Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Keşke canım sağlık ocağına gidicektim bizim doktor biraz katı hani illa gecikme istiyor falan oğlumdada öyle yapmışlardı yalvar yakar zor almışlardı ama ozaman idrardada cıktıgı icin emindim ama şuan emin değilim yine bir ton laf anlatacaktım yalan söyleyecektim pozitif gördüm gibi sonra sonucum negatif cıksa bir daha gitmeye yüzüm olmaz gibi düşündüm aslında onlara neyse sanki benim kan tahlilim ceplerinden yapılıyor devletin bize sunduğu bir imkan oysaki umudum pek yok ama adeti gecene kadar idrarda belli olmayan bir çok gebe insan varmış o yüzden azcıkda olsa umut var icimde ama genel anlamda %70-80 adet olcam gibi düşünüyorum ama rabbimin işi belli olmaz inşallah pozitif sonuç alırız canım rabbim bütün isteyenlere nasip etsin

Dün geceki testim bu efekt yaptım ancak o şekilde biraz belirgin gibi oldu onun dışında görmesi çok zor o yüzden de umutlu değilim pek hayırlısı artık

Eklentiler

• 89E04178-28BE-4699-A585-2A1DAF1A5A79.jpeg
    345,8 KB · Görüntüleme: 51
  • C34A0503-5EF7-4DCE-984E-5F18D7A9DDD3.jpeg
    384,2 KB · Görüntüleme: 47
Ne kusuru canım benim sen o attığın örneği görünce bu sefer bende şüphelendim dedim ben mi yanlış birşeyler biliyorum dedim yarın yerim canım benim

Ayy bende öyle yaptım sağlık ocağına aldım senin gibi düşünüp iptal ettim ya bende kendimi bir regl olacak gibi hsediyom bir hsetmym zaten belirtiler çok benzer ondan bıraktım biraz akışa artık p. Tesi anlicam

Aynen aşkım kararsızım bende sen resimlerde bişey gördün müü yoksa ben mi görüyorum hala kendimi şizofren gibi hissetmeye başladım ya aynen canım valla bende adet programına göre reglimi takip ediyodum 2 tane uygulama 19 ağustos gösteriyor batı sadece birisi 20si gösteriyor neye inanacağımı şaşırdım sat 25 temmuzdu 25 günde bir regli görüyorum 6 gün sürüyor

Ben çizgi göremedim ama erken bence bende 24 sat 23 bat gösteriyordu bi baktım 30 gün hesaplanmış normalde 28 düzenli en fazla 1 ay erken 1 gün gelecek ay 1 gün geç oluyorum o kadar işte yarın tam 28. Gün bakalım artık ama çok kasık ağrım var

Bende burda saglik ocağında kan verdim diyenlere hayretle okuyorum bizimkide sizin doktorun cinsten çekiniyorum negatif ciksa baya laf söyler kim dinleyecek diyip cesaret edip gitmedim var işte böyleleri ama ebe hemsire o kadar iyiki kanı onun alacağını bilsem giderim kim alıyor bilmiyorum

Dün geceki testim bu efekt yaptım ancak o şekilde biraz belirgin gibi oldu onun dışında görmesi çok zor o yüzden de umutlu değilim pek hayırlısı artık
Canim eğer sen çizgiyi görüyorsan bazen resimlerde net cikmiyor anlıyorum bu ay tam 3 test yaptım 3 de silikti ki hamile olsam koyulasirdi büyük ihtimalle kuruma cizgisi ama şöyle birsey duymuştum k. kulübünde eğer suya tuttuğunda uçup gidiyorsa kuruma cizgisi gitmiyorsa gebelikten dolayı olan cizgi ve ben yikadim hepsi dahada koyulasti kurudu ve yok oldu o ikinci çizgiler ayy cok uzun yazdım hakkını helal et deneyebilirsin

2 gundur lekelenmem devam ediyor normalde leke gelir hemen reglim başlardı kist filan olunca böyle oluyo diyolar yaşayan varmi aranızda kızlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…