Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

8 yaşında ohhh maşallah bence şüpheler hisler varsa gitmelisin
Benim 2 gebeliğimde adetli kanlı bıçaklı olduğu için hamilelikle regl belirtisini ayırt edemiyorum. O yüzden her ay hem şüpheleniyorum hem de yok yaa yine yoktur diyorum :)
Ağustos 6 da ovulasyonda piki gördüm 7 sinde çatladı silikleşti çünkü o günden önceki bir hafta sonraki bir hafta hep ilişki oldu her gğn hatta yumurtlama günü ve ertesi gün 2 şer kere oldu
Daha napayım bebekcim diyorum
Bi tarafım git kan ver diyor diğer tarafım cumartesi regl olmazsan verirsin diyor.
Sanırsın ilk defa anne olucam
Seninki de harika bir heyecan şimdi.. benim kızda tam 2 katına çıkmamıştı bile değer , doğacağı varsa doğuyor gerçekten…
Keseydi, kalp atışıydı, doğumdu derken bir bakıyoruz kocaman olmuş bile..
Hepimizin evladına sağlıkla kavuşmasını nasip etsin Allah

Aaaa niye istemeye niye öyle diyon
Benim yumurtam zaten çatlıyor. Daha önce iğne vurmadigim zamanlar çatlamadan sonra kan verirdim değerler de güzel çıkardı. İğne vurunca rahatsız oluyorum ilki zaten çok ağrılı geçti bu 2.igne. afedersin diare falan yapıyor bı kaç gün. Doktor da riske atmamak adına yapalım dedi

Bende hiç agrı yapmadı aaa ilk defa duydum bende 2 kere vurdurucm karından

Bata 6 gün var ama sağ göğüs ucum iki gündür acıyor dokununca bu da benim için kötü bir belirti her adetten önce şişer zaten okullar açılıyor tayin alamadigim için eşimden de uzak kalacağım bir süre çocuk denemesi bile yok Allah hepinize en kısa zamanda hayırlı evlatlar versin inşallah bir psikolojik danışman olarak da söylüyorum (kendime faydam olmasa da) stres vücut için en büyük düşman bütün hormonları etkiliyor çocuk da hormonsuz olmuyor işte farklı hobiler edinmeyi, yüzme vb. vücudu da rahatlatıcı etkinliklere katılmayı ihmal etmemek lazım ben öyle yapacağım kendinize çok iyi bakın hepiniz hamiş kalın inşallah

Keşke stresi hayatımızdan çıkarıp atabilsek. Bata 6 gün var belki mucizeniz sizinledir değilse de bundan sonraki hayatınız çok güzel geçer inşallah

2 ay önce düşük yaptım bütün duzEn bozuldu bugun uygulamaya göre regl günüm ve kan tahlilinde 1.20 çıktı doktor gebelik yok dedi ama nedir bilmiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…