Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Sanirim ustte değer 2 yaziyor değerin o canım ama yinede banada karışık geldi hastaneyi arasan değerimi öğrenmek istiyorum desen söylerler
Bend Ermin olamadigim için bişi yazamadım arkadaşa beklemeli bence yeni bir değer bu benim kızıma hamileliğim adete 4 kala 2.92 mı ne çıkmıştı adet gününden 1 gün sonra 158 çıktı şimdi benim fikrimce bekleyip tekrar yaptırması emin olamadigim icin böyle düşündüm umarım yanlış anlasilmam

Bende ayın 26 Sina randevu aldım bakalım doktorla görüşmek gerken şeyler var adete 5 gün kala rahme baktircam bakalım neler olcak

Aminnn tüm çocuklarımıza..
Sadece bebek odaklı birliltrlik olsa belki uyum sağlayabilirdik ara verip dinlenmelere ama eşimle sınır koymamaya karar verdik kendimize..
Gelmek isterse gelsin başımızın üstünde yeri var..
Sonuçta ihtiyacımız bir adet yumurta bir adet sperm
Yaradan ne zaman uygun görürse o zaman ikisi birleşir ve kucağımıza gelir inşallah
Hep birlikte hep güzel haberler alalım

Ya eylul topigine de siz acsaniz olmaz mi? Cok guzel bir ortam oldu ve de tablo vs her sey cok duzenli. Cok isterim acarsaniz eger ben de katilacagim

Tabiki boyle mucizelerle dolu hayat sizin adınıza da cok sevindim ne güzelde yukselmis bi kac gunde sağlıcakla kucağınıza da alın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…