Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Valla canım bende günlerdir böyle silik gördüğüm icin sanada net bişey söyleyemiyorum kendime bile umudum yok yeniden kan vermende fayda var beta değeri zaten 2 günde 2 kata çıkabilen bir değerdir şuanda 20 falan olsa bile çok net gözükmezdi benim 34 cıkmıştı oğlumda o bile silikti seninkinden koyuydu biraz daha seninkiside 15-20 falandır belki en doğrusu kan vermen olur

Bir iki gün daha bekleyeyim eğer olmazsa gidip kan vereyim

Kesinlikle katılıyorum bende 7. Ayımda çektirmiştim bekle demişlerdi ama beklememiştim 3 ay daha deneyin bence korkulacak bir şey yok 1 yıl içinde hem histeroskopi hemde 2 kez hsg çekildim artık aileme bile haber etmiyorum giderken karar verirken küçükken çok korkardım böyle şeylerden ama insan başına gelen her şeye alışıyor ne yazıkki inşallah güzel sonuçlar alabilrim umarım sana da hsgye gerek kalmadan hamile kalırsın

Birşey sorucam sen hsg neden 2 kez çektin ve kaç ay aralıklarda?

Tebrik ederim adetiniz kaç gün geçmişti acaba

Canım henüz 2.ayındaysan biraz beklemeni öneririm bu tür işlemlere erkenden girme bence. Kaç yıllık evlisin ?
Bir bucuk yildir evliyim. Normalde bu zamana kadar hic dusunmuyorduk. Hemen de olur diye zannediyordum. Bilseydim boyle kolay olmayacagini bu kadar dikkat etmezdim hamile kalmamak icin

Aminn insallah siz de. Ama bence sizin diger aya hamilelik olacak gibi hissettim ben. İnss dogru hissediyorumdur peki ama neden iki hsg cekildi? İlkinde zaten problem giderilmedi mi ki? Diger islem nedir zaten hic bilmiyorum. Canim insallah bundan sonraki tek duraginiz dogumhane olur ailenize bunun haberini verirsiniz insallahhhh

Bir bucuk yildir evliyim. Normalde bu zamana kadar hic dusunmuyorduk. Hemen de olur diye zannediyordum. Bilseydim boyle kolay olmayacagini bu kadar dikkat etmezdim hamile kalmamak icin
Korunmayı bırakınca ben de öyle düşündüm ama öyle olmadı. Hsg çektirmek için 6 ay denemeni öneririm vücut daha yeni alıştığı için hemen ilk aylar gebelik oluşmayabilir

Korunmayı bırakınca ben de öyle düşündüm ama öyle olmadı. Hsg çektirmek için 6 ay denemeni öneririm vücut daha yeni alıştığı için hemen ilk aylar gebelik oluşmayabilir
Tamam o zaman bir 4 ay daha bekleyeyim olmazsa o zamna dusunurum. Ben ilac falan kullanmadim ama vucudum o acidan rahat olmasi lazim ama iste nasipp

Tamam o zaman bir 4 ay daha bekleyeyim olmazsa o zamna dusunurum. Ben ilac falan kullanmadim ama vucudum o acidan rahat olmasi lazim ama iste nasipp
Yerinde olsam öyle yapardım tabi karar senin ben de ilaç almadım hiç korunurken. Demek ki zamanı var ama bu süreyi iyi değerlendir derim kafan rahat olsun ki diğer işlemlere hiç geçmezsin inşallah

Yerinde olsam öyle yapardım tabi karar senin ben de ilaç almadım hiç korunurken. Demek ki zamanı var ama bu süreyi iyi değerlendir derim kafan rahat olsun ki diğer işlemlere hiç geçmezsin inşallah
Aminn insallah sizin de kolaylikla olur kafam rahat surekli hamileligi dusunuyorum ama guzel bir sekilde hayal falan kuruyorum stres dedikleri bu degil heralde ama ben de surekli dusunuyorum. Tatli bir stres olabilir yaptigim. İns o da olumsuz etkilemiyordur

Sağol tatlım Stresin o kadarını da fazla görmesinler bize

Birşey sorucam sen hsg neden 2 kez çektin ve kaç ay aralıklarda?
8 ay önce cekilmiştim 7 ay denemiştim polip te vardı hem onun için hem başka bir şey var mı diye 2 ay sonra hamile kaldım ama 2 aylıkken kaybettim kürtaj oldum 3 aydır femara deniyorum yumurtalar büyüyor çatlıyor ama döllenmiyordu doktorum bir kez daha cekelim dedi farklı yerlerde çektirdim ilkini İstanbul sonomedde cektirdim ikincisi özel bi poliklinikte çektirdim eşim yanlış anlamış sol tüp açık sağda hafif tıkanıklık varmış 8 ay önce çektirdiğimde de öyleydi ama sağ tüpteki tıkanıklık hemen başındaydı sonomedde çektirdiğimde açtılar şimdi tüpün son kısmında tıkanıklık vardı onu açtım dedi doktor şimdi iğne tedavisine geçicem kısmet bakalım

Ahh ahh inan her şeyi bu forumda öğrendim bende doktorumu sonomedi hep arkadaşlar sayesinde buldum gittim ilkinde rahimde doğumsal bi anomali var mı tüplerde sıkıntı var mı diye bir de polip vardı bende o yüzden cektirdim 2 ay sonrasında hamile kalmıştım ama 2 aylıkken kaybettim 3 aydır femara deniyorum yumurtalar büyüyor çatlıyor ama döllenmiyordu doktorum da tekrar bakalım kürtaj geçirdiğin için dedi sol açıkmış sağda hafif tıkanıklık varmış onu da açtım dedi diğer ay iğne tedavisine başlıyorum inşallah kuzum güzel haberler veririm sizlere sende aynı şekilde paylaşırsın hamileliğini

Femara ne oluyor acaba hap mi? Bende 14 aylık evliyim ve hic korunmadik, gecen ay bat 29 temmuzdu ama 16 temmuzda aralikli lekelenme yasadim yani sira kasikta batma vs oluyodu 26 temmuzda son buldu gebelik testi negatifti. Simdi de adet günüm hesabima gore 1 gun gecikti ama tık yok akıntım var adet oldum diyorum bakiyorum seffaf yada beyaz akıntı var kasıklarım agriyo batiyo bacaklarima da vuruyo siskinlik ve gaz hali var , adet olursam hsg icin arayacagim hastaneyi, olamazsam adet söktürucu almam gerekecek dun ve bugün test yaptim cok cok silik cikiyo sanki ( yada ben oyle gormek istiyorum)

Bide hsg den hamile kalan cok oluyomus insallah tekrar hamile kalırsınız

Aynen bende Haziran 2021 de evlendim koca kış koruduk. Hemen olur zannediyordum 3 4 aydir deniyoruz olmuyor bakalim bu ay ne olucak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…