Ağustos ayı gebelik planlayanlar 2022 (güncel )

Maşallah canım benim tebrik ederim sağlıcakla tutunsun sağlıcakla büyüsün ve sağlıcakla kucağınıza almak nasip olsun inşallah

Her gün olmamalı ve hatta çok sayıda hiç olmamalı diye biliyorum ben.ilişki 2 günde bir olmalı ki sperm kalitesi artsın ve hatta yumurtaya ulaşabilecek hızı toplayabilsin. Yani yumurtlama dönemini öncesi ve sonrası 10 gün sayarsak o dönemde 5 kez ilişki gayet yeterli.Ahhh amin inşallahAllah ım hepsine sağlıklı ömürler versin

Bende bugün tekrar farklı markayla test yaptım negatif. şehir dışına çıkcam eşimden ayrı olacağım anlaşılan bizim işler ekime kadar ertelendi zaten korunmayi Ekim Kasım gibi bırakmak istiyodum yine benim dedigim gibi olacak herhalde insallah kalanlardan güzel haberler alırız

Kızlar size bişi sorcam bugün benim yumurtlama günüm ya hani eşimle maça çıktığımızda benim sol kasığımda feci bı sancı vardı sizce neden oldu hiç olmazdı o esnada usutsem dahi olmazdı şişkinlik ve sancı var şuan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…