Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Daha önce yeniyordur ya ben bugün içtim ama bir bardak suyla etkisi olur mu sanmıyorum zeytinyağlı inciri adet oldugum günden beri düzenli yedim ama. Eşime de keçiboynuzu kürü yaptım.
Ben bugün doktora gittim yumurtam 17 mm olmuş ama daha çatladı mı bilmiyoruz bu hafta da değerlendirip test yapcam inş olur

Kızlar ben sabah regl oldum diyr üyeliği kapatacaktım, gece ankaradan antalyaya geldik, regl oldum diye üzüldüm diye biraz alkol alıp kafa dağıtmaya karar verdik. Ama içim rahat etmedi, kızımda da regl olduğum için ben yine de alkol almadan test yapayım dedim. Sonucu ekliyorum

Eklentiler

• 662082C5-B0CA-4C0B-8B34-2AA5710823AE.jpeg
    191,4 KB · Görüntüleme: 100
Çok iyi yapmışsın var büyük ihtimalle

Sen nasıl değerlendirme yaptın neler oldu belirti olarak anlatır mısın kısaca ? :)
Adetim 27 26 günde bir. 14 ve 16. Günleri değerlendirdik sadece. Bi kere doktora gitmiştin 18. Gün hala yumurtam olduğunu söylemişti onu düşünerek bu ay bir şey beklemiyodum aslında kesin denk gelmedi diye ama oldu şükür :)
Belirti sadece adetten bi hafta önce falan kasık ağrısı oldu bıçak batması gibi. Adet zamanım geldiğinde baya adet ağrısı gibi çektim hatta oldum olacağım demekle geçti gidip baktım sürekli bu sefer oldum diye. Bir de göğüslerim hassas hala dokununca ağrıyor. Başka hiçbir belirtim olmadı hala da yok :)

Buda senin mucizen kuzum hayirli olsun normal regl mi oldun en son sanki lekelenmem var demiştin hatırlıyorum. Kan dada baktir hemen

Kızlar bat cumartesi,
Kahverengi akıntım gelmeye başladı. İçinde minicikte bir kan pıhtısı.
Normalde bat bugündü ama yumurtlama gecikince 20 sine sarkmıştı.
Sanırım bu ay da olmadı nasip
Kuzu sen bunu demiştin yaa ozellikle kan pihtisi var dediginde benim icimden yerlesme kanamasimi diye gecmisti. Ve gercektende oyleymis. Cok mutlu oldum saglikla kucagina al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…