Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Kızlar bugün tam yumurtlama günüm onu da değerlendirdik çok şükür rabbime yarında oldu mu gün aşırıya devam🤪ins maya tutar😁

Eklentiler

• Screenshot_20220817-210652.png
    Screenshot_20220817-210652.png
    309,7 KB · Görüntüleme: 73
Kızlar selam.İlk hamileliğimden şüphelendiğimde yumurtlama gününün 2 gün sonrasıydı bu ayın 10 unda hcg testim 0,80 çıkmıştı Dün Bat a 5 gün kala erken gebelik testi yaptım sonuç bu.Bugün de kan verdim 39,09 çıktı. Sizce ? Risk ?
Maşallah canım benim 🧿 tebrik ederim sağlıcakla tutunsun sağlıcakla büyüsün ve sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun inşallah 🤲🏻🥰🌸🧿

Benim 2 gebeliğimde adetli kanlı bıçaklı olduğu için hamilelikle regl belirtisini ayırt edemiyorum. O yüzden her ay hem şüpheleniyorum hem de yok yaa yine yoktur diyorum :)
Ağustos 6 da ovulasyonda piki gördüm 7 sinde çatladı silikleşti çünkü o günden önceki bir hafta sonraki bir hafta hep ilişki oldu her gğn hatta yumurtlama günü ve ertesi gün 2 şer kere oldu🙈
Daha napayım bebekcim diyorum😂
Bi tarafım git kan ver diyor diğer tarafım cumartesi regl olmazsan verirsin diyor.
Sanırsın ilk defa anne olucam🙈
Seninki de harika bir heyecan şimdi.. benim kızda tam 2 katına çıkmamıştı bile değer , doğacağı varsa doğuyor gerçekten…
Keseydi, kalp atışıydı, doğumdu derken bir bakıyoruz kocaman olmuş bile..
Hepimizin evladına sağlıkla kavuşmasını nasip etsin Allah
Her gün olmamalı ve hatta çok sayıda hiç olmamalı diye biliyorum ben.ilişki 2 günde bir olmalı ki sperm kalitesi artsın ve hatta yumurtaya ulaşabilecek hızı toplayabilsin. Yani yumurtlama dönemini öncesi ve sonrası 10 gün sayarsak o dönemde 5 kez ilişki gayet yeterli.Ahhh amin inşallah🤲🏼Allah ım hepsine sağlıklı ömürler versin 🤗

Bende bugün tekrar farklı markayla test yaptım negatif. şehir dışına çıkcam eşimden ayrı olacağım anlaşılan bizim işler ekime kadar ertelendi 😂 zaten korunmayi Ekim Kasım gibi bırakmak istiyodum yine benim dedigim gibi olacak herhalde insallah kalanlardan güzel haberler alırız

Kızlar size bişi sorcam bugün benim yumurtlama günüm ya hani eşimle maça çıktığımızda benim sol kasığımda feci bı sancı vardı sizce neden oldu hiç olmazdı o esnada usutsem dahi olmazdı şişkinlik ve sancı var şuan 🥺🤔

X