Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kuzum bende pko var ama ultrasonda pko var sadece kilo kıllanma adet düzensizliği vs yok. O yüzden femara yumurta büyüten bir ilaç hap 5 gün kullanıyorsun sabah akşam sonra çatlatma iğnesi vurunup ilişkiye giriyorsun olursa oluyor işte olmazsa iğne tedavisi. Yumurta çatladıysa döllenmiş olma olasılığı çok yüksek özellikle kasık batması tek taraflı gaz şişikinlik ve göğüsde ağrı en yoğun belirtilerimdi benim inşallah hamilesindir testini at bi bakayım

Aynen canim ya bilseydim bu kadar zor oldugunu korunmazdim. Ben hemen olur diye düşünüyordum
Aynen kesinlikle ben de oyle. Neyse nasip ne zamansa o olacak. İkimizinki de daha yeni. İns en kisa vakitte olur ben bu ay bekliyorum buyuk bir umutla ama olmazsa yine cokk uzulucem

Igne cok acitiyor mu? Gerci iğneye dayanamazsam cocuk nasıl dogurucam, göğüslerimden ameliyat olmustum aciyo bazen ama ameliyattan dolayi 3 4 sene oldu hala gecmedi ucu hissizdi, suan his var elleyince ucu aciyo belki ondan belki de degil bilemedim gecen ustune yattim ucu acidi. Bi de esim ne kadar cok büyümüşler demisti. Aynadan bakiyorum damarlarimda belirti yok bazen sanirim kasik agrim belime vuruyo alt karnim agriyo sisiyo ve yanlara vuruyo agrisi, bugün cubuk test yaptim idrara batirilip yapilanlardan cikmadi sinirle attim digerinede cok idrar damlattim sanirim ama gene de atiyim

Bu ilk 1 dk

Bu 10 dk sonra Eki Görüntüle IMG_20220819_095810_897.webp

Bu da 30 dk sonra

Şu sondan ikincide gördüm gayet bu testten nefret ediyorum bebe time dimi markası çok kötü bi test kesinlikle en iyisi artımed ve labaquıck

Ağustosun sonuna yaklaşıyoruz onlarca heyecanlı kadın birarada dilerim en hayırlı zamanda herkes müjdesine kavuşur... Bu ay benim için de çok tuhaf geçiyor.. normalde de fazla akıntısı olan biriyim ama bu ay x3 sanki. Bat tahmini 8 gün sonra(her ay mutlaka gecikir, kaç gün gecikecegi hiç belli olmaz) ve yine yumurtlama akıntısı gibi gelmeye başladı böyle olduğunda yeniden mi yumurta oluşuyor bilen var mı?

Aynen kesinlikle ben de oyle. Neyse nasip ne zamansa o olacak. İkimizinki de daha yeni. İns en kisa vakitte olur ben bu ay bekliyorum buyuk bir umutla ama olmazsa yine cokk uzulucem
Bende bu aydan biraz umitliyim nedense ama ilk ay cok husrana uğramıştım yine aynisini yasamak istemiyorum açıkçası. İlk ay birde benim adet gunum 5 gün geçti normalde 28 günde bir olurdu o ay 31 ci gunde oldu ağladım resmen cok heyecanlanmıştım artik o kadar kaptirmiyorum kendimi bu ayda sat 26 Ağustos beklemedeyim

Buda senin mucizen kuzum hayirli olsun normal regl mi oldun en son sanki lekelenmem var demiştin hatırlıyorum. Kan dada baktir hemen
Kızımda da böyle olmuştu, kahverengiyle karışık regl kanaması gibi, bir kere sabah yoğun bir şekilde geldi geceye kadar gelmeyince şüphelendim.
Kan testi sabah yaptırdım 12 çıktı :) ablası gibi sanırım, ablasını da reglin 3. günü kan testinde öğrendiğimde değeri 47 idi :)

Ayyy maşallah ya çok sevindim kan verince de yazarsınız değeri ama bariz şekilde çıkmış testte. Siz sanki test yapmistiniz çıkmamıştı salı günü müydü?
çok teşekkür ederim darısı herkese. olsun inşallah:)
yok test yapmaktan vazgeçmiştim ben salı günü yapmaya karar vermiştik :)
Erken gebelikte anında çıktı çizgi kaset testte de öyle, sabah kan verdik 12,72 çıktı, pazartesi tekrarlayacağız inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…