse giderim diye düşündüm aile hekimleri çok cinsler bizim üzerimizden para kazanıyorlar ama gram ilgi alaka yok hep ön yargı sergiliyorlar herkese

Gözün aydın canım baya var çizgi inşallah kandada çıkar

Cok sansliyim o konuda cok iyi bi aile hekimimiz var eşimde zaten bu mahallenin muhtarı yani tlfn bile etsek yardimci oluyor ne istersem tamam abla diyip tahlillerime bakiyor sagolsun. Hemsiremizde kizimin sinif arkadasinin annesi.

Hayırlı olsun canım benim çok sevindim

Bu testler yaniltici olabiliyormus ama kaset test de yaptiniz mi? İnsallah vardir hamilelik

Kızlar şimdi hsgden çıktım iki tüptede hafif uağışıklıklar varmış açtım dedi moralim bozuldu açılan tüpler hamile kalan var mı acaba
Gecmis olsun. Ben de cok duydum yapisikliklar giderildigi icin hamilelik riski cok artiyormus. Artik diger aya guzel haberlerinizi aliriz bu arada ben de bu ay gebelik olmazsa dusunuyorum cektirmeyi. Bu su anda 2.ayimiz ama illa bir yil bekleyip olmazsa zaman kaybetmek istemiyorum. Sizce de oyle degil mi

Sanmiyorum ya zarari olmaz sonucta alt tarafi sogan ama herkese faydasi da olmaz,ben boyle seylerin biraz psikolojik oldugunu dusunuyorum
öyle dememek lazım belkide. burada bir başlıkta hatırlamıyorum hangisi. bir hanımefendi kür uygulamış hatırladığım kadarıyla incir kürüydü. hastanelik olmuş yoğun bakıma kaldırılmış ve isyan ediyordu artık çocuk sahibi olamayacağım diye. bir noktada tehlikeli olabiliyor

Kızlar merhaba ben çarşamba günü kan testi vermiştim 2 çıkmıştı doktor neva siyebilirim ne yok biraz daha bekleyelim dedi döngümün 34. Günündeyim hala adet olmadım bugün test yaptım sanki silik çizgi görüyor gibiyim ama bebek olsa bu kadar geçmişken aşırı silik çizgi mi görürüm bilmiyorum.

Eklentiler

• 06B66176-664D-4472-B7E7-FD061722E95B.png
    513,1 KB · Görüntüleme: 51
Yaa gercekten mii belki altta yatan bir hastalik varsa onu tetiklemistir cok uzuldum.. en guzeli doktor kontrolunde bu sureci yonetmek

Beta o zaman iki günde bir iki katına çıkıyorsa 4-10 arasıdir o daha çok hafif çıkar zaten

Cok sansliyim o konuda cok iyi bi aile hekimimiz var eşimde zaten bu mahallenin muhtarı yani tlfn bile etsek yardimci oluyor ne istersem tamam abla diyip tahlillerime bakiyor sagolsun. Hemsiremizde kizimin sinif arkadasinin annesi.
Süpermiş benimde abim eczacıydı şuanda almanyaya taşındı eski çalıştığı eczane karşısında sağlık ocağı açıldı doktorları cok iyi ama Suriyeliden geçilmiyor o yüzden de kayıtımı almak istemiyorum bebeğimide aşılara falan götürdüğüm için mikrop kapar diye korkuyorum tamam şuankindede var ama o kadar yok o sağlık ocağı resmen suriyeliler için açılmıs afedersiniz leş gibi kokuyor insan ayrımcılığı yapmıyorum ama gerçekten pisler ahır gibi kokuyor bulundukları yer… hemşiremi çok seviyorum aslında ama aile hekimi biraz katı cnm emin olsam özelede giderim sorun değilde emin olamıyorum bat bugün şuanda henüz olmadım bakalım bekliyorum

Canım henüz 2.ayındaysan biraz beklemeni öneririm bu tür işlemlere erkenden girme bence. Kaç yıllık evlisin ?

Beta o zaman iki günde bir iki katına çıkıyorsa 4-10 arasıdir o daha çok hafif çıkar zaten
Umarım öyledir değilsede bir an önce adet olmak istiyorum resmen psikolojim bozuldu ne adet olabiliyorum ne net bi çizgi görebiliyorum. Belkide stres yaptığım için gecikiyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…